Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 804
  • 810
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 38
Чета ви за филъра под очи и се притесних, аз два пъти съм слагала и се  получва префектно, това е нещото от което най видях ефект подмладяващ. Със слабо лице съм и нямах ниакив мазнини под очите, бяха ми хлътнали до кост и това ми слагаше едно 5 години. Съвсем не искам да се виждам пак така.
Дано на трето слагане не ми се случи такъв проблем... Ни синини съм имала, ни отоци.
И много наистина много ми държи. Може би не е подходящо за всеки тип лице, знам ли...
Липосукция на брич много искам, но още не съм събрала кураж. Със серуми разни даже няма да опитвам...
при кой си ги слага и как се казва филъра?

# 556
  • Мнения: 450
Здравейте момичета Simple Smile
След неуспешен избор на лекар за поставяне на филър в устни, по мнения в темата се спрях на Б. Мирчевска. Като цяло съм много доволна, но в ъгълчетата на долната устна ми се обръзуват 'подутини' /не твърди/ които тя настоява че са от предния филър и  искаше да "маха'' в момента , което ако не греша тук се е обсъждало че се прави около две седмици преди интервенция... Та това  малко ме възпира да й се доверя напълно- тъй като в момента съм в търсене на д-р който да ми препиръча подходяща процедура за чело и торбички под очи. Обръщам се за мнение към дамите които са поставяли ботокс при нея или филър под очи ,мезотерапия, а също ако има такива които могат да сравнят работата й  с др. специалисти в областа...
Благодаря !
Аз съм нейна пациентка. Правила съм ботокс, филъри в скули, под очи, Радиес. Мезо и устни не съм. Като цяло съм доволна. Преценката и е точна. Не е меркантилна, не препоръчва излишни неща. Когато не съм имала нужда от някаква интервенция, казвала е директно. Преди нея съм се лутала много, обиколила съм много дерматолози. Все още обаче търся подходящата процедура за повдигане на кожата в долната част на лицето, тъй като и скулите, и радиеса имат само частичен ефект при мен.

# 557
  • Мнения: 13 012
Чета ви за филъра под очи и се притесних, аз два пъти съм слагала и се  получва префектно, това е нещото от което най видях ефект подмладяващ. Със слабо лице съм и нямах ниакив мазнини под очите, бяха ми хлътнали до кост и това ми слагаше едно 5 години. Съвсем не искам да се виждам пак така.
Дано на трето слагане не ми се случи такъв проблем... Ни синини съм имала, ни отоци.
И много наистина много ми държи. Може би не е подходящо за всеки тип лице, знам ли...
Липосукция на брич много искам, но още не съм събрала кураж. Със серуми разни даже няма да опитвам...
при кой си ги слага и как се казва филъра?


Ванеска, Хил Клиник, филъра е Реденсити.

# 558
  • Мнения: 2 741
Не знам как е...Още няма два месеца реално.Очакваните тезултати са след 2-ри месец.
С филър в скули, назолабиални и Радиес е добре положението, макат не идеално.
И аз още се колебая за конци....Само тези сраствания мн.ме тревожат.
Аз записах час при Валянова да се консултирам за конците и за зоната под очите да видим какво ще ми каже. Въпреки, че за конците дори и да каже да слагам мисля малко да поизчакам до 39 - 40 г.

# 559
  • Мнения: 245
А дали Реденсити е подходящ за този тип бръчки под очите при усмихване:



Чета ви за филъра под очи и се притесних, аз два пъти съм слагала и се  получва префектно, това е нещото от което най видях ефект подмладяващ. Със слабо лице съм и нямах ниакив мазнини под очите, бяха ми хлътнали до кост и това ми слагаше едно 5 години. Съвсем не искам да се виждам пак така.
Дано на трето слагане не ми се случи такъв проблем... Ни синини съм имала, ни отоци.
И много наистина много ми държи. Може би не е подходящо за всеки тип лице, знам ли...
Липосукция на брич много искам, но още не съм събрала кураж. Със серуми разни даже няма да опитвам...
при кой си ги слага и как се казва филъра?


Ванеска, Хил Клиник, филъра е Реденсити.

