Коледни подаръци 2019-2020

  • 47 544
  • 408
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 439
Nedinka, не знам каква е по принцип цената на Замъка на Хари Потър, но в английския склад на амазон има този: https://www.amazon.co.uk/LEGO-Harry-Potter-75948-Confidential-Mu … -deals&sr=8-1
В седмицата на черния петък намаляват стоките в склада с 20%.

# 181
  • Мнения: 4 814
Nedinka, не знам каква е по принцип цената на Замъка на Хари Потър, но в английския склад на амазон има този: https://www.amazon.co.uk/LEGO-Harry-Potter-75948-Confidential-Mu … -deals&sr=8-1
В седмицата на черния петък намаляват стоките в склада с 20%.

Това е само кулата. Опитах се да я пробутам, но не ми се получи. Когато детето се научи да чете, трудно можеш да го заблудиш.

Ето това е мечтата на сина (и в известна степен на майка му Simple Smile):

https://www.amazon.de/LEGO-Harry-Potter-Schloss-Hogwarts-71043-6 … 723791&sr=8-5

# 182
  • Мнения: 1 472
Nedinka , ако си построите Хогуортс, ще ми изпратите ли писмо от там , от малка мечтая да уча в него 😃❤

И да не е само спам... за приятелско семейство, на възрастта на родителите ни, ще подаря такъв тип кутия. За сега съм взела по една голяма коледна чаша, коледна топка вътре с бонбони, мисля да добавя и по един чифт хубави чехли и домашни сладки.

# 183
  • Мнения: 4 814
Nedinka , ако си построите Хогуортс, ще ми изпратите ли писмо от там , от малка мечтая да уча в него 😃❤

Ще те поканя да учиш в него Simple Smile

# 184
  • Мнения: 1 181
Здравейте! От миналата година заглеждам Escape Room настолна игра. Сега пак й се чудя... Някой има ли я да сподели мнение дали си струва? Подходяща ли е за 14-15 годишни?

# 185
  • Мнения: 371
Здравейте! От миналата година заглеждам Escape Room настолна игра. Сега пак й се чудя... Някой има ли я да сподели мнение дали си струва? Подходяща ли е за 14-15 годишни?
За тези пари по-добре ваучер за реална escape room. Обстановката определено не може да се пресъздаде (а то всъщност това е голяма част от чара). На практика в играта имаш няколко сценария. Всеки сценарий съдържа няколко пъзела/улики, в които да се вглеждаш. Предимството е че може да си я играеш и сам, но се губи половината емоция.
Ако искаш да е бордова игра, то определено има по-добри избори.

# 186
  • Мнения: 798
Изчетох ви всички. Ще празнувам Коледа извън БГ с моя приятел чужденец и негови колеги, съквартиранти и сънародници. Решила съм да направя подаръци само на жените, които са там. Иска ми се да е нещо българско, заглеждам продуктите на Българска Роза и вероятно ще избера нещичко. Не ги познавам достатъчно добре, но   , ми се иска да ги зарадвам. На приятеля ми вече му купих дрехи и сребърен ланец.

# 187
  • Мнения: 1 401
Едни от нещата, които синът ми си е поръчал за Коледа са тостер и микровълнова фурна. Някакви предложения за нещо по-читаво, а не обикновена пластмаса?
Иначе си е харесал една писта на Monster truck. Добре, че Комсед ще имат намаление и ще се възползваме.

И се оглеждам за ел.четка за зъби за ММ,  че отдавна иска. Ще съм благодарна за предложения.

До 4-ти декември има 30% намаление на марката HAPE на сайта на Maus Toys - мисля, че там гледах дървен тостер, добре изглеждаше...

# 188
  • Мнения: 539
Здравейте! От миналата година заглеждам Escape Room настолна игра. Сега пак й се чудя... Някой има ли я да сподели мнение дали си струва? Подходяща ли е за 14-15 годишни?
Подкрепям Tooo, много по-забавно ще е да отидете на реална ескейп стая. Играла съм няколко вида настолни ескейп руум игри и наистина не ми харесаха. Не пресъздават емоцията, губиш си времето да ровиш в едно огромно тесте карти (има часовник и ако използваш подсказки режат от времето) и не на последно място не можеш да я преиграваш-играете веднъж и 100тина лв на вятъра.

# 189
  • Мнения: 1 536
Днес поръчах от Хиполенд подаръци за най-близките за децата.
За моето Камера на бен 10 (засега това иска от Дядо Коледа със сигурност)
Кукла Барби от Красавицата и звяра
За племенника БМВ с дистанционно управление (фен на марката)
За кумовете за тяхното  малко човече- Буталка за прохождане пате .
За племенницата мисля подаръчен комплект козметика ,ще видя на Боди Шоп .
Има и още подаръци да мисля за моя син ,а и той има и имен ден на 6.12 и е голяма забава...

# 190
  • Мнения: 926
Nedinka , ако си построите Хогуортс, ще ми изпратите ли писмо от там , от малка мечтая да уча в него 😃❤

И да не е само спам... за приятелско семейство, на възрастта на родителите ни, ще подаря такъв тип кутия. За сега съм взела по една голяма коледна чаша, коледна топка вътре с бонбони, мисля да добавя и по един чифт хубави чехли и домашни сладки.


от къде сте закупили този тип кутия ? Предлагат ли се онлайн?

# 191
  • Мнения: 2 433
И аз съм се насочила към подобен тип кутии за подаръци, особено на родителите. Домашни сладки, чаша(за майчетата), топли пантофи(за свекър ми и за татко) и ръчно направена играчка за елха(бродерия).
Кутии от този тип купувам от китайски магазин в близост, защото там са най-изгодни.
На ММ смятам да взема две хубави чаши за еспресо(имало някакви специални за които намила от доста време) и да поръчам различни видове кафе на зърна, защото е много голям любител и наистина ще се зарадва.

# 192
  • Мнения: 1 472
Teddy Bear, самите кутии още не съм взела. Ще погледна и аз в “китайския мол” или сувенирен магазин . 😊

# 193
  • Мнения: 122
Здравейте!
Искам да Ви попитам какво подарявате на братята (моят е малък), сестрите, майките и бащите си. Знам, че е глупаво да пиша след толкова много идеи но просто нищо не ми хвана окото!
Благодаря предварително!

# 194
  • Мнения: 926
Teddy Bear, самите кутии още не съм взела. Ще погледна и аз в “китайския мол” или сувенирен магазин . 😊

Помислих си ,че някъде ги продават като готов сет, а не да си ги направим ние. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт