Карти Таро тема 20

  • 14 211
  • 740
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 786
На въпрос какво очаква А. в Любовен план до края на 2019 се падат :
1. 10 чаши с поясняваща 5 жезли
2. КОЛелото на Съдбата с поясняваща Светът( тук се пообърках вече)
3. Паж Меч с пояснителни 6 меча и 9 чаши
Тези 2 Аркана големи в средата са промяна, но за добро ли ще е?
Благодаря💙💛💜💚

В любовен план до края на годината, ако питаш за нова, голяма, вълнуваща любов - няма да има такава. Но тук ми се струва, че те интересува за отношения, които в момента не са стабилни и изяснени. Съвсем скоро, ще " изскочи" ей така случайно информация относно това, което те вълнува в момента и никак няма да е приятна. Поне ще завърши с яснота и оттегляне. Малко повече емоции си вложила в някого / 10 чаши + 9 чаши/ попрекалила си, но не си само ти/ 5 жезли/. Хубавото е, че имаш Светът + Колелото на съдбата, без нищо да правиш, много бързо ще разбереш, че това не е твоят човек.

# 271
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
Купихме си карти Таро и почваме да гадаем.
Обаче за гледане за месец например от цялата колода карти ли се тегли или само от тези със специално значение?
В смисъл Светът, глупака...
И другите са за пояснение?

# 272
  • Мнения: 4 786
Здравейте, да св включа неделно и аз.
С една моя приятелка правим магазин, непрекъснато излизат проблеми, та да ме ориентирате ще се случат ли нещата или да гледам към нещо друго...
Аз съм Т. , тя е К.
Благодаря.

Какви проблеми излизат, финансови или като отношения? И как да " гледаш към нещо друго" ако сте вложили пари и труд за да направите магазин, то как с лека ръка ще си готова да се откажеш, преди още да е започнала истинската работа. Какво точно те интересува?


Dilyani  Аз ползвам само прави карти, но понякога докато ги разбърквам, те сами се обръщат в тестето, като ги видя, просто ги обръщам отново прави. Няма нищо нито страшно нито лошо в обърнатите карти, за да се обърнат, значи има причина. Проблема е ако излязат само обърнати, тогава вече засилват доста значението си и не само показват отрицателен резултат за питането, а и показват че нещо като цяло не е добре при питащия.

ДамаТрефа
ползвай си цялата колода, така е правилно. Само при определени подредби, които доста малко хора ползват, се отделят големите аркани и се тегли само от тях.

# 273
  • Мнения: X
Здравейте дами!
Имам интервю за работа тази седмица. Ще получа ли работата?
Благодаря ви предварително.

# 274
  • Мнения: 1 671
На въпрос какво очаква А. в Любовен план до края на 2019 се падат :
1. 10 чаши с поясняваща 5 жезли
2. КОЛелото на Съдбата с поясняваща Светът( тук се пообърках вече)
3. Паж Меч с пояснителни 6 меча и 9 чаши
Тези 2 Аркана големи в средата са промяна, но за добро ли ще е?
Благодаря💙💛💜💚

В любовен план до края на годината, ако питаш за нова, голяма, вълнуваща любов - няма да има такава. Но тук ми се струва, че те интересува за отношения, които в момента не са стабилни и изяснени. Съвсем скоро, ще " изскочи" ей така случайно информация относно това, което те вълнува в момента и никак няма да е приятна. Поне ще завърши с яснота и оттегляне. Малко повече емоции си вложила в някого / 10 чаши + 9 чаши/ попрекалила си, но не си само ти/ 5 жезли/. Хубавото е, че имаш Светът + Колелото на съдбата, без нищо да правиш, много бързо ще разбереш, че това не е твоят човек.
100 % е така.
Давам обратна връзка. Вядях и  научих и-я, която емационално ме разлюля и не ми стана ок, но поне за пореденпът разбрах , че не е моя човек. Даже, мисля, че изтрезнях.
Надявам се всичко да е за добро.
Светът.
Благодаря А.  Ник, изуми ме с  точните думи и без да знаеш нищо.
Това е Енергия ! 🐳💞🐳💚💖

