Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 550
  • 810
  •   1
Отговори
# 795
  • Бургас
  • Мнения: 877
Аз съм слагала ботокс при Етугов и съм много доволна, всъщност май от 3мата при които съм ходила единствено той ми обърна внимание и на веждите и на очите отстрани и на носа горе под гневната (сложи на всички тези места по съвсем малко) и бях много доволна защото не харесвам "учудените" изражения на веждите които се получават при някои, а той го направи съвсем леко в задната част и самото око изглежда по-отворено, без чуденката във веждите. За устни обаче не мога да кажа. Но пък 3-4 негови колеги от различни градове ми го спрегнаха като много добър в моделирането на лице с филъри. Та когато се реша той ще е единия от 3мата които за сега съм избрала.
Само да споделя, че разгледах галериите на този доктор Джак който спрягате тук, никак не ме впечатли, дори с устни, доста топчета и разлети устни видях, но това е мое мнение, аз не бих отишла при него.

# 796
  • Мнения: 528
Здравейте,преди седмица ми слагаха ботокс на чело и гневна бръчка.Още на третия ден ми стана ясно,че ще трябва ретуш,защото веждите ми в основата останаха по-надолу и изглеждам като намръщена.При първото ми поставяне преди 2 години се получи същото и тогава дерм.досложи още малко за да се повдигнат.Сега обаче този лекар ми отказа-отидох да ме види на 4 ден-било рано,трябвало да изчакам 2 седмици и си замина в чужбина....Ще се върне след месец,а аз не мога повече да се гледам така.Дайте съвет при кой лекар да отида,който слага ботокс на единици,защото на мен реално ми е нужно съвсем малко да се добави.Това ще е последния ботокс в живота ми.Плаче ми се.Уж беше препоръчан пластичен хирург,който поставя и ботокс и филъри.😣Отделно и мъжът ми мърмори(след репортажа по Нова)

На мен едната ми вежда остана така завинаги, също дело на видна наша доктор Д.
От страх какво чоже да се случи вече не пипам нищо... съветвам Ми просто изчакайте да отмине и повече ботокс - НЕ!

# 797
  • София
  • Мнения: 1 434
Знам, че е индивидуално, но за колко време приблизително отминава/трае ботоксът? Нямам изявени бръчки, но много леки "смъквания" в края на окото/веждите ме правят "изморена".
Също, има ли начин да се повдигнат крайчетата на устните без филър? Така са ми от дете и пак едно намръщено изглежда. Търся неинвазивни методи без филъри, защото на моя приятелка, пластичен хирург отказа ( да не повярваш чак) за назолабиалните, защото има лупус и й каза, че по принцип отключват автоимунни заболявания.

# 798
  • Мнения: 22 910
Не знам за начин за корелция на устни без да се ползва някакъв вид пълнеж

# 799
  • Бургас
  • Мнения: 877
Ами то филърите са най-неинвазивния метод за корекции, после са някои апарати (повечето действат най-вече на бръчки, тен, тонус или за стягане евентуално белези, леко повдигане/възстановяване на обем посредством стимулиране на клетки,), после конци, разни апаратни заместители на хирургичната интервенция и накрая самата хирургична/пластична интервенция, било то частична или пълна.
Няма как да вдигнеш нещо без да го закрепиш по-някакъв начин с физическа намеса (филъри, конци...), още повече щом природно (от дете) е така.
 Ботокса/филъра е индивидуално, зависи от организма тъканите, мускулите,начина на живот, на мен първия път ме държа не повече от 2 месеца, последния при Етугов около половин година, има обаче дами които ги държи по година и повече, а при някои с натрупване все по-рядко и по-малко слагат ....

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 21:40 от DolliGi

# 800
  • Варна
  • Мнения: 242
Устните ми ги прави д-р Генчева от Скинлайн- Варна. Принципно съм доволна от нея, като се има предвид, че ми е слагала само ботокс. Но на консулта преди поставянето някак си не взе предвид цялостната визия на лицето и устните, а само какво количество ще сложим. На третия ден звъннах в клиниката за съвет за тези топчета, а тогава не бяха толкова много, и ме посъветваха да ги масажирам. Но не мисля, че чрез масаж ще изчезнат напълно. Утре най-вероятно ще отида на консултация.

