Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 620
  • 810
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 487
Аз днес съм на ботокс и ще видим още какво (може би устни или бузи) при д-р Трендафилова. Ще докладвам Simple Smile
Аз сега съм тук, чакам за новия лазер 😁

След Раденсити 2 под очи две седмици не ставах за пред хора. Страшни отоци имах...
Въх!Кой ти го слага?И вси пак след двете седмици получи ли се очаквания резултат?

# 571
  • Мнения: 3 026
Д-р Ванеска. Получи се много добре даже, много се освежава погледа. При мен задържа и близо година...не знам при другите как е с отока, ама при мен беше ужас.
Скрит текст:

Скрит текст:

# 572
  • Мнения: 190
Момичета,някой да е слагал този филър ELLANSE – Ново поколение колагено-стимулиращи филър.Доколкото виждам е нов продукт.Препоръча ми го докторката.

# 573
  • Мнения: 3 416
Момичета,някой да е слагал този филър ELLANSE – Ново поколение колагено-стимулиращи филър.Доколкото виждам е нов продукт.Препоръча ми го докторката.
От няколко години е.

# 574
  • Мнения: leet
Вчера бях на ботокс, за прьв пьт ми сложиха Xeomin, бях с нагласа да ми слагат Dysport , но доктора имаше само този. Сложи ми сьвсем малко на шията под брадичката, според него ше обере малко от отпуснатата кожа тaм ( при мен е доста). Ако има ефект ще пусна снимки преди и след

# 575
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
Скачам с бърз въпрос.Има ли възстановяване,синини и т.н.след Реденсити 2.Т.е.мисля да го правя в четвъртък,а петък имам важно пътуване и среща,и не искам да изплаша хората Simple Smile
...

По-скоро отоци, защото се поставя с канюла и тъканите там са "меки". Нормално е да има реакция. синините можеш да маскираш, но отоците по-трудно. При мен не беше зловещо, но аз си ги виждаш. Не съм се крила в тези дни.

...
Другият ми въпрос е,колко време след скин бустер мога да посетя козметик за почистване евентуално?Благодаря ви и усмивки за всички  Wink

Аз бих изчакала поне 2 седмици.

# 576
  • Мнения: X
А дали Реденсити е подходящ за този тип бръчки под очите при усмихване:
Скрит текст:

Подходящо е ботокс и след него околоочна мезотерапия.

# 577
  • Мнения: 487
Д-р Ванеска. Получи се много добре даже, много се освежава погледа. При мен задържа и близо година...не знам при другите как е с отока, ама при мен беше ужас.
Скрит текст:

Скрит текст:
Знаейки на устните какви синини правя и не избледняват поне две седмици съм като малтретирана,реших да отложа за другата седмица Simple Smile
Благодаря ви момичета

# 578
  • Мнения: 1 205
Момичета,някой да е слагал този филър ELLANSE – Ново поколение колагено-стимулиращи филър.Доколкото виждам е нов продукт.Препоръча ми го докторката.
От няколко години е.
Аз, миналата година по това време.Много съм доволна, но когато го слагаш, попитай за трайността.Има различна трайност, аз предпочетох 2 годишния.Слагах при Етугов.Ако ме питаш за цена - не се сещам, защото правих и други неща - ботокс и др.Успех!

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 877
Доволна ли си от работата на Етугов?

# 580
  • Мнения: 1 205
Да, и ботокса и филърите ги постави много добре.

# 581
  • Мнения: 1 206
момичета, не знам дали точно тук трябва да попитам, но някоя от вас скоро "горила" ли си е капиляр по лицето. Пред 15-тина години съм горила с "игла" ли какво беше не помня, но ми стана коричка, обели се и след 5 дни нямах нищо. Сега гледам, но виждам само т. нат. "лазерно", а честно казано не съм много доволна предвид факта, че те мотат с по не знам си колко процедури(без да сравнявам цени)?

# 582
  • Мнения: X
Аз махах капиляр под окото с лазер. С една процедура се махна, коричка почти нямах, само малко тъмно петънце 3 дни и ми струваше 10 или 20 лв, не помня точно, тъй като правих доста неща.

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
момичета, не знам дали точно тук трябва да попитам, но някоя от вас скоро "горила" ли си е капиляр по лицето. Пред 15-тина години съм горила с "игла" ли какво беше не помня, но ми стана коричка, обели се и след 5 дни нямах нищо. Сега гледам, но виждам само т. нат. "лазерно", а честно казано не съм много доволна предвид факта, че те мотат с по не знам си колко процедури(без да сравнявам цени)?

Аз преди около 2 години с лазер много упорит капиляр на носа, т.н капилярна звезда. Една единствена процедура, мисля около 20-30лв. беше цената. НО, при мен се получи коричка която стоя около месец, колкото и странно да звучи. Беше доста черна и неприятна. Като се махна, всичко беше супер, нямаше и помен от капиляра. Доволна съм много.
Преди процедурата с лазера, няколко пъти пробвах с "игла", маха се, но след няколко месеца се появяваше пак.

# 584
  • Мнения: 190
Момичета,някой да е слагал този филър ELLANSE – Ново поколение колагено-стимулиращи филър.Доколкото виждам е нов продукт.Препоръча ми го докторката.
От няколко години е.
Аз, миналата година по това време.Много съм доволна, но когато го слагаш, попитай за трайността.Има различна трайност, аз предпочетох 2 годишния.Слагах при Етугов.Ако ме питаш за цена - не се сещам, защото правих и други неща - ботокс и др.Успех!
Благодаря ти Enisa60 ,май ще го пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт