Случи ми се нещо странно XXI

  • 59 456
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 26 363
Може и да си внушавам,но щом отида на Църква,запаля свещи,напръскам се и взема светена вода,кажа си някаква моя молитва...и се чувствам по-спокойна и смирена Relieved

# 61
  • Мнения: 1 357
Като бях някъде около 12-13-годишна, имаше един период от време, в който виждах хората (най-често групи от хора), но и само един човек в нещо като размити цветни петна. Най-често в червено, зелено и жълто. До ден днешен не съм разбрала какво е било, или какво е означавало.

# 62
# 63
  • Мнения: 2 721
Аз виждах така цифрите като малка, където и да видех цифра я виждах в определен цвят.

# 64
  • Мнения: 1 357
Мислела съм за аура, но как цяла група от хора ще има еднакъв цвят аура?

# 65
  • Мнения: 1 740
Аз виждах така цифрите като малка, където и да видех цифра я виждах в определен цвят.
За виждане в определен цвят не, но от малка и до ден днешен в съзнанието ми са всяка цифра в определен цвят. Така и помня цифри и числа - с цветовете им. Цветовете са си винаги същите.

Мислела съм за аура, но как цяла група от хора ще има еднакъв цвят аура?
Ако е аура, може да е така наречената аура на групата. Тоест енергията, взаимоотношенията, емоциите и атмосферата, които протичат и присъстват в групата. Така си го представям аз. Не знам дали съществува такова нещо, но би трябвало, тъй като групата е енергийна система/общност.

# 66
  • Мнения: 3 732
Гларус, за теб коя цифра какъв цвят е?

# 67
  • Мнения: 207
Ха, значи и за други хора важи това с цифрите и цветовете. Като бях съвсем малка всяка цифра си вървеше с нейн си цвят, но вече отдавна съм забравила кои точно.

# 68
  • Мнения: 1 740
Гларус, за теб коя цифра какъв цвят е?

Едно - бяло/сребристо
Две - светла резида
Три - светло кремаво (сетих се, че е имало случаи да се "показва" и като по-тъмно и наситено, не знам защо)
Четири - ярко червено
Пет - кафяво
Шест - жълто/златисто
Седем - светло синьо
Осем - тъмно синьо
Девет - тъмно сиво/черно/графит
Нула - безцветно, пречупващо светлината

# 69
  • Мнения: 1 925
Еха. Първоначално преди този коментар си мислих, как така си "товариш" съзнателно или не мозъка с червено, синьо и т.н., а то чак било и светло, тъмно, ярко, че и безцветно Grinning В кръга на шегата Hug

# 70
  • Мнения: 1 740
Еха. Първоначално преди този коментар си мислих, как така си "товариш" съзнателно или не мозъка с червено, синьо и т.н., а то чак било и светло, тъмно, ярко, че и безцветно Grinning В кръга на шегата Hug

Хаха знам, че изглежда може би натоварващо. Но истината е, че не полагам и най-малко усилие за това. Цветовете се появяват веднага в момента, в който си представя число. Случва се съвсем автоматично. И винаги откакто се помня абсолютно по същия начин. Не знам защо и как се случва. Интересно е и сигурно има рационално обяснение, но все още не съм го търсила. Помага при запомнянето на числа.
За безцветното - и това не знам защо е така, но допускам, че съзнанието ми е решило, че заради нулевата стойност на цифрата няма да й даде и цвят 😁.
Нека и други споделят, ако им се случва подобно явление.

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 22:42 от Гларус

# 71
  • Мнения: 223
Прочетете за синестезия. Мисля, че е това.

# 72
  • Мнения: 1 740
Post mortem, това е. Интересно ми стана и ще попрочета още малко. Благодаря ти за информацията 🤗. Аз досега така и не се наканих да потърся.

# 73
  • Мнения: 2 721
Явно не съм сама в това😃, интересно е да разбереш , че има и други като теб. Майка ми ме гледаше като луда като и казвах.
При мен бяха:
1-бяло
2-жълто
3-оранжево
4 - тъмно зелено
5-синьо
6-тъмно синьо към лилаво
7- светло зелено
8-наситено лилаво
9-кафяво
10-черно
0-сиво.
Луда работа, още ги помня , а са минали мнооого години. И аз ще прочета сега. 😊

# 74
  • Мнения: 5 846
Хи хи, и при мен винаги са имали цветове. Намирах го за нещо нормално. Не помня какви са били като много малка, ще ви кажа как ги виждам сега:
0- бяло. 1 - бяло, 2 - по- тъмен нюанс на Бяло. 3- жълт. 4- оранжев. 5- кафяв. 6- син 7- тъмно лилав към черно. 8- светло синкаво-сив. 9- жълт. 10- черен.
И буквите имаха цвят. А- бял. Б- кафяв(черен) В- зелен...и ТНТ.

Общи условия

Активация на акаунт