# 275
  • Мнения: 2 122
Здравейте дами!
Имам интервю за работа тази седмица. Ще получа ли работата?
Благодаря ви предварително.
Зорница, работата, може би, е част от глобалната промяна, която тече в живота ти. Промените са в ход и са необратими, въпреки че ти си отлагала доста дълго време и си си заравяла главта в пяъка. Сега може да не са много приятни и да са свързани с доста усилия от твоя страна, но са необходими и са за добро.Нещо приключва, с нещо се разделяш без твоето желание. Имаш силите да се справиш с всичко, това е важното.
Страшния съд, Смъртта, Магът

# 276
  • Мнения: 4 706
Привет момичета Simple Smile
Как теглите поясняващи карти, когато го правите? Като отново разбърквате, цепите и тогава слагате по една карта върху първите 3? Или просто слагате последния 3 карти една след друга върху вече изтеглените?

# 277
  • Мнения: 144
Здравейте, да св включа неделно и аз.
С една моя приятелка правим магазин, непрекъснато излизат проблеми, та да ме ориентирате ще се случат ли нещата или да гледам към нещо друго...
Аз съм Т. , тя е К.
Благодаря.

Какви проблеми излизат, финансови или като отношения? И как да " гледаш към нещо друго" ако сте вложили пари и труд за да направите магазин, то как с лека ръка ще си готова да се откажеш, преди още да е започнала истинската работа. Какво точно те интересува?



a.nik,  интересуват ме отношенията ми с моята приятелка, като че ли не сме на една вълна. Като че ли тя има повече мотивация, а аз имам усещане,че това не  е моето нещо, както и че това не е човека с който можем да  "мелим" заедно.
Да, искам да попитам как ще се развият нашите отношения с нея, като от приятелски минаваме в делови...имам и съмнения някакви...

# 278
  • Мнения: X
Силки, усещам тази промяна, тя е и вътрешна. На настоящата си работа се чувствам в зоната си на комфорт, но нещо жестоко ме човърка отвътре да направя тая промяна. Нямам проблеми на работа. Защо картите не казват нищо за това интервю? Мога ли да те помоля да попиташ дали от настоящата си работа ще тръгна сама, по свое желание? (Защото това против моята воля за служебен въпрос е много странно при настоящата ситуация на работа).
Отделно от оня господин страня доколкото мога, въпреки че не ми е лесно.
Здравейте дами!
Имам интервю за работа тази седмица. Ще получа ли работата?
Благодаря ви предварително.
Зорница, работата, може би, е част от глобалната промяна, която тече в живота ти. Промените са в ход и са необратими, въпреки че ти си отлагала доста дълго време и си си заравяла главта в пяъка. Сега може да не са много приятни и да са свързани с доста усилия от твоя страна, но са необходими и са за добро.Нещо приключва, с нещо се разделяш без твоето желание. Имаш силите да се справиш с всичко, това е важното.
Страшния съд, Смъртта, Магът

# 279
  • Мнения: 2 122
Здравейте, да св включа неделно и аз.
С една моя приятелка правим магазин, непрекъснато излизат проблеми, та да ме ориентирате ще се случат ли нещата или да гледам към нещо друго...
Аз съм Т. , тя е К.
Благодаря.
Проблемите ви идват оттам, че нямате опит. Като на игра ви е всичко това и спънките ви карат бързо да се отказвате. Някак несериозно отношени еима и то е май повече от твоя страна.  Всъщност в цялата тази работа има хляб и вероятно ще се появи някой, който да ви насочи, да ви покаже, че търговията и продаването е изкуство, което трябва да обичаш, да му се наслаждаваш. Че всичко това е шоу и трябва да умееш да го изнасяш пред "публика", за да печелиш. Нещата ще се наредят така, както ги искате, не се тревожи.
Глупакът, Крал чаши, 6 жезли