# 801
  • Мнения: 35 968
Моля някой да пусне нова тема.

# 802
  • София
  • Мнения: 390
Трендафилова кой филър за устни предпочита?

CROMA PRINCESS или новото име CROMA SAYPHA.Relaxed

# 803
  • Мнения: 88
Относно Трендафилова - може би също и Рестилейн предпочита, на мен ми спомена, че тя самата е с Рестилейн Кис. Също каза, че предпочита да слага по-меки филъри в устните, независимо че при някои се резорбират по-бързо.

Последна редакция: сб, 23 ное 2019, 01:24 от mafioza

# 804
  • Мнения: 165
Аз одавна ви чета, но не съм писала поне 5 г. Днес просто няма как да не споделя злощастния ми опит. Слагала съм филъри в скули, назални, корекция на нос и ботокс на челото в Дерма Акт при др. Трендафилова и бях супер доволна. Днес обаче имах час в клиника Белисимо за скули. До тук добре. Отивам,  метнаха ми лист за информирано съгласие, намазаха ме с крем (Без консултация педварително с лекар какво искам и как и ме оставиха да чакам) Дойде лекарката, очевидво не беше погледнала какво съм писала в съгласието, та реших пак да споделя, че.имам и други филъри. Поне се поинтересува какви, за да види дали са съвместими. Процедурата мина нормално, но като се видях в огледалото определено резултата не е каквото исках. Едната скула е по-високи от другата, и всичко е на буци.  До сега, когато съм била в Дерма Акт,  виждаш ефекта, но никак не го напипваш този филър. Тук е ужасно, с буци, натъртено и боли. Никога не съм имала този проблем до сега. Та, сега искам да се разхлади по-бързо това чудо. Силно се надявам до 1 седмица да се успокои и да не приличам на ухапана от пчела

# 805
  • Мнения: 22 910
Сега...аз имам скули в Дерма акт с два вида филъри и в двата случая имах бучки, синини и болка слвд това около седмица.Слагали са ми ги различни лекари.
Вторият път в Радиес беше доста неприятно усещането.
Така че не мисля, че се е случило нещо извънредно по това описание, не знам...

# 806
  • Мнения: 165
Сега...аз имам скули в Дерма акт с два вида филъри и в двата случая имах бучки, синини и болка слвд това около седмица.Слагали са ми ги различни лекари.
Вторият път в Радиес беше доста неприятно усещането.
Така че не мисля, че се е случило нещо извънредно по това описание, не знам...

Оправят ли се тези бучки и синки с времето? Мен ме дразни, че двете скули са на различна височина...и поведението на докторката, която въобще не отдели време да говори с мен

# 807
  • Мнения: 35 968
Моля някой да пусне нова тема.

# 808
  • Мнения: 22 910
Сега...аз имам скули в Дерма акт с два вида филъри и в двата случая имах бучки, синини и болка слвд това около седмица.Слагали са ми ги различни лекари.
Вторият път в Радиес беше доста неприятно усещането.
Така че не мисля, че се е случило нещо извънредно по това описание, не знам...

Оправят ли се тези бучки и синки с времето? Мен ме дразни, че двете скули са на различна височина...и поведението на докторката, която въобще не отдели време да говори с мен
Това вече е друг проблем...аз коментирах само бучките и синините, дискомфорта.
Оправиха се моите, разнесоха се.Не помня с Рестилейн трябваше ли масаж, с Радиес трябваше 5 дни по 5 пъти по 5мин. да масажирам.

# 809
  • Мнения: 3 023
Аз съм правила веднъж скули при Ванеска. Не съм имала бучки, синини и отоци. Много хубаво се получи.
С времето обаче, имам чувството, че мигрираха надолу и точно в частта между скулите и челюста ми стоеше като леки бучки ( виждаха се само при по широка усмивка) говорих с нея, каза, че не е възможно да е от филъра. Пък не е като да не си знам лицето....и приключих с филъри в скули  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт