Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 8 тема

  • 31 057
  • 782
  •   1
Отговори
# 420
  • На Дунава
  • Мнения: 268
Добро утро!

Днес за юнака и мен сходни кутии с различни пропорции:

За него пълнозърнести физули с домати, филаделфия, авокадо и босилек.


За мен зелена салата със същите съставки и кълнове.

# 421
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Мен много ме мъчи ранното ставане...
И на мен това ми е мъката, без значение за какво ще ставам.

# 422
  • Мнения: 21 275
Поизтървахме ви малко.
Днешният обяд : пил.гърди на фурна с печени чушки със зехтин и подправки.


За малката : мляко с какао ,банан ,сандвич с пуешка шунка,кашкавал ,краставичка и варено яйце.
За обяд ще имат : картофена яхния + таратор.

# 423
  • София
  • Мнения: 78
Закуска - сандвич с крем сирене и бекон, по половин яйце за всяка
Обяд - прясна паста с песто и моцарела, салата морков и краставица
МЗ - грозде и вафла

# 424
  • Мнения: 2 038
Днес дребната е до 20,30 на танци, та има повечко за хапване: кошнички с белтъци, сирена и колбас, шишчета от чери домат с моцарела, нектарина и пъпеш, пълнозърнесто барче и бонбон.

# 425
  • Мнения: 816
Добро утро, днешната кутийка със сандвич с пастет от риба тон, домашните кисели краставички от баба, фурми с мед и бадеми, сурово кашу, отдолу надничат и сушени сливки и една круша за разкош Simple Smile


За останалите домашни любимци обяда ще е чили кон карне, подходящо е и за кутия Simple Smile

# 426
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 751
Пици с питки тортила и круша.

# 427
  • София
  • Мнения: 78
Добро утро!

Закуска - кроасан с масло
Обяд - гъста супа (картофи, моркови и фиде в пилешки бульон), филия хляб, грозде
МЗ - карфиол, корнишони и варено яйце

# 428
  • Мнения: 21 275
Добро утро Simple Smile
За днес дребното има : палачинки със сирене , смокиня , банан ;
За обяд ще имат риба.

За мен: телешки кюфтета и зеленчуци.

# 429
  • Мнения: 2 741
Добро утро!

Срам, не срам, хлапачката си поиска баничка от топлата витрина в Билла.

За мен- едно кюфте, кренвирши с кашкавал, които пекох в еърфрайера и са се завъртяли така, че кашкавала е изтекъл, домашна Снежанка, ябълка



Нямам идея защо снимките ми винаги са така размазани, може би е заради светлината или съм си барнала някакви настройки. Трябва да видя, извинявам се за лошото качество.

# 430
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Добро утро, девойки! Simple Smile

Днешнта кутия:
Банан и ягоди
Печена тиква със зеленчуци; салата - зелении и краставица, дресинг;  йогурт "ванилия".



клик за по-голяма снимка

Симпатюх, изпи ли си кафето... аз моето да и не виждам размазана снимка.  Hug

# 431
  • Мнения: 2 741
Моренка, хаххаа, дааа и в момента го смуча Coffee...Ами вашите са едни избистрени, а моите едни мътни. А аз знам, че качеството, което прави моя може да е драстично по- добро. Ще го пробвам на дневна, подозирам светлината за проблема.

# 432
  • Мнения: 9 535
тц, не е размазана Wink
за днес за дребната - вече есенни мъфини с ябълки и канела + банан.
аз пак се депресирам от порциите, които ядем ние с ММ в сравнение с показаните тук Wink. за обяд имам бая прясно зеле с вратна пържола + салата пак не малко. имам и други храни, но ще замълча Wink

# 433
  • Мнения: 2 741
zenata, аз съм с ИР и имам много за сваляне, мен не ме гледай ...хохоххо:stuck_out_tongue:

# 434
  • Мнения: 9 535
zenata, аз съм с ИР и имам много за сваляне, мен не ме гледай ...хохоххо:stuck_out_tongue:

абе всички като гледам по колко хапват....Wink и аз бих метнала едни 3-4-5 кила, но трябва да спра винцето и другите удоволствия, а пък не искам. сори за офф-а.
морена, много ми харесва тиквата ти със зеленчуци, сигурно ще е бая вкусна и е точно по мой вкус. явно днес ще се пазарува тиква.

Общи условия

Активация на акаунт