Отказ от секс

  • 7 231
  • 279
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Скрит текст:
Не те съдя, а ти обяснявам нещата как стоят, защото на мен мъже са ми ги обяснявали.
Мъжката психика не е като женската.

е , и кво искаш да ми кажеш, че при положение че аз му казах:съжалявям още на въпрсната вечер..и ден по късно му писах отново..и говорихме за кратко само щото той беше като на въже държан да се маха .. и аз тогава не знаех какво е положението.. щото явно съм глупава...ама в един момент си мислих че аз съм виновна че съм му писала отново..че може да съм изглеждала лека и т.н а реално вече знам че не е така. И тогава съвсем мило го помолих просто да разговаряме. Не разбирам ква е тая психика, наистина не разбирам

Извинявай, че се намесвам в женските дискусии, ама и на мен ми стана интересно - ти казваш , че си съгласна да те ползва само за секс ( съжалявам за грубия израз, ама реално от негова гледна точка си е така) , и после казваш, че се притесняваш да не си изглеждала лека - те двете неща са едни и същи в очите на мъжа.
смятам че сме говорили достатъчно, за да знам какво мисли той по темата. И не е нужно да си лека само защото искаш се забавлявяш...всеки е на различно мнение по този въпрос разбира се, няма една гледна точка според мен. Може би въпросът е колко често ти се случва това. Но това е друга тема
Въпросът е, че искам да бъда някоя която е достатъчно разкрепостена и това да му хареса, а не да му направи лошо впечатление. Тъй като очевидно той се изненада че се притеснявам...явно съм оставила друго впечатление у него.

Ами в такъв случай като искаш да се забавляваш само по твоите думи защо не му кажеш направо ела у нас утре да правим секс примерно ? Съмнявам се да откаже при така поставен въпроса и ако естествено има мераци към теб, а не е било нещо пиянско , и после като се е отрезвил да бяга надалече. С тези разговори и писания той си мисли, че искаш връзка , и затова си казва, тя сега трябва още 5 срещи с нея , я ми пусне я не , и после ще следват драмите . Открий картите на масата и така. В момента половинчата работа, ти си съгласна на секс само, ама някак си да не е направо към секса , ами и като полугаджета да си пишете, не става.

# 61
  • Мнения: 25 615
Въпросът е, че искам да бъда някоя която е достатъчно разкрепостена и това да му хареса, а не да му направи лошо впечатление. Тъй като очевидно той се изненада че се притеснявам...явно съм оставила друго впечатление у него.

Не се мъчи да се правиш на нещо, което не си. Не само не си разкрепостена, ами дори си и твърде наивна и неопитна още.
Не знам на колко години си, но първо порасни, пък тогава тръгвай да търсиш само секс от мъжете.

Скрит текст:
ПП И между другото, в един перфектен свят жените винаги излизат навън перфектно епилирани, изкъпани, нагласени, с перфектно секси бельо и т.н. Т.е. винаги готови за секс.
Но понеже светът не е перфектен, да знаеш, че един загорял мъж няма да върне жена за това, че не са ѝ почистени краката или каквото там още.  Simple Smile
Макар че с тази джендъризация знам ли, може това последното да не е актуално вече...

# 62
  • Мнения: 54
Не мисля, че става дума за мъжа и женска психика. Жена съм, но усещам нещата точно по описания от absurT начин. Ако някой откликва на натискане и после ми каже, ама аз всъщност не искам, едва ли повече ще се съглася да имам нещо с него.

И какво значение има как си изглеждала в очите му? Щом е било само за секс, какво ти пука какво си мисли или пък че е прекъснал срещите? Просто си намери друг. Или си хлътнала?

Изобилието ражда мизерия. С такъвначин на мислене, нищо чудно, че жените стават все по-объркани и разочаровани.
Аз пък точно обратното виждам, по-обърканите и разочарованите намаляват, защото вече разбраха, че клишето, че мъжете са еднакви не е веярно.


а ако той си вярва че имам чувства, дали е прав дали не, моя си работа...но това сигурно го кара да мисли че ще се върна.  Е, искам да съм тази на която не й пука ..ама достатъчно не й пука че да се върне. Тва е малко обратна логика ама ако се правиш на горд и готин вероятно ти пука с една идея повече. Не знам колко хора ще ме разберат

# 63
  • Мнения: 46 518
По-скоро, ако си мисли, че имаш чувства ще бяга. Това е връзка само за секс, ако дори за секунда нещо не му хареса или си долови хлътване, ще си хване пътя. За какво му е да се занимава с теб, щом не правиш единственото, заради което сте заедно?

# 64
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Темата се напълни с теории на вероятностите. Най-сигурният начин да се оттървеш от съмненията си е да действаш!

