Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 769
  • 810
  •   1
Отговори
# 780
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
И все пак чакам препоръки за ботокс на единици-лекар,от който сте доволни!Сещам се за  Михайлов в Скинлайн- при него съм ходила за лазер за пигментни петна...знам че там ботокса се заплаща за единици.Но не съм чувала отзиви за уменията му при работа с ботокс...

Аз съм доволна Simple Smile

# 781
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Здравейте, Моля някой за отзиви от СО2 лазерно подмладяване за лице и Агнес микрониидлибг за двойна брадичка..струва ли си цялата тази агония? Моля за отзиви???

CO 2, ако имаш дълбоки белези само си заслужава или наистина много бръчки по цялото лице. и ако можеш да си позволиш 3-4 седмици да не излизаш от вкъщи

# 782
  • София
  • Мнения: 254
Здравейте, Моля някой за отзиви от СО2 лазерно подмладяване за лице и Агнес микрониидлибг за двойна брадичка..струва ли си цялата тази агония? Моля за отзиви???

CO 2, ако имаш дълбоки белези само си заслужава или наистина много бръчки по цялото лице. и ако можеш да си позволиш 3-4 седмици да не излизаш от вкъщи
Много е индивидуално-аз правих възможно най-дълбокия и въпреки това бях просто зачервена няколко дни,но си ходех на работа.И доктора се изуми като видя колко леко и бързо се възстанових,но това не означава безболезнено

# 783
  • Варна
  • Мнения: 242
Здравейте, преди седмица сложих juvederm ultrasmile 0.55 ml, но имам няколко притеснения. За първи път слагам филър и честно казано май съжалявам. Още след поставянето изобщо не се харесах, освен че имах 2 големи синини на долната устна, от подуване не ми личеше ясно контура на устните /но не съм правила контур, само попълване/ и имах нещо като натъртено или по-скоро синьо-червено по контура на устните - явно от иглата или от масажа, който ми направиха- идея нямам и всеки ден ми се появяват нови топчета във вътрешността на устните. Оттокът взе да спада до към 3-4 ден, синините също поизчезнаха, но продължава да ми е подуто мястото точно над горната устна, а ме беше страх точно от тоя ефект, извивка като "човчица", нещо такова: /примерни снимки от нета/
https://reversesofia.com/uploaded_files/image/bef-aft-filler_2.jpg
Между другото тази подутина си мисля, че ми прави визуално назолабиалните гънки по-видими и по-дълбоки от преди. Дали ще изчезне скоро или ще си остане като ефект от хиалурона и до колко време ще се махнат тия топчета от вътрешната страна на устните?

# 784
  • Мнения: 8 772
Защо не отидеш при лекаря, който ти го е поставил с тези въпроси?
Всъщност на кого се довери ?
Доколкото си спомням се колебаеше между Филора и Жуведерм, защо този избра?

# 785
  • Мнения: 685
Миналата година колежка имаше огромен проблем с акне. Не знам каква беше причината (вероятно стрес), но цялото и лице беше в страшни пъпки.
Знам, че прави няколко процедури с СО2 лазер (след като предприе адекватно лечение за акнето) и сега лицето и е чудно. Няма никакви следи, всичко е гладко и чисто. Чак аз се замислям дали да не направя такава процедура, въпреки, че нямам никакви неравности или белези.

# 786
  • Мнения: 245
Аз нямам бръчки, освен леки марионетни и под очите и отпускане на лицето, имам много стари белези около брадичката, за които докторът каза че няма напълно да се заличат..само ако са скорошни..но ми предложи на цяло лице с цел освежаване, дано си заслужава!

Здравейте, Моля някой за отзиви от СО2 лазерно подмладяване за лице и Агнес микрониидлибг за двойна брадичка..струва ли си цялата тази агония? Моля за отзиви???

