Карти Таро тема 20

  • 14 123
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 144
Можеш ли да погледнеш до къде я докарах в отношенията с И. , щото ми падна пердето и го блокирах, а ми е любопитно кво се случва от другата страна. 😊
Какви карти - Слънцето, 10 чаши, Рицар чаши. Защо си създавате излишни емоции? Искате да сте заедно, надявате се на другия, той е влюбен,...Просто си живейте живота и не си го усложнявайте

Ъъъъ????
Не подлагам грам на съмнение това, което ми казваш, но той не изглежда никак влюбен, общо взето ние нямаме никакви лични отношения на този етап. Просто аз имах съмнения, че той ме харесва, но той не прояви никакви действия за да се случат някви неща.
Виждахме се по работа миналия понеделник и срещата ни продължи 40 сек. И той се държеше все едно съм никоя. Просто ми писна и го блокирах. И ми беше интересно каква му е била реакцията, щото той такива неща не показва. Ох съвсем се обърках вече.
Може ли още малко яснота да ми внесеш моля те. Не ми се правят грешки.
Няма да нахалствам повече, обещавам 😊

# 286
  • Мнения: 2 122
Чаши за отношения са добри карти. Слънцето на първа позиция говори за големи надежди, заедно с 10 чаши е ясно какво е желанието - да си прекарвате добре. Дори да не е нищо дълговечно, като при пентаклите, все пак да е приятно. Рицар чаши е влюбеният мъж, емоции, внимание. Не съм теглила допълнителни карти. Току виж ти се разкрил.
Може да предстои някакво събитие, където ще сте и двамата и там да стоплите отнощенията и  да пламне искрата.

# 287
  • Мнения: 144
Чаши за отношения са добри карти. Слънцето на първа позиция говори за големи надежди, заедно с 10 чаши е ясно какво е желанието - да си прекарвате добре. Дори да не е нищо дълговечно, като при пентаклите, все пак да е приятно. Рицар чаши е влюбеният мъж, емоции, внимание. Не съм теглила допълнителни карти. Току виж ти се разкрил.
Може да предстои някакво събитие, където ще сте и двамата и там да стоплите отнощенията и  да пламне искрата.
Помощ! Какво да правя сега? Аз мълча като пън, а той още повече... 🙄

# 288
  • Мнения: 2 122
Изчакай. Няма какво да направиш точно сега.

# 289
  • Мнения: 144
Изчакай. Няма какво да направиш точно сега.
Слушам и изпълнявам. Запазвам си правото след известно време да попитам пак. Благодаря безкрайно много.
Лека вечер от мен.
Бъдете здрави и все толкова изчерпателни!
П.с Ако има развитие ще дам обратна връзка 😊

# 290
  • София
  • Мнения: 943
Чаши за отношения са добри карти. Слънцето на първа позиция говори за големи надежди, заедно с 10 чаши е ясно какво е желанието - да си прекарвате добре. Дори да не е нищо дълговечно, като при пентаклите, все пак да е приятно. Рицар чаши е влюбеният мъж, емоции, внимание. Не съм теглила допълнителни карти. Току виж ти се разкрил.
Може да предстои някакво събитие, където ще сте и двамата и там да стоплите отнощенията и  да пламне искрата.
Помощ! Какво да правя сега? Аз мълча като пън, а той още повече... 🙄
Чисто по женски, без карти, защо не пробваш да не мълчиш толкова? Simple Smile

# 291
  • Мнения: 2 122
Синът ми е върл фен на Лиърпул и снощи те имаха мач с  Наполи. Никога не съм теглила карти за футболен мач, но реших да опитам. Картите бяха 9 меч, Рицар меч, Обесеният За съжаление не вещаеха успех. По този притиснат меч Рицар меч напористи, но хаотични действия, грешки и в крайна сметка - загуба. Безнадеждно.
Не ми се вярваше много, защото са силни сега и играят добре, но измъчен мач беше и в крайна сметка 2:0 за Наполи. Детето много нерви потроши и той по като един Рицар меч. Simple Smile

# 292
  • Мнения: 4 706
Аз си премествам въпроса, защото остана много назад , а се надявам някой да каже как го прави Simple Smile
Привет момичета Simple Smile
Как теглите поясняващи карти, когато го правите? Като отново разбърквате, цепите и тогава слагате по една карта върху първите 3? Или просто слагате последния 3 карти една след друга върху вече изтеглените?

