Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 59

  • 58 758
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Не е от най-леките формули, оставя лек подхранващ слой. Много е добро за суха кожа. Не е мазно. В жегите ми идваше по-хидратиращо на мен, но сега е точно.

# 46
  • Мнения: 1 144
И аз имав суфлето  Cherry blossom. Хидратира много добре кожата, без да мазнее и мирише на някакъв скъп парфюм.

# 47
  • Мнения: 2 156
Тези ексфолианти Нютроджина, в Лили, или в DM?

# 48
  • Мнения: 13 082
Вече са го описали суфлето, като при мен не попи много бързо, в сравнение с това, което ползвах до сега даже направо бавно. Но хидратира добре, след море съм и кожата ми е суха доста, та ще си го ползвам.
Момичета, ето това е скраба на Балеа
Скрит текст:
Тубичката е малка и е 3 лева, дори и да не става поне няма да ви е яд. 😄
И да кажа набързо за ексфолианта за тяло на Дав, ами супер е! Частиците са фини, за моята кожа това е супер. Определено ще го повторя.

# 49
  • Мнения: 6 622
Този за лице пробва ли го?

# 50
  • Мнения: 13 082
Пробвах го, обаче не се наемам да дам мнение от един път. Малко ми прилича на един изчезнал на Жая, който ми беше любимец, но май само по консистенцията, не е толкова добър.

# 51
  • Мнения: 6 622
Частиците как са, по фини или груби?

# 52
  • Мнения: 13 082
Фини са, на мен за сега това ме устройва. След хумата на Авиа търсех нещо по-нежно, че идва сезона на сухата кожа.

# 53
  • Мнения: 787
фдт na Revlon Candid се води за нормална/смесена,една идея по-мазен ми идва,кремообразен,но пък чуждите влогъри са мн доволни от естествения завършек,който оставя.Сума ти цветове са,а точно най-светлите не са ги внесли,150 на мен ми е доста тъмно..в нета докато открия в един сайт 120-ка,вече го бяха изчерпали.
Буржоа са пуснали нов фдт,който се води ултра мат-Fabolous,ама пак не съм за толкова мат аз.
Да попитам,някой 7зпитва ли трудности с Катрис и фдт с капкомер,взех си наското цвят 02,ама все ми стои ужасно,като брашняно,а уж разл.кремове под него ползвам.Омазнявам се,а си стои на варови пръски.Да не са му сменили формулата?

# 54
  • Мнения: 2 622
При мен винаги така си е изглеждал Катрис с капкомера. Стои забутан в шкафа. Добре, че ми беше подарък, да не ме е яд.
След малко ще пробвам Ревлон Photoready Candid. Днес имам дълга смяна, дано не ме издъни.

# 55
  • Мнения: X

Да попитам, някой изпитва ли трудности с Катрис и фдт с капкомер, взех си наското цвят 02, ама все ми стои ужасно, като брашняно, а уж разл.кремове под него ползвам. Омазнявам се, а си стои на варови пръски. Да не са му сменили формулата?
Не са сменили формулата и предния си е такъв. Точно преди два дни го изхвърлих пълен, а е купуван преди година. Реших последен опит да направя и да му дам шанс. Ами, не се получи. Няма такъв латекс! Никой фдт, който съм ползвала до сега, не е бил такъв боклук, дори стария Калърстай, за когото мисля същото.
(слагайте интервали след точки и запетайки, че просто трудно се чете иначе...)

# 56
  • Мнения: 410
Някой знае ли къде мога да намеря скраб за устни?  и ако е ползвал да сподели мнение .. 😊

# 57
  • Мнения: X
Сложи си ситна захар във чист вазелин и малко мед за вкус, и за да не е твърде стегната консистенцията, и ползвай за скраб за устни съвсем успешно.

# 58
  • Мнения: X
Сложи си ситна захар във чист вазелин и малко мед за вкус, и за да не е твърде стегната консистенцията, и ползвай за скраб за устни съвсем успешно.
Аз слагам кокосово масло, имам алергия към вазелина и също става. По-добър скраб не съм ползвала.

# 59
  • Мнения: 1 144
Някой с отзиви за ампулите против косопад на Black? В момента са в брошурата на ДМ.

Общи условия

Активация на акаунт