CO 2, ако имаш дълбоки белези само си заслужава или наистина много бръчки по цялото лице. и ако можеш да си позволиш 3-4 седмици да не излизаш от вкъщи

# 787
  • Мнения: 23 099
Каква цена е CO2?

# 788
  • София
  • Мнения: 758
Здравейте, Моля някой за отзиви от СО2 лазерно подмладяване за лице и Агнес микрониидлибг за двойна брадичка..струва ли си цялата тази агония? Моля за отзиви???
За СО2 лазера имаше положителни отзиви преди време, за другото не се сещам някой да е писал наскоро.

Преди време правих. Ходих два месеца зачервена и на точки като идиот. Ефект не видях, не бих си причинила втори път такова чудо за нищо на света!!!

# 789
  • Мнения: 28
Ох, аз вече се раздвоих. Май май и аз ще отида на консултация при Джак. Аз отдавна го наблюдавам и на мен ми се струва добър, но съм виждала само устни да прави, а контур на лице не. Имате ли отзиви за контур? А също и сега се сетих за Михайлов - Алена знам, че ходи при него и тя е доволна, но пък в темата съм чела и оплаквания. Той как е с устните и контура.

perunika77, аз ходих за ботокс в Дерма акт при Трендафилова. Сложихме в чело, вече минаха почти 2 седмици и съм доволна, ще видим как ще е след ретуша. В началото леко предната част на веждите ми беше по-ниско и изглеждах като намръщена, но днес се загледах в огледалото и вече не е така - тоест ботокса се "развива" до втората седмица.
Харесва ми и че си имам мимика, но в същото време челото ми е гладко. Аз мимиката си я искам.
Като бях ходила при Георгиевски нямах почти никаква мимика.

# 790
  • Мнения: X
Ох, аз вече се раздвоих. Май май и аз ще отида на консултация при Джак. Аз отдавна го наблюдавам и на мен ми се струва добър, но съм виждала само устни да прави, а контур на лице не. Имате ли отзиви за контур? А също и сега се сетих за Михайлов - Алена знам, че ходи при него и тя е доволна, но пък в темата съм чела и оплаквания. Той как е с устните и контура.
Ами... Аз не бях очарована, отидох за 0.5мл, но той много държеше да са 2х0.55мл, дори не 1мл. В последствие не се харесах, дойде ми много и някаква част мигрира над горна устна.
Мисля, че не бих повторила. А и ми се струва странна политиката им при положение, че даваш 700лв за филъри, да трябва да доплатиш и 15лв за упойка, не че е за 15те лева...

# 791
  • Мнения: 245
На цяло лице 800

# 792
  • Мнения: 28
mey_si , благодаря!

Значи ми остават Трендафилова и д-р Джак.

За Ванеска също мислех, но напоследък все оплаквания има от нея тук.

Освен да се доверя на Трендафилова, пък каквото стане. Все пак аз в устните ще сложа само 0.3-0.4 макс. Пък ми допадна колко детайлна е и самите и разсъждения и неща, които забеляза по лицето ми - например това, че филърът под очите е мигрирал, че на устната ми се е получило леко ръбче при контура и каза, че не трябва да е така и това, че филърите на Juvederm се надуват и с тях подпухваш (при мен наистина имаха такъв ефект). Не се и опита да ми пробутва процедури, а и не на последно - ботокса ми се разви доста добре.

Ще давам отзиви другата седмица Simple Smile

# 793
  • Мнения: 23 099
Трендафилова кой филър за устни предпочита?

# 794
  • Мнения: X
Tedilina, аз за пръв път преди година сложих същия филър и количество и бях доста доволна- нямах топчета или човка, с 0.5 по принцип е трудно да се получи такава. Пиша, защото аз имах някакво подуване около 2 седмици, просто кожата ми е такава, така че е възможно, но за топчетата се свържи с лекар. При кого си прави устните?
Етугов също таксува ботокс И на единици и работата му върху мои приятелки изглежда чудесно.

Общи условия

Активация на акаунт