Искам да помоля и Силки да ми изтегли карти за едно нещо. Не искам да си тегля аз.
Другият месец мисля да направя малка хирургична намеса (става дума за отстраняване на бенка, която ми създава козметични и естетически проблеми) , като цяло е безобидно, но няколко неща ме притесняват (а и хората около мен допълнително ме плашат).
Първо е на лицето и не знам какво трябва да се прави, за да не остане белег (получих обратна връзка за няколко скъпи и известни лекарства , които са оставяли белег, макар и малък) .  
Второто е че майка ми повтаря как с тази бенка съм се родила и може да ми е късметлийска...
Та, не знам какъв въпрос да формулирам... дали ще я премахна и всичко ще е ок?

# 293
  • Мнения: 2 122
Морела, аз ти отговорих - https://bg-mam.ma/p/1141440/39327654

Карти по другия въпрос ще ти изтегля, но довечера.

# 294
  • Мнения: X
И моя въпрос остана назад 😕

# 295
  • Мнения: 157
Да помоля и аз някой да ми изтегли карти на въпроса: Ще замина ли за чужбина? Въртят ми се някакви идеи, но все още не съм взела окончателно решение.

# 296
  • Мнения: 1 544
Morella,винаги остава белег,макар и малък.Аз имам отстранена бенка на лицето,не беше малка.Не съм я мазала с нищо ,защото белегът не ме притесняваше,стои като белег от едра шарка,но наистина едва забележим.Ако се третира с добър крем ,няма да се забелязва.

# 297
  • София
  • Мнения: 9 850
Здравейте Simple Smile
Имам карти Таро, по-скоро те са на майка ми, но тя ги даде на мен, значи предполагам, че вече са мои. Не съм ги използвала отдавна, но иначе съм "хвърляла" карти на приятели и обикновено са изумени от нещата, които им казвам. На себе си съм опитвала и не става, картите не ми говорят нищо. Не знам защо.
Картите са "Таро по Албрехт Дюрер", заедно с книжката. Използвала съм само подредба тип "Подкова", първите три карти са минало, бъдеще, настояще, после има начини на действие, отношението на околните, възможните пречки и краен резултат (не съм сигурна за точната подредба на "начини на действие, отношение на околните и възможни пречки", но е описано в книжката). Относно тълкуването, тълкувам с книжката, общо взето чета каквото пише там, понеже не съм искала хората, на които гледам, да ми казват въпросите си.
Отдавна не съм ги използвала, а напоследък съм се сетила за тях и явно е време да ги извадя от шкафа.
Сега следват въпросите ми.
Как да ги "почистя" от всички предишни енергии и влияния?
Как да ги "заредя" след това? Спала съм веднъж-два пъти с тях под възглавницата и сънувах някакви кошмари тези нощи.
Как да започна да тълкувам без книжката? Картите са доста, няма как да запомня значението на всичките.
И последно, дали може да ми хвърлите едни карти... Нямам конкретен въпрос, т.е. имам много и това ми пречи да избера един. Аз съм К., ако е важно.
Ще съм много благодарна и на всякакви съвети за картите Simple Smile

# 298
  • Мнения: 4 771
Да помоля и аз някой да ми изтегли карти на въпроса: Ще замина ли за чужбина? Въртят ми се някакви идеи, но все още не съм взела окончателно решение.

Зададох въпроса със срок до края на годината.
8 пнтакли Отшелникът 5 пентакли -
До края на годината няма да заминеш. Всъщност, идеята за заминаване е свързана с друг човек и колебанието е дали да загърбиш всичко и да заминеш / Отшелникът/  или да останеш  в едни отношения, където нещата са на приключване, където не се чувстваш добре. Търсиш начини, но не си готова на такава голяма промяна, пък и финансово също има пречки, емоционалната зависимост  също те държи тук / 5 ца пентакли/


Малко Сладко Коте - зададох въпрос " В каква ситуация се намираш в момента"
10 чаши 9 пентакли 4 пентакли -
Малко си попрекалила с емоциите и вероятно с увлечението и вълненията по някого и не само нищо не се е получило, а и нещата направо са стопирани. Има едно заинатяване и неотстъпчивост, затова в момента се намираш в тази ситуация. Получило се е едно затваряне в себе си, след голямото въодушевление.

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 13:03 от a.nik

# 299
  • София
  • Мнения: 9 850
Ох, доста точно казано. Усещам се точно в огромен застой. Ни напред, ни назад... Лошото е, че не знам какво да направя, за да помръдна.
Благодаря, a.nik

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 13:11 от Малко Сладко Коте

Общи условия

Активация на акаунт