Графики на БТ - коментари

  • 45 371
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 131

Ще чакам да споделиш какво е мнението на лекаря.
Здравей Денис, според ендокринолога(д-р Хедер) пролактина е изследван грешно, тъй като предишния ден съм тренирала и в лабораторията не съм почивала преди това. Праща ме отново между 3-5 ден на следващия М. за ново изследване като спазя условията. Каза че според нея съм имала овулация.
Днес отново бт е 37 , но май се разболявам тъй като ми е отпаднало и съм с много лека телесна температура(37,3/37,5).

# 316
  • Мнения: 78
здравейте при 36.9градуса това означава ли че съм в ОВ чувала съм,че от 37 нагоре трябва да действам по въпроса да действам ли ? 🤔

# 317
  • София
  • Мнения: 405
здравейте при 36.9градуса това означава ли че съм в ОВ чувала съм,че от 37 нагоре трябва да действам по въпроса да действам ли ? 🤔

Здравей, тази висока температура обикновено показва, че овулацията е минала вече.
Дай все пак да видим графика.
И виж първия пост в темата за разяснения.

# 318
  • Мнения: 78
здравейте при 36.9градуса това означава ли че съм в ОВ чувала съм,че от 37 нагоре трябва да действам по въпроса да действам ли ? 🤔

Здравей, тази висока температура обикновено показва, че овулацията е минала вече.
Дай все пак да видим графика.
И виж първия пост в темата за разяснения.
12ден от цикъла-36.7• 13ден 36.9 14ден 36.6 15ден 36.8

# 319
  • София
  • Мнения: 405
здравейте при 36.9градуса това означава ли че съм в ОВ чувала съм,че от 37 нагоре трябва да действам по въпроса да действам ли ? 🤔

Здравей, тази висока температура обикновено показва, че овулацията е минала вече.
Дай все пак да видим графика.
И виж първия пост в темата за разяснения.
12ден от цикъла-36.7• 13ден 36.9 14ден 36.6 15ден 36.8

Дай цялата графика да я видим. Ако нямаш, направи си в Зачатие. Сама по себе си графиката няма да ти каже кога да действате, защото се разбира, че е имало О няколко дни след като мине. Комбинирай с тестове за овулация! Hands V
Но нека и да видим графиката как върви. Simple Smile успех!

# 320
  • Мнения: 30
Денис може ли коментар по моята графика,за 6 месеца за първи път ми се случва да видя леко постепенно покачване,меря анално всяка сутрин между 4-4:30ч.на хзт съм

# 321
  • София
  • Мнения: 35 818
Денис може ли коментар по моята графика,за 6 месеца за първи път ми се случва да видя леко постепенно покачване,меря анално всяка сутрин между 4-4:30ч.на хзт съм
Скрит текст:
На 20-21 ден от МЦ, може и да е имало О. , но, БТ трябва още да се повиши и да не пада ( над 36.9 до 37,1... там някъде)
Ако остане ниска, не е сигурно какво се случва - може да има ПКЯ, ЗФ/киста ...?!  ... и трябва да те видят на УЗ.
Има вариант, ако си с ПКЯ, все пак да е имало О. и  графиката да не го показва -  и това, само УЗ може да го покаже.

# 322
  • Мнения: 30
Денис може ли коментар по моята графика,за 6 месеца за първи път ми се случва да видя леко постепенно покачване,меря анално всяка сутрин между 4-4:30ч.на хзт съм
Скрит текст:
На 20-21 ден от МЦ, може и да е имало О. , но, БТ трябва още да се повиши и да не пада ( над 36.9 до 37,1... там някъде)
Ако остане ниска, не е сигурно какво се случва - може да има ПКЯ, ЗФ/киста ...?!  ... и трябва да те видят на УЗ.
Има вариант, ако си с ПКЯ, все пак да е имало О. и  графиката да не го показва -  и това, само УЗ може да го покаже.
Благодаря Денис,весели празници

# 323
  • Мнения: 703
Здравейте,

мога ли да помоля някоя мила дама да даде примерна графика на базална температура при 28-дневен цикъл и овулация на 14-тия ден?
В какъв диапазон се движи температурата във всяка от фазите на цикъла?

Много благодаря предварително Simple Smile

# 324
  • Мнения: 34


Здравейте мили момичета, за първи месец меря БТ ректално, но нещо не ми се отдава разчитането и.

Може ли да ми кажете дали е минала О.
Цикъла ми е между 26-28 дни.

# 325
  • Мнения: 703


Здравейте мили момичета, за първи месец меря БТ ректално, но нещо не ми се отдава разчитането и.

Може ли да ми кажете дали е минала О.
Цикъла ми е между 26-28 дни.

Привет,
извинявам се ако въпроса ми е глупав, но с кое приложение си записваш данните?

# 326
  • Мнения: 2 394
kalestia, в зачатие е направена графиката
http://calendar.zachatie.org/work/LogOut
Simple Smile

# 327
  • София
  • Мнения: 35 818
Скрит текст:
Здравейте мили момичета, за първи месец меря БТ ректално, но нещо не ми се отдава разчитането и.
Може ли да ми кажете дали е минала О.
Цикъла ми е между 26-28 дни.
Здравей!
О. според мен, може да е била на 11/12 ден от МЦ (... но, БТ трябва да се задържи висока, 36.9 - 37.1)
Дано да е станало чудото! Peace

# 328
  • Мнения: 34
Много ти благодаря Денис за отговора,дано дано.

На 22 или 23.04 да пусна прогестерон 6/7 ден след О.?

# 329
  • София
  • Мнения: 35 818
Много ти благодаря Денис за отговора,дано дано.

На 22 или 23.04 да пусна прогестерон 6/7 ден след О.?
Прогестерон + Е2, на 19 ден от МЦ.

Общи условия

Активация на акаунт