Силки, усещам тази промяна, тя е и вътрешна. На настоящата си работа се чувствам в зоната си на комфорт, но нещо жестоко ме човърка отвътре да направя тая промяна. Нямам проблеми на работа. Защо картите не казват нищо за това интервю? Мога ли да те помоля да попиташ дали от настоящата си работа ще тръгна сама, по свое желание? (Защото това против моята воля за служебен въпрос е много странно при настоящата ситуация на работа).
Отделно от оня господин страня доколкото мога, въпреки че не ми е лесно.
Скрит текст:
Здравейте дами!
Имам интервю за работа тази седмица. Ще получа ли работата?
Благодаря ви предварително.
Зорница, работата, може би, е част от глобалната промяна, която тече в живота ти. Промените са в ход и са необратими, въпреки че ти си отлагала доста дълго време и си си заравяла главта в пяъка. Сега може да не са много приятни и да са свързани с доста усилия от твоя страна, но са необходими и са за добро.Нещо приключва, с нещо се разделяш без твоето желание. Имаш силите да се справиш с всичко, това е важното.
Страшния съд, Смъртта, Магът
Не ти отговарят за работата, защото имаш по-важни неща да осъзнаеш. Те не ти отговарят в служебен план, те ти отговарят в житейски. Явно ще си тръгнеш сама от работа, щом вече си на интервю за друга. Защо да питам за нещо, което е ясно.

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 22:28 от Silky_soft

# 280
  • Мнения: 144
Здравейте, да св включа неделно и аз.
С една моя приятелка правим магазин, непрекъснато излизат проблеми, та да ме ориентирате ще се случат ли нещата или да гледам към нещо друго...
Аз съм Т. , тя е К.
Благодаря.
Проблемите ви идват оттам, че нямате опит. Като на игра ви е всичко това и спънките ви карат бързо да се отказвате. Някак несериозно отношени еима и то е май повече от твоя страна.  Всъщност в цялата тази работа има хляб и вероятно ще се появи някой, който да ви насочи, да ви покаже, че търговията и продаването е изкуство, което трябва да обичаш, да му се наслаждаваш. Че всичко това е шоу и трябва да умееш да го изнасяш пред "публика", за да печелиш. Нещата ще се наредят така, както ги искате, не се тревожи.
Глупакът, Крал чаши, 6 жезли
Благодаря ти много. Да, истината е , че на мен не ми се занимава много и като че ли предприех това повече приятелски да й помогна, отколкото аз да имам сериозен интерес към това. Моята глава витае другаде, а тя е сериозна и амбициозна...
Опит нямаме да, никакъв, но на мен като цяло изобщо ама изобщо не ми се занимава, а не искам тя в един момент да се почувства прецакана от мен.
Благодаря още веднъж.
Можеш ли да погледнеш до къде я докарах в отношенията с И. , щото ми падна пердето и го блокирах, а ми е любопитно кво се случва от другата страна. 😊

# 281
  • Мнения: X
Скрит текст:
Силки, усещам тази промяна, тя е и вътрешна. На настоящата си работа се чувствам в зоната си на комфорт, но нещо жестоко ме човърка отвътре да направя тая промяна. Нямам проблеми на работа. Защо картите не казват нищо за това интервю? Мога ли да те помоля да попиташ дали от настоящата си работа ще тръгна сама, по свое желание? (Защото това против моята воля за служебен въпрос е много странно при настоящата ситуация на работа).
Отделно от оня господин страня доколкото мога, въпреки че не ми е лесно.
Скрит текст:
Здравейте дами!
Имам интервю за работа тази седмица. Ще получа ли работата?
Благодаря ви предварително.
Зорница, работата, може би, е част от глобалната промяна, която тече в живота ти. Промените са в ход и са необратими, въпреки че ти си отлагала доста дълго време и си си заравяла главта в пяъка. Сега може да не са много приятни и да са свързани с доста усилия от твоя страна, но са необходими и са за добро.Нещо приключва, с нещо се разделяш без твоето желание. Имаш силите да се справиш с всичко, това е важното.
Страшния съд, Смъртта, Магът
Не ти отговарят за работата, защото имаш по-важни неща да осъзнаеш. Те не ти отговарят в служебен план, те ти отговарят в житейски. Явно ще си тръгнеш сама от работа, щом вече си на интервю за друга. Защо да питам за нещо, което е ясно.
Благодаря ти, права си. Просто станах нетърпелива. Знам, че промените ще са супер, но някак не скачам от радост пред неизвестното.

