Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 094
  • 810
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 349
По отношение на ботокс-а на челото и аз не се чувствах добре. Веднъж съм слагала в тази зона, да, бръчките се изгладиха напълно, но усещах една скованост и тежест в главата, която като усещане хич не ми хареса. Когато сложа само на гневната бръчка и около очите изобщо нямам този проблем, никакъв дискомфот. При една и съща докторка с един и същ продукт. На челото повече няма да сложа, и аз съм в търсене на друг начин за третиране на бръчките там.
Днес съм на процедура на лице с лазер Alma Clear Lift 4D+, обещават хубави неща, да видим Simple Smile. Аз на тези апаратни процедури много вяра им нямам Simple Smile. След това предвиждам и мезотерапия с Volite. Зимата правя и серия леки хим.пилинги, от които съм доволна.

# 31
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 286
Връщам се точно от втората иглена мезотерапия. Сега видях какво се използва. Този път ми сложи в челото терапия с ефект на ботокс, за разлика от миналия път, когато убожданията бяха в гънките на бръчките по челото, тази терапия се слага между тях. Ще споделя като мине малко време как е.

https://www.skintechpharmagroup.com/products/injections/rrs-ha-skin-relax/

Миналият път пак беше на същата марка, но не знам кое от всичките беше - https://www.skintechpharmagroup.com/products/brands/aesthetic-dermal/

# 32
  • Мнения: 245
в дерма акт ли?
Аз там ходих на иглена мезотерапия и не ми казаха какво ми слагат, в другите клиники после като ме питаха какво съм си правила бяха доста шокирани че не знам какъв продукт са ми слагали.

Връщам се точно от втората иглена мезотерапия. Сега видях какво се използва. Този път ми сложи в челото терапия с ефект на ботокс, за разлика от миналия път, когато убожданията бяха в гънките на бръчките по челото, тази терапия се слага между тях. Ще споделя като мине малко време как е.

https://www.skintechpharmagroup.com/products/injections/rrs-ha-skin-relax/

Миналият път пак беше на същата марка, но не знам кое от всичките беше - https://www.skintechpharmagroup.com/products/brands/aesthetic-dermal/

# 33
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 286
Ardvark Да, в Дерма Акт. Миналият път бяха същите шишенца, като марка, 3 на брой, но не видях конкретно наименованията. Този път обърнах внимание, а и докторката ме попита дали искам този път да сложим различна терапия за челото, понеже ми беше предложила ботокс, но аз все още се дърпам от тази идея.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Здравейте,момичета. Засега съм се спряла на Д-р Ванеска и Д-р Михайлов. Ще съм благодарна за всяко мнение относно ботокс, филъри и устни. Какъв продукт е ползван и доволни ли сте от ефекта. Ако има положителни мнения и за друг специалист, моля споделете. Интересувам се за София и Пловдив. Благодаря на всеки споделил мнение Two Hearts

# 35
  • Мнения: 3 118
И Ванска и Михайлов са добри. При нея съм слагала филър под очи, реденсити 2. При Михайлов prp и рестилейн.
Обмислям мезотерапия при Ванеска.
Ел, ти каква прави?

Относно хидратацията разчитам на корейската грижа за кожата. Доволна съм.

# 36
  • София
  • Мнения: 4 222
По отношение на ботокс-а на челото и аз не се чувствах добре. Веднъж съм слагала в тази зона, да, бръчките се изгладиха напълно, но усещах една скованост и тежест в главата, която като усещане хич не ми хареса. Когато сложа само на гневната бръчка и около очите изобщо нямам този проблем, никакъв дискомфот. При една и съща докторка с един и същ продукт. На челото повече няма да сложа, и аз съм в търсене на друг начин за третиране на бръчките там.
Днес съм на процедура на лице с лазер Alma Clear Lift 4D+, обещават хубави неща, да видим Simple Smile. Аз на тези апаратни процедури много вяра им нямам Simple Smile. След това предвиждам и мезотерапия с Volite. Зимата правя и серия леки хим.пилинги, от които съм доволна.
Колко процедури се правят при мезотерапията с Volite? 

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Какво е мнението ви за Валянова? Гледах наскоро видео с нея за поставяне на филър в устните, доста добре се получи и обясняваше  с подробности за самата процедура. Някъде в предишнете теми жена беше поствала нейна снимка и беше споделила че от години ползва услугите й.

# 38
  • София
  • Мнения: 326
Oceans... 1 терапия прави хидратация до 9месеца, цена 1200 лева

# 39
  • Мнения: 3 018
Имам познати, които ходят при Валянова и са доволни.
Снимах процедурите, които ми прави тогава Ванеска, хем и да видят новите момичета как изглежда
Скрит текст:
Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 3 018
Имам познати, които ходят при Валянова и са доволни.
Снимах процедурите, които ми прави тогава Ванеска, хем и да видят новите момичета как изглежда
Скрит текст:
Скрит текст:

# 41
  • Мнения: 10 514
При коя процедура се боде по-дълбоко - поставяне на скинбустер или мезотерапия?

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Имам познати, които ходят при Валянова и са доволни.
Снимах процедурите, които ми прави тогава Ванеска, хем и да видят новите момичета как изглежда
Скрит текст:
Скрит текст:
Благодаря ти. Какво количество ботокс ти постави? Втората снимка не ми се отваря. Ти скули ли си правила?

# 43
  • Мнения: 3 018
Снимката е само една.

# 44
  • Мнения: 1 793
Има ли излязло нещо , което да бори стриите ? Наближава зимата и ми се иска да направя нещо по въпроса, но не знам какво .

Общи условия

Активация на акаунт