Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 779
  • 810
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Аз вчера бях на ретуш и нямам оплаквания. Обаче след микронийдлинг съм страшна за гледане. Дано си заслужават резултатите.

# 631
  • Мнения: 8 918
За първи път сложих ботокс и имах главоболие същия ден, но го реших с хапче за глава. Замаяност не съм, но си усещах интервенцията няколко дни - просто до момента не съм имала такова усещане и правя разлика.

Сложих Волюкс в брадичка, нямам синини, чакам да спадне оттока, за да видя резултата и да преценя доволна ли съм.

# 632
  • Мнения: 8 772
При кого го сложи ?
Колко ти струва ?
Имаш ли снимка преди/след ще се радвам ако пратиш !

# 633
  • Мнения: 1 238
Аз вчера бях на ретуш и нямам оплаквания. Обаче след микронийдлинг съм страшна за гледане. Дано си заслужават резултатите.
Къде правихте процедурата?

# 634
  • Мнения: 8 918
При кого го сложи ?
Колко ти струва ?
Имаш ли снимка преди/след ще се радвам ако пратиш !

В клиниката на Денкова. 1200 за 2 мл.
Честно казано не правя снимки преди/след, нямам този навик.

# 635
  • Мнения: 3 419
И аз съм след филър в брадичка(еййй там все не ми е достатъчен, 1 мл сложих) и под очи,.ама там този път е страшно..май няма да стане ок. Доста надигнато, подпухнало...☹

# 636
  • Мнения: 3 027
При кой доктор прави и какво сложи под очи?

# 637
  • Мнения: X
Аз вчера бях на ретуш и нямам оплаквания. Обаче след микронийдлинг съм страшна за гледане. Дано си заслужават резултатите.
Къде правихте процедурата?
И аз бях в Денкова на Оборище, смених др Кованджийска с др Георгиевски първо заради удобство, след първия преглед и заради това, че препоръките му ми допаднаха повече от нейните.

# 638
  • Мнения: 1 206
момичета, бях на дерматолог. Имам съдова звезда и той предложи да я изгорим( не с лазер), но ми каза, че ще се възстановява около месец и ще има "дупка", а после "белег почти няма да се вижда". Някои от вас писаха, че също са махали(май с лазер), имате ли някакъв белег и как се възстановихте?

# 639
  • Мнения: 23 107
Ето как изглеждам с Радиес, 1,5м след поставянето.Още не са минали 2м. и очаквам да има последваща промяна.
На първата снимка съм след месец и половина почти на плажове, кожата ми мн.страда от петна от слънцето и обриви от съчетанието: слънцезащита-сол-слънце, затова е и цялата в пъпки. По принцип боря несъвършенства, но само лятото се обривам така, обикновено са единични пъпките.
Втората снимка е от вчера, с грим съм, но така се случи, че минах покрай клиниката:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 10:52 от ДХ3

# 640
  • Мнения: leet
Определено има промяна, иглежда много добре и много естествено

# 641
  • Мнения: 120
Здравейте, някой може ли да препоръча дерматолог за оформяне на брадичка и челюст?

# 642
  • Мнения: 23 107
Здравейте, някой може ли да препоръча дерматолог за оформяне на брадичка и челюст?
В София ли?

# 643
  • Мнения: 245
A от дарсонвал дали се резорбират?

Теди, на мен Георгиевски ми е казвал, че от ултразвука се резорбира, но от ЛЕД мисля че няма да има проблем. Аз на лицето ползвам ЛЕД и отрицателни йони и ми е ок.

# 644
  • Мнения: 245
Здраввйте, някой някакви отзиви от Спектро Естетик? Въобще не съм срещала да се споменава тук..

Общи условия

Активация на акаунт