Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 553
  • 810
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 873
A от дарсонвал дали се резорбират?

Теди, на мен Георгиевски ми е казвал, че от ултразвука се резорбира, но от ЛЕД мисля че няма да има проблем. Аз на лицето ползвам ЛЕД и отрицателни йони и ми е ок.

А се минавам всяка седмица и на мен не ми се разорбира.

# 646
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Здраввйте, някой някакви отзиви от Спектро Естетик? Въобще не съм срещала да се споменава тук..
Бърдаров е там.

# 647
  • Мнения: 245
Да, имам час при него и се чудех дали апаратурата им е добра, става въпрос за фраксел или агнес..ще решим на място.

Здраввйте, някой някакви отзиви от Спектро Естетик? Въобще не съм срещала да се споменава тук..
Бърдаров е там.

# 648
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Да, всичко е ок там.

# 649
  • Мнения: 120
Здравейте, някой може ли да препоръча дерматолог за оформяне на брадичка и челюст?
В София ли?

Да

# 650
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
момичета, бях на дерматолог. Имам съдова звезда и той предложи да я изгорим( не с лазер), но ми каза, че ще се възстановява около месец и ще има "дупка", а после "белег почти няма да се вижда". Някои от вас писаха, че също са махали(май с лазер), имате ли някакъв белег и как се възстановихте?

Аз махах такава звезда на носа, с лазер. Наистина около месец след процедурата имаше много тъмна, като черна коричка, и някак плътна. Когато падна, всичко беше ок. Не съм имала белег след нея.

# 651
  • София
  • Мнения: 2 100
Малко спам Simple Smile

Сутинта гледах интервю със Силвена Роу. Говори за здравословнота хранене и био-хакинг.
Изглежда перфектно, но и спомена, че си прави козметични процедури само в България при дерматоложка, която не заменя за никоя друга в Дубай или целия свят. Каза, че няма да спомене коя е по телевизията, но ако някой я попита в социалните мрежи ще отговори на лино с удоволствие.

Така ми загаделичка любопитствотоооо????

Не ви ли напомня на някого???

Последна редакция: чт, 14 ное 2019, 14:00 от Tinа

# 652
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
На мен ми прилича на Денкова Simple Smile, която намирам за хубава жена. Силвена Роу ми е една идея по-груба като излъчване, но пак изглежда добре.
Аз изобщо не подценявам уменията на дерматолозите в България, даже съм на мнение, че са на високо ниво.

# 653
  • Мнения: 44
Здравейте, имам едно питане - утре имам запазен час за поставяне на хиалуронов филър в устните, но усещам, че май започвам да настивам - мога ли да приемам нурофен и витамин Ц и нещо за смучене за гърло и какво се случва ако приемам Нурофен?

# 654
  • Мнения: 428
Увеличава се риска от хематоми или кръвонасядания, вит ц, пък действа кръвоспиращо.

# 655
  • Бургас
  • Мнения: 877
Ето как изглеждам с Радиес, 1,5м след поставянето.Още не са минали 2м. и очаквам да има последваща промяна.
На първата снимка съм след месец и половина почти на плажове, кожата ми мн.страда от петна от слънцето и обриви от съчетанието: слънцезащита-сол-слънце, затова е и цялата в пъпки. По принцип боря несъвършенства, но само лятото се обривам така, обикновено са единични пъпките.
Втората снимка е от вчера, с грим съм, но така се случи, че минах покрай клиниката:
Скрит текст:
По линията на челюстта ли е поставян или в скулите?

# 656
  • Мнения: 22 916
И двете: линия на челюстта, скули, малко в брадичката. назолабиални

# 657
  • Мнения: 44
 А какво мислите за без иглено поставяне на хиалурон, сега разглеждах различни начини и видях за някакъв хиалурон ПЕН... не знам какво точно представлява, траело до 4месеца обаче и почти нямало шанс за подутини и синини.

# 658
  • Мнения: 22 916
А какво мислите за без иглено поставяне на хиалурон, сега разглеждах различни начини и видях за някакъв хиалурон ПЕН... не знам какво точно представлява, траело до 4месеца обаче и почти нямало шанс за подутини и синини.
По-скоро не..От това, което съм чела..Много нетраен резултат, ако въобще има промяна...

# 659
  • Мнения: 44
И още един въпрос след поставяне в устните колко време може да има подутини и синини обикновен иглен хиалурон?

Общи условия

Активация на акаунт