Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 758
  • 810
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 419
Аз да се разпиша с малко филър в скули, брадичка и под очи. Правих и мезо на шия. В резултат-пооформи ми се лицето, но иска още филър в брадичка и мандибула, както и под очи, доста е изконсумирано. На шията линиите леко се позаличиха, ще се прави още мезо и там. Според докторката ще има още развитие на филъра, но някак си сега не мога да го повярвам, сложихме малко, поради страх и финансови причини. общо 1, 5 мл.

# 316
  • Мнения: 433
Здравейте,
имам нужда от мнение. Днес бях при д-р Ванеска, имам свличане на бузите, натрупване на мазнина в долната част и загубана на такава в горната. Мислех, че с филър ще се оправят нещата, слагала съм преди време в скулите, но ефект кой знае какъв не видях. Та мнението на д-р Ванеска е следното, първо две процедури лазер за омекотяване на мазнината в долната част, после филър в хлътналата част и по четири броя мезоконци на страна, малко ботокс в челото. Конците, които мисли, че трябва да се сложат са Ancor. Били най-силните, повдигането е доста и трябва яки конци. Цялото удоволствие около 2000лв. Самите конци са 1000-1200лв. в зависимост дали ще бъдат 6 или 8бр. Ще се радвам да споделите и мнение за периода след поставянето им, болка, дискомфрт, ефект и т.н. Благодаря.

# 317
  • Мнения: 2 229
КЪДИ, аз лично бих направила поне още една консултация, с друг дерматолог. В Хил се скъсаха да ходят последната година на обучения за поставяне на конци, естествено че ще ги предлагат на всеки. Може да имаш нужда, а може и да нямаш.

# 318
  • Мнения: 433
КЪДИ, аз лично бих направила поне още една консултация, с друг дерматолог. В Хил се скъсаха да ходят последната година на обучения за поставяне на конци, естествено че ще ги предлагат на всеки. Може да имаш нужда, а може и да нямаш.

Знам, но нямам идея къде да отида. При Денкова определено не искам.

# 319
  • Мнения: 2 229
Момичетата тук много хвалят д-р Каляшева и д-р Мирчевска, казват че не предлагат излишни манипулации, но аз нямам преки наблюдения.

# 320
  • Мнения: 433
Момичетата тук много хвалят д-р Каляшева и д-р Мирчевска, казват че не предлагат излишни манипулации, но аз нямам преки наблюдения.

При Мирчевска съм слагала ботокс. Погледнах ги, нито една от двете няма в услугите си мезо конци.

Последна редакция: чт, 17 окт 2019, 11:19 от КЪДИ

# 321
  • Мнения: 2 904
На мен пък сега, като ми се разорбира филъра в бузите, някак си повече се харесвам. Имам лека загуба на обем и конкретно под очите, обаче с филъра някак си лицето ми беше по-овално и като се гледам на снимки от преди и сега, някак сега въпреки, че имам леки гънки, изглеждам по-нежна и женствена, от колкото като съм с филър. Та, обмислям дали да слагам пак или да поддържам със скинбустери. Момичето, което ми ги прави ми каза, че имали някакъв нов, в който хк била по-твърда и даже оформял и май ще пробвам него.

А някой слагал ли е скинбустер под очи за хлътване?

# 322
  • София
  • Мнения: 12 012
Момичетата тук много хвалят д-р Каляшева и д-р Мирчевска, казват че не предлагат излишни манипулации, но аз нямам преки наблюдения.

И аз съм слагала ботокс при Мирчевска. Досега винаги ми е казвала, че нямам нужда от нищо друго.
Скоро ще я посетя пак за ботокс и отново ще питам дали е дошло време за нещо допълнително.

