НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 131

  • 38 514
  • 760
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 613
От googl play e. Не знам дали така става
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.marian.caloriecounter

# 331
  • Мнения: X
Ползвах и аз първите месеци приложение, за да се ориентирам. Значи, толкова ми беше сложно и ново и преобръщащо представите, докато му схвана философията и процеса на режима Joy Сега година и нещо по-късно, той си работи без да го мисля. Имам чувство, че се постигна едно постоянно горене и никога досега не съм запазвала свалените кг толкова дълго време Open Mouth

# 332
  • Мнения: 1 613
Моят проблем е, че не обичам много мазно и идках да видя дали успявам да постигна нещо с моето хранене. Очевидно става, щом се гледат процентите, а не количествата. Simple Smile

# 333
  • Мнения: X
Миленски,
Също съм спала.
Веси ( no sugar) ми допада
https://nooosugar.wordpress.com
Joy
https://joyfitnessbg.com/2019/05/15/нисковъглехидратни-мини-кроасани/
Вили
https://www.vilistime.com/bg/2018/03/15/vegan-brauni-sladki-kart … fi-orehi-kanela/?
Но гледай и другите идеи,  не само тези които съм "запомнила " аз.

Последна редакция: нд, 22 сеп 2019, 14:30 от Анонимен

# 334
  • Мнения: 6 042
Искам да споделя с вас, че когато започнах да спазвам НВ ВМХ не съм вярвала, че ще сваля толкова бързо килограми. Не съм мерила нито сантиментри, нито килограми преди и след, но отслабването е видимо. Не става въпрос за много килограми, защото аз никога не съм била дебела. Обаче покрай инвитрото, което правя натрупах мазнинки под формата на корем, малко паласки и т.н. Постоянно се издувах вечер. Само за 2-3 седмици всичко, което описах по-горе изчезна. Тялото ми се оформи, подуването спря. Аз по принцип не ям много сладко и явно за този резултат заслугата е на силно намалените въглехидрати. Покрай почивката ми на море леко наруших режима, но не се отрази особено. И още нещо, преди вечер се прибирах и само гледах да прилегна на дивана. Бях все изморена, отпаднала, нямах желание за нищо. Всичко това се промени откакто съм на режима и се чувствам страшно енергична. Като видя резултата и моя мъж се вдъхнови и от няколко дни е на режима. Ще видим при него ще има ли бързо видим резултат. Blush

# 335
  • UK
  • Мнения: 5 999
Скрит текст:
Макросите са % от дневните калории.

Разбирам, че трябва да гледам прцентното им съотношение Simple Smile

Приложението се казва, "калкулатор", иконата му е като червена ябълка. Не е настроено за ВМ НВХ хранене, но аз исках да видя ориентировъчно как ми е храненето.
Да не бъркаш с cronometer? Неговата икона е червена ябълка и има опция да се настройва на различни режими.

Не. Моето е на български и има вкарани традиционни български храни.


Това ми е до момента за деня - едно кафе с мляко.
Може ли и аз да се наредя за линк

Последна редакция: вт, 24 сеп 2019, 01:01 от AnMary

# 336
  • Мнения: 1 613
Аз съм го сложила в темата.

# 337
  • Мнения: 1 629

Здравейте,

точно днес мислех да питам дали има някой, който да ползва това приложение.
Аз го имам  от много време и го ползвам кат ориентир, но исках за определен период малко по-стриктно да водя записките, обаче срещам известно затруднение. Не успявам да си въведа стойностите, които аз искам да са ми дневни. Самото приложение ми изчислява някакви примерни, но те не са спрямо моите цели на  НВ_ВМХ.  Мисля, че трябва да е някъде от тук,



но когато се опитвам да променя данните, ми дава " въведени невалидни данни" 

Моля ако някой го ползва да сподели как си е направил настройките.

# 338
  • Мнения: 31 238
Чувствам се отлично от нисковъглехидратно хранене. Енергия много. Heart Eyes Килограмите падат, но имам голяма цел.

# 339
  • Пловдив
  • Мнения: 40 817
При мен пък никва енергия не чувствам да ими идва  Thinking

# 340
  • Мнения: X
При мен пък никва енергия не чувствам да ими идва  Thinking
Ами, някъде бъркаш... Дай 1-2 менюта, по часове и количество.

# 341
  • Мнения: 1 760
Аз също бъркам. От  първи август съм на този режим, но надебелях с 4 кг, като преди това свалих за седмица 2. Вече ми идва да счупа тоз огледало. Вчера една моя колежка се спука да ме дразни колко съм дебела. Ама как не се усеща бре!

Ето какво ям: Сутрин кафе с кокосово масло.
13,00 часа- 2 печени патладжана на фурна със зехтин и парче моцарела от 125 г.
Вечер 20,00 часа- салата от 1/2 краставица с два домата и печена плочка сирене със зехтин отгоре.

Другото, което ям е пилешко месо и то само бялото. Пак печено.

Аз май не съм за този режим. Не понасям месо. Опитах 2-3 дена и си изповръщах червата. Не ям месо от 25 години. Освен рядко и по малко пилешко.

# 342
  • Мнения: 39 433
Ми, ти май не си на режима..... Там ти е грешката.
Зеленчуци и млечни не са основните неща, а при теб са.

# 343
  • Мнения: 4 595
𝒮𝓅𝓇𝒾𝓃𝑔 𝓅𝓇𝒾𝓃𝒸𝑒𝓈𝓈, можеш да докараш високомазнинно и със зеленчуци, но трябва да следиш всички макроси поне в началото, защото това, което си написала не е ок.

# 344
  • Мнения: 10 012
Spring princess, яйца ядеш ли?
Махни млечните изцяло и виж как ще ти се отрази.

Общи условия

Активация на акаунт