Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 947
  • 810
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 113
момичета правили ли сте мезо с нано игла?
Аз правих преди месец и все не ми остава време да пиша.Обясниха, че всичко така влизало само в дермата, не усетих нищо при убожданията нямаше болка а с другата игла направо рева, но ми се стори че продукта се улива един вид а при другата игла никога не е попадал над кожата, та засега не мога да реша дали съм доволна или не.
Търся мнения Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 16:34 от peppermint

# 301
  • Мнения: 1 123
Дами , позволих си толкова подробна информация за PRF , не защото тази терапия не е добра , напротив струва си да се прави но :
1 .трябва да си здрав
2 .да не си пушач
3 .при по - напреднала възраст няма гаранция за ефект
4.и не винаги имате гаранция за правилно цетрофугиране и т .н.
5 .След PRF процедурата, първите промени се забелязват в рамките на няколко седмици, а максималният ефект се постига след около 2 месеца.

А какво точно и колко  съдържа серума е добре MaIya ( тя е хематолог ) да каже .Тя има най - добър поглед .
Аз съм прилагала тази терапия ,  и съм останала доволна от ефекта , но в последните години с напредване на възрастта спрях .

Karmacoma   , няма лечебна доза при цигарите Grinning .Но при 3 до 4 цигари мисля че няма проблем .Ако ще правите тази терапия приемайте Цетебе по 1 капс.дневно .

Последна редакция: вт, 15 окт 2019, 20:34 от nkv_sz

# 302
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Хич ли да не си пушач? Пуша по няколко цигари на ден?

# 303
  • Мнения: 1 813
Кой работи добре с мезоконци ?

# 304
  • Мнения: 1 123
Кой работи добре с мезоконци ?

За мен най - добра е Валянова .Ръката , опита , окото , перфектно познава лицевата анатомия .Аз не мисля че за конци бих отишла при друг колега .

# 305
  • Мнения: 93
Хич ли да не си пушач? Пуша по няколко цигари на ден?
Аз съм чувала, че не трябва да си пушил два дни преди това, но според мен не би трябвало да се отказват непосредствено преди процедура, защото е стресово за организма и се отделят лоши хормони и токсини се изчистват през кръвта. Ти ако пушиш малко и спреш за седмица преди това, може и да стане, според мен. Мисля, че горе долу седмица трае абстиненцията при пушачите. Да се изкажа и аз, като една бивша пушачка Simple Smile

# 306
  • Мнения: 28
Здравейте, дами! Пиша Ви с молба за съвет. Нямах време да прегледам всички изписани теми и страници, за което се извинявам, но нямам физически тази възможност. На 28 години съм не съм си правила никакви естетични процедури до сега, старая се да подържам кожата си удома с качествена козметика и до там. Имам много тънка и суха кожа и въпреки, че се старая винаги да бъде хидратирана на челото вече ми се появяват фини линийки, които с грим си личат. Бръчкам си челото докато говоря (несъзнателно) още от тинейджър и като най-подходящо решение на проблема в моя случай мисля, че трябва да се ориентирам към ботокс, защото сама просто не мога да огранича тази мимика.  Страх ме е да не станат дълбоки и затова се реших, че вече е време. От скоро живея в София и ми е трудно да реша при кого да отида. Д-р Денкова добър избор ли е според вас или при кого бихте ме насочили Вие?

# 307
  • Viena
  • Мнения: 3 603
Препоръчвам Емил Бърдаров, професионалист с голям опит.

# 308
  • Мнения: 73
Цоп и аз при вас.Почти на 50 г., закъсняла за първия си ботокс, но все пак препоръчайте ми процедура и дерматолог моля.
После ще пиша резултата:blush:

# 309
  • Мнения: 1 813
Здравейте, дами! Пиша Ви с молба за съвет. Нямах време да прегледам всички изписани теми и страници, за което се извинявам, но нямам физически тази възможност. На 28 години съм не съм си правила никакви естетични процедури до сега, старая се да подържам кожата си удома с качествена козметика и до там. Имам много тънка и суха кожа и въпреки, че се старая винаги да бъде хидратирана на челото вече ми се появяват фини линийки, които с грим си личат. Бръчкам си челото докато говоря (несъзнателно) още от тинейджър и като най-подходящо решение на проблема в моя случай мисля, че трябва да се ориентирам към ботокс, защото сама просто не мога да огранича тази мимика.  Страх ме е да не станат дълбоки и затова се реших, че вече е време. От скоро живея в София и ми е трудно да реша при кого да отида. Д-р Денкова добър избор ли е според вас или при кого бихте ме насочили Вие?
Аз бих ти препоръчала д-р Лекова (беше в екипа
на д-р Денкова ) , но откри собствен център .
Не искам да изпадам в подробности защо не те съветвам да отидеш при д-р Денкова.

# 310
  • Мнения: 450
Здравейте, дами! Пиша Ви с молба за съвет. Нямах време да прегледам всички изписани теми и страници, за което се извинявам, но нямам физически тази възможност. На 28 години съм не съм си правила никакви естетични процедури до сега, старая се да подържам кожата си удома с качествена козметика и до там. Имам много тънка и суха кожа и въпреки, че се старая винаги да бъде хидратирана на челото вече ми се появяват фини линийки, които с грим си личат. Бръчкам си челото докато говоря (несъзнателно) още от тинейджър и като най-подходящо решение на проблема в моя случай мисля, че трябва да се ориентирам към ботокс, защото сама просто не мога да огранича тази мимика.  Страх ме е да не станат дълбоки и затова се реших, че вече е време. От скоро живея в София и ми е трудно да реша при кого да отида. Д-р Денкова добър избор ли е според вас или при кого бихте ме насочили Вие?
Д-р Биляна Мирчевска. Навремето също работеше при Денкова.

# 311
  • Варна
  • Мнения: 244
Аз бих ти препоръчала д-р Лекова (беше в екипа
на д-р Денкова ) , но откри собствен център .
Не искам да изпадам в подробности защо не те съветвам да отидеш при д-р Денкова.
Ако не е много нахално от моя страна би ли споделила на лично съобщение? Сега ще се разровя за д-р Лекова, благодаря Simple Smile

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 13:26 от bubanka

# 312
  • Мнения: 8 775
Каляшева .

# 313
  • Мнения: 13 028
Единствената която успя да бетонира челото на мъжа ми и да държи месеци е Каляшева. Също успя така да ми сложи ботокс, че нито са ми паднат веждите, нито да ми скочат, нито да чувствам гадното свличане на цялото чело.
Всъщност за пръв път от общо 4 слагания го чувствам добре и харесвам резулатата.
Та определено я препоръчвам.
Сложих и скин бустер за хидратиране и освежаване след лятото. Кожата ми е уау! Не мога да си се нарадвам. За себе си взех решение, че ми е по- ефективно и по- рентабилно. На 3 месеца да давам по 300 лв за скин бустер отколкото същата сума за прескъпи кремове. Никой от ползваните не е имал такъв резултат. Усещам кожата си хидратирана и някак по плътна. Без да има изкуствен обем, който аз не харесвам. Лекарката каза че нямам нужда от нищо друго. Не е търгаш, който ще ти измисли 100 кусура, мила и много внимателна.
Филър под очи не слага, за това ще ида при Ванеска, като се налага. Макар че сега няма нужда, а година и половина мина!

# 314
  • Мнения: 7 717
Жаки ,от кой скин бустер си толкова доволна?

Общи условия

Активация на акаунт