# 323
  • София
  • Мнения: 385
Аз пък съм пристрастна към др Денкова,лоша дума не мога да кажа. Мен успя да ме спечели от първото посещение Simple Smile
Здравейте, дами! Пиша Ви с молба за съвет. Нямах време да прегледам всички изписани теми и страници, за което се извинявам, но нямам физически тази възможност. На 28 години съм не съм си правила никакви естетични процедури до сега, старая се да подържам кожата си удома с качествена козметика и до там. Имам много тънка и суха кожа и въпреки, че се старая винаги да бъде хидратирана на челото вече ми се появяват фини линийки, които с грим си личат. Бръчкам си челото докато говоря (несъзнателно) още от тинейджър и като най-подходящо решение на проблема в моя случай мисля, че трябва да се ориентирам към ботокс, защото сама просто не мога да огранича тази мимика.  Страх ме е да не станат дълбоки и затова се реших, че вече е време. От скоро живея в София и ми е трудно да реша при кого да отида. Д-р Денкова добър избор ли е според вас или при кого бихте ме насочили Вие?

# 324
  • Мнения: leet
Знам, но нямам идея къде да отида. При Денкова определено не искам.

В Хил клиник са треньори за България на една от фирмите за конци и е нормално да ходят на обучения и да обучават. Ако някой лекар не работи с конци, най-вероятно ще предложи, нещо с което работи и смята че ще има резултат за конкретния проблем.

Д-р Етугов и Д-р Бьрдаров сьщо работят с конци, а и като мъже може би имат по различен поглед вьрху лицата ни

# 325
  • Мнения: 245
Имам абсолютно същия проблем и ходих при Ванеска, същите неща ми предложи, но първоначално без конците и после ако се наложи. Аз се чудих чудих и сега обмислям радиес, друг лекар ми го препоръча, но първо чакам да се застуди за да третираме едни леки белези от акне при Бърдаров около брадичката и устата и после филър като и с него ще се консултирам
.
Здравейте,
имам нужда от мнение. Днес бях при д-р Ванеска, имам свличане на бузите, натрупване на мазнина в долната част и загубана на такава в горната. Мислех, че с филър ще се оправят нещата, слагала съм преди време в скулите, но ефект кой знае какъв не видях. Та мнението на д-р Ванеска е следното, първо две процедури лазер за омекотяване на мазнината в долната част, после филър в хлътналата част и по четири броя мезоконци на страна, малко ботокс в челото. Конците, които мисли, че трябва да се сложат са Ancor. Били най-силните, повдигането е доста и трябва яки конци. Цялото удоволствие около 2000лв. Самите конци са 1000-1200лв. в зависимост дали ще бъдат 6 или 8бр. Ще се радвам да споделите и мнение за периода след поставянето им, болка, дискомфрт, ефект и т.н. Благодаря.

# 326
  • Мнения: 3 419
Конците много ги харесвам, определено има ефект след тях, но са доста травматична процедура.

Дали всички филъри имат колагеностимулиращ ефект или само Филорга? Чудя се дали да се надявам на още развитие, сега съм седмица след.

# 327
  • Мнения: 13 006
Канди, Рестилайн е скин бустера който ми сложи.
И под очите Ванеска ми сложи Рестилайн преди повече от 18 месеца, не се налага да допълвам засега. Задържа се чудесно, въпреки че спортувам активно. Явно тази марка филъри са подходящи за мен.

Да изклюкаря- засякох се с Наталия Гуркова при Каляшева, има б@си лицето и два пъти б@си тялото! То па чак толкоз😂🤪 Не я знам на колко годнини е, но изглеждаше на 30....
Идеше ми да се скрия някъде:)

# 328
  • Мнения: 7 647
Жаки ,мерси много , Гуркова е страхотна жена .
Момичета ,ако съм изпуснала да ходя на ретуш след две седмици решаващо ли  е, аз се замотах страшно и след два месеца ще отида чак да ме погледне и като си записвах час едва ли не ми се накара рецепционистката ,че съм изпуснала ретуша?

# 329
  • Мнения: 192
Здравейте, имам един въпрос. Ретуш след ботокс заплащате ли го?

Смених лекарката и за първи път ботокса не ме “хвана” и искам да отида пак, но не искам да заплащам допълнително, защото си мисля, че проблема е в нея или ботокса е разреден? Преди съм използвала същия и на втория ден съм била бетон.

Общи условия

Активация на акаунт