# 560
  • Мнения: 412
Здравейте,
Включвам се с едно запитване за околоочната зона. Имам сенки под очите и определено зоната се нужда от освежаване.  На 27 години съм. При едно от посещенията при моята дерматоложка я попитах какъв вариант ще е подходящ за мен. Това, което ми каза е че филър все още не ми е необходим. Та, дали мезотерапия е добър вариант, помага ли изобщо при сенките под очите или само ще освежи кожата ми ?
Благодаря ви предварително

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Не знам как е...Още няма два месеца реално.Очакваните тезултати са след 2-ри месец.
С филър в скули, назолабиални и Радиес е добре положението, макат не идеално.
И аз още се колебая за конци....Само тези сраствания мн.ме тревожат.
Аз записах час при Валянова да се консултирам за конците и за зоната под очите да видим какво ще ми каже. Въпреки, че за конците дори и да каже да слагам мисля малко да поизчакам до 39 - 40 г.

Сподели впечатления след това. Живо се интересувам от конци.

# 562
  • София
  • Мнения: 1 480
Момичета, извинявам се ако се е дискутирало и съм пропуснала, но моля за отзиви за попълване на назолабиални бръчки. На 40 г. съм, други филъри нямам, признавам, че ме е страх, но ми се струва че ми е време. Проблемът е, че си имам бузи, лицето ми е широко и бузесто и според козметичката ми ще стана "като булдог" ако сложа филъри в назолабиалните:) 

Има ли някой с неуспешна такава процедура или недоволен от резултата? И изобщо ще съм благодарна за отзиви. Благодаря предварително!
Аз слагах, имам снимки по-назад..от март месец.
Не станах булдог:) Доволна съм, но при мен няма отърванв от назолабиалните.Заради тях имам филър и в скули, последно слага Радиес, сега чакам да видя ефекта.
Козметички не слушайте, довервте се на избран дерматолог и клиника.

Благодаря ти, зарових се назад и намерих снимките, при теб определено изглежда прекрасно - хем естествено стои, хем освежава много. Не знам защо така ме наплаши козметичката ми, отделно съм имала и възпаление на лицев нерв и много ме е страх от една страна да не го усещам твърд, от друга да не надуя бузите, които и без това са големи и от трета да не се засегне нерва:( Събирам смелост...

# 563
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Слагането на тези конци болезнена процедура ли е?

самата процедура не е болезнена, защото има крем-упойка или инжекция с упойка. след това обаче се чувства едно придърпване няколко дни, докато се наместят. не е приятно хич. говоря за конците които правят лифтинг, другите линейните не се усещат изобщо

А каква е цената на линейните?

не си спомням вече

# 564
  • Мнения: 23 122
Слагането на тези конци болезнена процедура ли е?

самата процедура не е болезнена, защото има крем-упойка или инжекция с упойка. след това обаче се чувства едно придърпване няколко дни, докато се наместят. не е приятно хич. говоря за конците които правят лифтинг, другите линейните не се усещат изобщо

А каква е цената на линейните?

не си спомням вече
30лв на конец бяха преди

# 565
  • Мнения: 16
Здравейте! Някоя от вас има ли лични впечатления от доктор Александров от „Комфорт имплант”? Благодаря!

# 566
  • Мнения: 487
Скачам с бърз въпрос.Има ли възстановяване,синини и т.н.след Реденсити 2.Т.е.мисля да го правя в четвъртък,а петък имам важно пътуване и среща,и не искам да изплаша хората Simple Smile
Другият ми въпрос е,колко време след скин бустер мога да посетя козметик за почистване евентуално?Благодаря ви и усмивки за всички  Wink

# 567
  • Мнения: 2 911
Аз днес съм на ботокс и ще видим още какво (може би устни или бузи) при д-р Трендафилова. Ще докладвам Simple Smile

# 568
  • Мнения: 2 741
Скачам с бърз въпрос.Има ли възстановяване,синини и т.н.след Реденсити 2.Т.е.мисля да го правя в четвъртък,а петък имам важно пътуване и среща,и не искам да изплаша хората Simple Smile
Другият ми въпрос е,колко време след скин бустер мога да посетя козметик за почистване евентуално?Благодаря ви и усмивки за всички  Wink
Това е много индивидуално, аз не съм имала. Кой ще ти го поставя?

# 569
  • Мнения: 3 027
Аз днес съм на ботокс и ще видим още какво (може би устни или бузи) при д-р Трендафилова. Ще докладвам Simple Smile
Аз сега съм тук, чакам за новия лазер 😁

След Раденсити 2 под очи две седмици не ставах за пред хора. Страшни отоци имах...

Общи условия

Активация на акаунт