Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 61 035
  • 810
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 487


Вчера правих очи,скули и малко брадичка.Между другото нямам никакви следи от боденето.А то беше бодене та бодене...Три филъра.Канюли,игли,всички екстри.Незнам на това ли викате доктора да има лека ръка,не съм пробвала при друг,но наистина всичко мина много леко.Доволна съм,обаче под едното ми око сякаш е сложено по-малко филър,и стои по-зле от другото.Сега това ще ми избоде очите Sad Дано с времето се понамести всичко.Уж е равно количество.Но наистина това връща години назад.

Сега е много рано да се предцени. Нека мине месец, да се наместят филърите и тогава най-добре ще се види. Възможно е, да има нужда от попълване. Това е по-добрият вариант, отколкото да е в повече Wink
Ами как се случва допопълването?То трябва нова ампула филър да ползваме.Не ми е казвал да оставя нещо от тази.

# 766
  • София
  • Мнения: 255
Здравейте,преди седмица ми слагаха ботокс на чело и гневна бръчка.Още на третия ден ми стана ясно,че ще трябва ретуш,защото веждите ми в основата останаха по-надолу и изглеждам като намръщена.При първото ми поставяне преди 2 години се получи същото и тогава дерм.досложи още малко за да се повдигнат.Сега обаче този лекар ми отказа-отидох да ме види на 4 ден-било рано,трябвало да изчакам 2 седмици и си замина в чужбина....Ще се върне след месец,а аз не мога повече да се гледам така.Дайте съвет при кой лекар да отида,който слага ботокс на единици,защото на мен реално ми е нужно съвсем малко да се добави.Това ще е последния ботокс в живота ми.Плаче ми се.Уж беше препоръчан пластичен хирург,който поставя и ботокс и филъри.😣Отделно и мъжът ми мърмори(след репортажа по Нова)

# 767
  • Мнения: 28
kg при кой лекар ходи?

perunika77 и аз при себе си забелязвам нещо подобно. При мен не е вадещо очите, но с моя перфекционизъм само се вглеждам. Ние, обаче не слагахме на гневна и може би затова само се вдигнаха краищата.

Обаче, мисълта ми е, че преди да изтекат 2 седмици, не трябва да го пипаш. Може и поразии да си направиш. Изчакай.

# 768
  • Мнения: 8 777
Вече в повече ми идва това с този репортаж.
И тук се коментират постоянни такива случаи, но след като го излъчиха по ТВ и вече много нашумя.
Затова има доказани специалисти и всяка от нас има глава на раменете, за да подходи информативно преди всяка интервенция, за да намери своя човек и да му се довери.
Това, че цената е ниска винаги трябва да включва лампичката на червено и да се обърне повече внимание, но не смятам че сега всеки втори пост да е за въпросния репортаж.
Това ми напомня, когато търсех какви са реалните цени за почистване на  зъбния камък - има ваучери за по 10 лв почистване , а всъщност в големи клиники не пада под 60лв.
Е, ама има хора които си купуват ваучери и посещават тези места.
Има и ваучери и за филъри, ботокс, липосукции, чак гърди ...
Метода проба-грешка и тук е валиден...

# 769
  • Мнения: 487
Artyst аз не съм от София,и едва ли ще е познат за аудиторията лекар.

# 770
  • Мнения: 38
Здравейте,преди седмица ми слагаха ботокс на чело и гневна бръчка.Още на третия ден ми стана ясно,че ще трябва ретуш,защото веждите ми в основата останаха по-надолу и изглеждам като намръщена.При първото ми поставяне преди 2 години се получи същото и тогава дерм.досложи още малко за да се повдигнат.Сега обаче този лекар ми отказа-отидох да ме види на 4 ден-било рано,трябвало да изчакам 2 седмици и си замина в чужбина....Ще се върне след месец,а аз не мога повече да се гледам така.Дайте съвет при кой лекар да отида,който слага ботокс на единици,защото на мен реално ми е нужно съвсем малко да се добави.Това ще е последния ботокс в живота ми.Плаче ми се.Уж беше препоръчан пластичен хирург,който поставя и ботокс и филъри.😣Отделно и мъжът ми мърмори(след репортажа по Нова)
Кой е доктора?

