НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 131

  • 38 465
  • 760
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 11 546
Ако трябва да ям кашкавал паниран в кокос направо ще се откажа. Simple Smile

# 316
  • Мнения: X
Ако трябва да ям кашкавал паниран в кокос направо ще се откажа. Simple Smile
И аз... Frowning
Както и тиквички или чушки...Joy
За щастие има много други алтернативи. Хареса ми идеята със сусама, ще го използвам някой път.

# 317
  • Мнения: 11 546
Да, това със сусама направо си звучи вкусно.

# 318
  • Мнения: 39 330
Имайте в предвид, че сусамът много бързо прегаря и после нагарча.

# 319
  • Мнения: 3 137
Аз правя омлет с кашкавал, който на вкус си е точно като кашкавал пане. Разтапям масло, изливам 2 яйца в тигана и като се позапекат леко - обилно поръсвам с кашкавал, нарязан на тънки резенчета, поне няколко слоя. Като се поразтопи кашкавала, омлетът се затваря. Даже и да не е много разтопен - след затварянето от топлината се доразтапя.

# 320
  • Мнения: 1 612
Аз правя бъркани яйца с кашкавал, които пак имат вкус на кашкавал пане. Слагам масло и кашкавал в тигана, след като се разтопи слагам яйцата и ги обърквам с разтопения кашкавал.
От вчера вкарвам храната си в едно приложение. Мазнините като процент ли трябва да надвишават протеините или като грамаж?

# 321
  • Мнения: 18 542
Макросите са % от дневните калории.

# 322
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз правя бъркани яйца с кашкавал, които пак имат вкус на кашкавал пане. Слагам масло и кашкавал в тигана, след като се разтопи слагам яйцата и ги обърквам с разтопения кашкавал.
От вчера вкарвам храната си в едно приложение. Мазнините като процент ли трябва да надвишават протеините или като грамаж?

Отдавна търся такова приложение. Кое ползвате, вие?

# 323
  • Мнения: 1 612
Макросите са % от дневните калории.

Разбирам, че трябва да гледам прцентното им съотношение Simple Smile

Приложението се казва, "калкулатор", иконата му е като червена ябълка. Не е настроено за ВМ НВХ хранене, но аз исках да видя ориентировъчно как ми е храненето.

# 324
  • София
  • Мнения: 5 547
Някой сподели че прави тесто от ленено брашно ,бадемото и още някакво.
Може ли пропорциите .
Взех си ленено семе и го смлях на чопъра, искам да пробвам какво ще се получи и дали домочадието ще го яде.
Благодаря предварително.

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 10:29 от Миленски

# 325
  • Мнения: 4 042
Макросите са % от дневните калории.

Разбирам, че трябва да гледам прцентното им съотношение Simple Smile

Приложението се казва, "калкулатор", иконата му е като червена ябълка. Не е настроено за ВМ НВХ хранене, но аз исках да видя ориентировъчно как ми е храненето.
Да не бъркаш с cronometer? Неговата икона е червена ябълка и има опция да се настройва на различни режими.

# 326
  • Мнения: X
Някой сподели че прави тесто от ленено брашно ,бадемото и още някакво.
Може ли пропорциите .
Взех си ленено семе и ги смях на чопъра, искам да пробвам какво ще се получи и дали домочадието ще го яде.
Благодаря предварително.
За това ли питаш
https://healthywithdeni.com/2019/01/%d0%bf%d0%bb%d0%be%d1%81%d1% … 0%bb%d1%8f%d0%b1/
Ако не, ще намериш други интересни рецепти тук

# 327
  • София
  • Мнения: 5 547
Някой сподели че прави тесто от ленено брашно ,бадемото и още някакво.
Може ли пропорциите .
Взех си ленено семе и ги смях на чопъра, искам да пробвам какво ще се получи и дали домочадието ще го яде.
Благодаря предварително.
За това ли питаш
https://healthywithdeni.com/2019/01/%d0%bf%d0%bb%d0%be%d1%81%d1% … 0%bb%d1%8f%d0%b1/
Ако не, ще намериш други интересни рецепти тук
Да , благодаря. Ако знаеш и други интересни ще съм благодарна.
Не съм погледнала,какви глупости пиша,извинете. Редактирах си поста.

# 328
  • Мнения: 1 612
Макросите са % от дневните калории.

Разбирам, че трябва да гледам прцентното им съотношение Simple Smile

Приложението се казва, "калкулатор", иконата му е като червена ябълка. Не е настроено за ВМ НВХ хранене, но аз исках да видя ориентировъчно как ми е храненето.
Да не бъркаш с cronometer? Неговата икона е червена ябълка и има опция да се настройва на различни режими.

Не. Моето е на български и има вкарани традиционни български храни.


Това ми е до момента за деня - едно кафе с мляко.

# 329
  • Мнения: 9 875
Искам го!!!
За андроид ли е, може би линк за сваляне?

Общи условия

Активация на акаунт