# 65
  • София
  • Мнения: 24 839

Цитат
Извинявай, че се намесвам в женските дискусии, ама и на мен ми стана интересно - ти казваш , че си съгласна да те ползва само за секс ( съжалявам за грубия израз, ама реално от негова гледна точка си е така) , и после казваш, че се притесняваш да не си изглеждала лека - те двете неща са едни и същи в очите на мъжа.
смятам че сме говорили достатъчно, за да знам какво мисли той по темата. И не е нужно да си лека само защото искаш се забавлявяш...всеки е на различно мнение по този въпрос разбира се, няма една гледна точка според мен. Може би въпросът е колко често ти се случва това. Но това е друга тема
Въпросът е, че искам да бъда някоя която е достатъчно разкрепостена и това да му хареса, а не да му направи лошо впечатление. Тъй като очевидно той се изненада че се притеснявам...явно съм оставила друго впечатление у него.

Ти опита ли се да вникнеш в това, което МЪЖ ти написа?
Явно, не.

# 66
  • Мнения: 46 518
Темата се напълни с теории на вероятностите. Най-сигурният начин да се оттървеш от съмненията си е да действаш!
Тя е действала вече. И човекът ясно ѝ е показал и казал, че нещата са приключени.
Не е нужно да се излага повече.

# 67
  • Мнения: 54
Темата се напълни с теории на вероятностите. Най-сигурният начин да се оттървеш от съмненията си е да действаш!
Тя е действала вече. И човекът ясно ѝ е показал и казал, че нещата са приключени.
Не е нужно да се излага повече.
е така е просто най-малкото искам да се уверя дали ще се държи нормално с мен...не искам да оставаме с негативни емоции, колкото и смешно да звучи...за това време все някакви взаимоотношения поне Човешки сме създали ...или дори и само аз така да мисля пак е важно за мен

# 68
  • Мнения: 3 186
Тайра, толкова много се обясняваш, че ако и на него така говориш... Човекът иска секс, ти отказваш, той се ориентира към други опции, които не се отмятат насред натискането. Търси просто обяснение.

И според мен е най-добре да си говориш с него, че тука само филми си прожектираш.

# 69
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Темата се напълни с теории на вероятностите. Най-сигурният начин да се оттървеш от съмненията си е да действаш!
Тя е действала вече. И човекът ясно ѝ е показал и казал, че нещата са приключени.
Не е нужно да се излага повече.
Това явно съм го пропуснал, иначе в такъв случай наистина няма смисъл.

# 70
  • Мнения: 6 150
По хаотично писане не бях чела скоро. Общо взето тийн стори.
Никакви взаимоотношения не сте създали. Поне за него, пък ти си отделен казус. И естествено, че ще има негативни емоции - някой да ме покани на омари, пък да ме заведе на манджа стрийт ... втори шанс няма.

# 71
  • Мнения: 46 518
е така е просто най-малкото искам да се уверя дали ще се държи нормално с мен...не искам да оставаме с негативни емоции, колкото и смешно да звучи...за това време все някакви взаимоотношения поне Човешки сме създали ...или дори и само аз така да мисля пак е важно за мен
Ще се държи нормално с теб, ако ти се държиш нормално с него. Ако ми се случи  на мен и някой ме гони да ми се обяснява какво било, защо било, ама то не било еди какво си, шансът за нормални отношения ще се изпари на секундата.
Просто приеми, че си прецакала уговорката и се дръж все едно никога не сте я имали. И в бъдеще, независимо дали за секс, за любов, семейство, в работата, с приятели и т.н., трябва да знаеш, че хората не четат мисли, а съдят по действията. Като някой откликне на покана за нещо, приемат, че е съгласен.
В никакъв случай не казвам, че ако по някаква причина единият от двамата реши, че не иска секс, другият трябва да го изнасили. Напротив, трябва да се съобрази с желанието му, но ако причината са просто игрички и разни стратегии, има правото да избере да не е част от тези отношения.

Последна редакция: пн, 09 сеп 2019, 12:29 от Не се сърди, човече

# 72
  • Мнения: 3 123
Тайра е хлътнала, но сама още не иска да го признае, защото ясно и е казано, че няма на какво да се надява. Съгласява се на секс, за да го задържи, но той не и е важен, а по скоро търси комуникация.

# 73
  • Мнения: 3 186
Тайра е хлътнала, но сама още не иска да го признае, защото ясно и е казано, че няма на какво да се надява. Съгласява се на секс, за да го задържи, но той не и е важен, а по скоро търси комуникация.

Не знам дали е хлътнала, но е очаквала той да си гони, пък той дреме.

# 74
  • Мнения: 46 518
Наистина много объркани постове. Току що видях един, в който пише, че всъщност никога не са правили секс. Аз ли грешно го тълкувам или наистина не са?

Общи условия

Активация на акаунт