# 771
  • София
  • Мнения: 255
Здравейте,преди седмица ми слагаха ботокс на чело и гневна бръчка.Още на третия ден ми стана ясно,че ще трябва ретуш,защото веждите ми в основата останаха по-надолу и изглеждам като намръщена.При първото ми поставяне преди 2 години се получи същото и тогава дерм.досложи още малко за да се повдигнат.Сега обаче този лекар ми отказа-отидох да ме види на 4 ден-било рано,трябвало да изчакам 2 седмици и си замина в чужбина....Ще се върне след месец,а аз не мога повече да се гледам така.Дайте съвет при кой лекар да отида,който слага ботокс на единици,защото на мен реално ми е нужно съвсем малко да се добави.Това ще е последния ботокс в живота ми.Плаче ми се.Уж беше препоръчан пластичен хирург,който поставя и ботокс и филъри.😣Отделно и мъжът ми мърмори(след репортажа по Нова)
Кой е доктора?
д-р Таук

# 772
  • Мнения: 28
А някой чувал ли е за д-р Джак, от Bellissimo Clinic?

# 773
  • Мнения: 23 309
А някой чувал ли е за д-р Джак, от Bellissimo Clinic?
Моя близка, която се интересува доста от козметика и процедури, казва че е доста добър по нейни впечатления.Не е ходила при него, но явно следи работата му.

# 774
  • Мнения: 96
Здравейте,преди седмица ми слагаха ботокс на чело и гневна бръчка.Още на третия ден ми стана ясно,че ще трябва ретуш,защото веждите ми в основата останаха по-надолу и изглеждам като намръщена.При първото ми поставяне преди 2 години се получи същото и тогава дерм.досложи още малко за да се повдигнат.Сега обаче този лекар ми отказа-отидох да ме види на 4 ден-било рано,трябвало да изчакам 2 седмици и си замина в чужбина....Ще се върне след месец,а аз не мога повече да се гледам така.Дайте съвет при кой лекар да отида,който слага ботокс на единици,защото на мен реално ми е нужно съвсем малко да се добави.Това ще е последния ботокс в живота ми.Плаче ми се.Уж беше препоръчан пластичен хирург,който поставя и ботокс и филъри.😣Отделно и мъжът ми мърмори(след репортажа по Нова)
Кой е доктора?
д-р Таук



Оооооу този човек ми "окепази" устните преди 3 год. Не искам и да чувам за него.
Аз се съмнявам д-р Таук да е хирург дори , направо не знам какъв е... Едвам го разградих този материал благодарение на д-р Каляшева!!!!!!!!!!
Д-р Джак е добър. Прави хубави устни, лицев контур, скули.
Харесвам това, което съм видяла от него.

# 775
  • София
  • Мнения: 255
И все пак чакам препоръки за ботокс на единици-лекар,от който сте доволни!Сещам се за  Михайлов в Скинлайн- при него съм ходила за лазер за пигментни петна...знам че там ботокса се заплаща за единици.Но не съм чувала отзиви за уменията му при работа с ботокс...

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 14:11 от perunika77

# 776
  • Мнения: 1 340
А някой чувал ли е за д-р Джак, от Bellissimo Clinic?
Моя близка, която се интересува доста от козметика и процедури, казва че е доста добър по нейни впечатления.Не е ходила при него, но явно следи работата му.
И аз смятам да отида при него на консултация за клепачите, като си дойда

# 777
  • Мнения: 245
Здравейте, Моля някой за отзиви от СО2 лазерно подмладяване за лице и Агнес микрониидлибг за двойна брадичка..струва ли си цялата тази агония? Моля за отзиви???

# 778
  • Мнения: 23 309
Здравейте, Моля някой за отзиви от СО2 лазерно подмладяване за лице и Агнес микрониидлибг за двойна брадичка..струва ли си цялата тази агония? Моля за отзиви???
За СО2 лазера имаше положителни отзиви преди време, за другото не се сещам някой да е писал наскоро.

# 779
  • София
  • Мнения: 255
Здравейте, Моля някой за отзиви от СО2 лазерно подмладяване за лице и Агнес микрониидлибг за двойна брадичка..струва ли си цялата тази агония? Моля за отзиви???
Аз съм си правила този лазер при Михайлов.Обезболяват те,но пак много ме болеше...Има резултат-моите дълбоки и стари петна почти изчезнаха,кожата като че ли се подмладява.Бих се подложила отново,но болката ме спира(а съм правила и лаз.епилация и татуировки и мислех,че няма какво да ме изненада)

Общи условия

Активация на акаунт