Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 59

  • 58 811
  • 767
  •   1
Отговори
# 705
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Погледнах сайта на тази марка "Сапунена работилница". Изглеждат интересно.
На каква цена са ексфолиантите?

В Лили са намалени на 6,50-6,60 . На редовна цена са около 7,50 . Количеството е 250 гр .

# 706
  • Мнения: 4 392
Днес си взех серум с вит.C от азиатския щанд в DM и се надявам на добро действие. Попива адски бързо, усещам че има вит.Ц, но няма мирис.
Какви продукти има на този азиатски щанд и кой е серумът, моля?

# 707
  • Мнения: 4 020
Малко късно се включвам в темата, но искам да дам мнение за сенките на Мейбълин и Лореал.
Не си харчете парите за тях!
На мейбълин от тази серия имам розовите и те остават на клепача точно 10 минути. Да на пръв поглед изглеждат добри цветове и разнообразни, но не са пигментирани и колкото и да слагаш падат моментално. Другото което е се трошат от нищото. Аз си взех палитрата веднага като излезе и след 2 месеца вече 1 цвят неизползван се беше разпаднал от самосебе си и просто си се счупи и това е. Трябваше да го изтупам и да се моля да не се случи с и с другите. А ако изпуснете палитрата няколко пъти можете да се сбогувате със 50% от цветовете.

Относно Лореал там също си взех първата нюд палитра от дългите черни веднага когато излезе. Нюд цветовете са ми огромна слабост. Тук е още по зле. Цветовете не пускат никакъв пигмент. Търкаш и не взимаш нищо. Все едно да очакваш бял камък да пусне бяла боя с търкане. Не се шегувам. Аз дори исках да ги върна, защото дадох 33 лева за тях, но БГ не е Европа и няма такива работи като недоволен съм. Затова и масово ни продават боклуци, защото нямаме политики на връщане.
От тогава никакви сенки не съм си купувала. Просто вече не ми се хвърлят пари на вятъра.

# 708
  • Мнения: 2 182
Момичета, препоръчайте ми очна линия - писалка Simple Smile

Ползвала съм преди повече от 5 години някаква на Ейвън, която не пускаше цвят и се нанасяше много трудно, нужно бе и повтаряне. Абе, някакъв ужас беше и я изхвърлих.
От години ползвам само dipliner-a на Golden rose и съм доволна, но..реших да си оптимизирам времето за грим и мисля, че с писалка ще се справям още по-бързо.
Въпроса е, коя от тези в дрогериите е читава?
Под читава имам предвид да е наситена, черна, да изсъхва на клепача сравнително бързо (но да не засъхва в опаковката бързо), да няма нужда от повтаряне, да издържа цял ден - без да размазва, "напуква" или отбелязва на клепача..

# 709
  • Мнения: 1 679
Момичета, препоръчайте ми очна линия - писалка Simple Smile

Ползвала съм преди повече от 5 години някаква на Ейвън, която не пускаше цвят и се нанасяше много трудно, нужно бе и повтаряне. Абе, някакъв ужас беше и я изхвърлих.
От години ползвам само dipliner-a на Golden rose и съм доволна, но..реших да си оптимизирам времето за грим и мисля, че с писалка ще се справям още по-бързо.
Въпроса е, коя от тези в дрогериите е читава?
Под читава имам предвид да е наситена, черна, да изсъхва на клепача сравнително бързо (но да не засъхва в опаковката бързо), да няма нужда от повтаряне, да издържа цял ден - без да размазва, "напуква" или отбелязва на клепача..


По-скоро да си избереш гел вместо течна - веднага предлагам на Maybelline lasting drama. Супер икономична, идва си с четка, лесно и бързо се нанася.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Момичета , имам нужда от ексфолиант за тяло . Днес се бях засилила да купя на Organic shop , но забелязах , че в Лили се предлагат и ексфолианти на Сапунена работилница . Някой ползвал ли е техните ? Имаше два вида - с кокос и кафе . Ухаеха божествено , а и са намалени . Ако някой е ползвал и на двете марки ще се радвам да ги съпостави .
Стига бе, прочела си ми мислите Simple Smile
Днес бях в Лили и също се хвърлих към Органик шоп, а после видях и Сапунена работилница и накрая не взех никое, интересно ми е как са като аромат, ако някой се включи с отзиви и за двете марки ще се радвам.