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 22:56 от Анонимен

# 282
  • Мнения: 2 122
Да, искам да попитам как ще се развият нашите отношения с нея, като от приятелски минаваме в делови...имам и съмнения някакви...
9 чаши,  Влюбените, 8 чаши
Стр.съд                       Крал меч
Твърде емоционално подхождаш към ситуацията. Много мислиш и претегляш, много се съмняваш. Не знаеш как да постъпиш, колебаеш се дали да напуснеш зоната си на комфорт и това, с което си свикнала или да избереш да продължиш напред, въпреки че това, което те очаква макар и по-добро, има само бегли очертания.
Нестабилна се усещаш и неспособна да  решиш какво да правиш. Затова допълнителната карта към 8 чаши е Крал меч - за да ти покаже, че трябва да избереш решително и смело да продължиш напред. Връщането назад ще те накара да преживееш Страшния съд - прекалено дълго и прекалено здраво се държиш за личния си комфорт.
Или просто казано, ако нещо не ти харесва, кажи го смело, разреши ситуацията кардинално и продължи напред, дори да се наложи да жертваш или да се откажеш от нещо.

# 283
  • Мнения: 144
Скрит текст:
Да, искам да попитам как ще се развият нашите отношения с нея, като от приятелски минаваме в делови...имам и съмнения някакви...
9 чаши,  Влюбените, 8 чаши
Стр.съд                       Крал меч
Твърде емоционално подхождаш към ситуацията. Много мислиш и претегляш, много се съмняваш. Не знаеш как да постъпиш, колебаеш се дали да напуснеш зоната си на комфорт и това, с което си свикнала или да избереш да продължиш напред, въпреки че това, което те очаква макар и по-добро, има само бегли очертания.
Нестабилна се усещаш и неспособна да  решиш какво да правиш. Затова допълнителната карта към 8 чаши е Крал меч - за да ти покаже, че трябва да избереш решително и смело да продължиш напред. Връщането назад ще те накара да преживееш Страшния съд - прекалено дълго и прекалено здраво се държиш за личния си комфорт.

Ох, как добре ги разчитате тия карти и толкова разбираемо после всичко се подрежда в главата ми.  Понякога ви завиждам как толкова правилно тълкувате чужди и непонятни за вас ситуации. А после чак себе си не разбирам как осъзнавам и подреждам всичко правилно след вашите тълкувания. 😊😊😊😊
Благодаря! Затварям тази тема и взимам решение.

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 22:56 от Не се сърди, човече

# 284
  • Мнения: 2 122
Можеш ли да погледнеш до къде я докарах в отношенията с И. , щото ми падна пердето и го блокирах, а ми е любопитно кво се случва от другата страна. 😊
Какви карти - Слънцето, 10 чаши, Рицар чаши. Защо си създавате излишни емоции? Искате да сте заедно, надявате се на другия, той е влюбен,...Просто си живейте живота и не си го усложнявайте насила.

Привет момичета Simple Smile
Как теглите поясняващи карти, когато го правите? Като отново разбърквате, цепите и тогава слагате по една карта върху първите 3? Или просто слагате последния 3 карти една след друга върху вече изтеглените?
Аз не разбърквам. Тегля направо. Струва ми се, че като ги разбърквам посредата на гадаенето, сякаш разпръсквам енергията, която се е концентрирала, за да даде отговор. Избирам произволни карти.

Общи условия

Активация на акаунт