# 711
  • Мнения: 7 569
Малко късно се включвам в темата, но искам да дам мнение за сенките на Мейбълин и Лореал.
Не си харчете парите за тях!
На мейбълин от тази серия имам розовите и те остават на клепача точно 10 минути. Да на пръв поглед изглеждат добри цветове и разнообразни, но не са пигментирани и колкото и да слагаш падат моментално. Другото което е се трошат от нищото. Аз си взех палитрата веднага като излезе и след 2 месеца вече 1 цвят неизползван се беше разпаднал от самосебе си и просто си се счупи и това е. Трябваше да го изтупам и да се моля да не се случи с и с другите. А ако изпуснете палитрата няколко пъти можете да се сбогувате със 50% от цветовете.

Относно Лореал там също си взех първата нюд палитра от дългите черни веднага когато излезе. Нюд цветовете са ми огромна слабост. Тук е още по зле. Цветовете не пускат никакъв пигмент. Търкаш и не взимаш нищо. Все едно да очакваш бял камък да пусне бяла боя с търкане. Не се шегувам. Аз дори исках да ги върна, защото дадох 33 лева за тях, но БГ не е Европа и няма такива работи като недоволен съм. Затова и масово ни продават боклуци, защото нямаме политики на връщане.
От тогава никакви сенки не съм си купувала. Просто вече не ми се хвърлят пари на вятъра.

Сенките и на двете марки не са мега гига уау. Но има и голямо значение как ги използваш. Без база за сенки или с кофти такава няма да държат дълго. Но с хубава качествена база не мърдат и по 12 часа. Преди години бях голям фен на нюд палитрата на Мейбълин, за мен все още е добра. Новата им Countdown също е добра. Любима ми остава една малка лимитка с Джиджи Хадид, която е уникална като цветове и пигментация за дрогерийния клас. Сенките на Лореал са отново същата работа - с добра база могат да работят доста прилично. Друг е въпросът, че са твърде скъпи за това, което са.

# 712
  • Мнения: 2 223
Ползвала съм на Органик шоп Сорбета
https://secure.ce-tescoassets.com/assets/PL/080/4744183012080/Sh … Type1_540x540.jpg
и исках да го изям, на мен лично ми беше ок, аз го ползвам с ръце, не го нанасям с гъба. Има захар и е сравнително фин, поне за моята кожа много добре ексфолираше и ухаех на манго.
На Сапунената работилница съм фен, съпортвам ги като мога, защото са български и доста усилия влагат в продуктите си. Не съм  опитвала ексфолант за тяло, само измивния лосион за лице за суха кожа, който е супер, наистина дезинфекцира. Имат и стик срещу изпотяване, нямам търпение да го взема, защото е лишен от гадости, ако пази, ще е откритието на месеца. Като цяло около мен хората са много доволни от тях, така че може би трябва да им дадете шанс.

# 713
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
На Ревлон са хубави сенките за очи, пигментирани и трайни. Аз имам тези:

# 714
  • Мнения: 1 941
Breedlove, много хубав пост Hands Plus1
Ще разгледам в Лили какво се предлага на марката и ще взема нещо, за да изпробвам.
В сайта им видях, че има и коледна кутия, която също ми хареса много и дано да я има и в Лили, за да си я взема
https://soapfactory.bg/%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%be%d1%86%d0%b … nU3BoC-aEQAvD_BwE

# 715
  • София
  • Мнения: 4 713
mihaela8888 ето тези на катрис може да погледнеш
https://www.dodis.bg/catrice-senki-palitra-glam-smokey.html

Пиши в гугл smokey eyeshadow palette.
Точно такова нещо търсих
То като немога да намеря нищо немога, а сега се чудя кои да са
... Много голям избор!

# 716
  • Мнения: 20 172
Момичета, ровейки се из нета, попаднах на тази палитра на Катрис, която май не е идвала тук. Розовите цветове май приличат на онова розово, дали я има в някой сайт от който може да си я поръча човек до тук?

https://schnaeppchenschloss.com/epages/b90bc6db-7473-45c8-bf50-e … &Locale=de_DE

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 08:14 от Lemy

# 717
  • София
  • Мнения: 4 713
Преди колко време?

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 08:12 от bubanka

# 718
  • Мнения: 7 569
Smokey палитрата на Catrice е много зле като качество, не я препоръчвам. Преди години, като се учех да гримирам, я имах - още тогава беше много слабо пигментирана и като тебешир. Ако не са пипнали нещо във формулата, не я препоръчвам изобщо. Подобни цветове имат Ревлон, Флормар, Аура - погледни тях.

# 719
  • Мнения: 20 172
Изтрих поста понеже видях, че са ти я предложили вече. Нали я има в Додис, дали са ти линк.

Общи условия

Активация на акаунт