Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 089
  • 810
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 22 521
И още един въпрос след поставяне в устните колко време може да има подутини и синини обикновен иглен хиалурон?
Това май е строго индивидуално Simple Smile

# 661
  • Мнения: 8 785
И още един въпрос след поставяне в устните колко време може да има подутини и синини обикновен иглен хиалурон?

Синини не съм имала досега, а отток около 48 часа. Затова обикновено слагам в петък и до понеделник съм ок. Вечер и да излизам, няма проблем с малко фдт, но на светло личи, че е поставяно нещо първите ден-два поне при мен.

# 662
  • Мнения: 22 521
А аз правя синини и си ги имам поне седмица.

# 663
  • Мнения: 44
Задавам супер много въпроси, утре за първи път ще си поставя и се надявам всичко да мине гладко, защото ведна след това ще се видя с майка ми, която не знае Grinning - и се притеснявам и се вълнувам, искам от доста време и сега някакси ми се отдаде възможност и реших да действам само се надявам всичко да е окей, за да отида и там да мине гладко, и после да не съм с много синини и подутини Grinning

# 664
  • Мнения: 88
Аз съм слагала два пъти с хиалурон пен - страхотен ефект, който обаче издържа..  2 седмици макс 😂поне при мен. Също така с него контур не може да се прави.

# 665
  • Мнения: 44
Още нещо ме притеснява, относно 1ят ми въпрос за Нурофен - годеникът ми е настинал и ако и аз се заразя след процедурата мога ли да приемам лекарства?

# 666
  • Мнения: 8 785
Задавам супер много въпроси, утре за първи път ще си поставя и се надявам всичко да мине гладко, защото ведна след това ще се видя с майка ми, която не знае Grinning - и се притеснявам и се вълнувам, искам от доста време и сега някакси ми се отдаде възможност и реших да действам само се надявам всичко да е окей, за да отида и там да мине гладко, и после да не съм с много синини и подутини Grinning

Е, майка ти ще разбере със сигурност Sweat Smile

Препоръчително е да избягваш лекарства от типа на аспирин, парацетамол и т.н първите дни. Поне така са ми казвали, но май важи най-вече за ботокс.

# 667
  • Мнения: 22 521
Аз само в назолабиалните май нямах някаква травма след поставянето или стана много лека синина на другия ден.

# 668
  • Мнения: 44
Задавам супер много въпроси, утре за първи път ще си поставя и се надявам всичко да мине гладко, защото ведна след това ще се видя с майка ми, която не знае Grinning - и се притеснявам и се вълнувам, искам от доста време и сега някакси ми се отдаде възможност и реших да действам само се надявам всичко да е окей, за да отида и там да мине гладко, и после да не съм с много синини и подутини Grinning

Е, майка ти ще разбере със сигурност Sweat Smile



да, интересна ми е реакцията й. Тя знае, че много искам, но все не съм се навивала, защото баща ми не беше съгласен, притеснявах се и един тон щуротии Grinning

# 669
  • Мнения: 486
Вчера направих втория от три поредни Реденсити 1,и отложихме за под очите за понеделник,като решихме да сложим-Реденсити 2 под очите,средна част и скули с Ултра дийп и RHA4,и ако остане малко за брадичка.Док каза под очите с канюла,скули с игла.Някой правил ли е всичко това ,запазих си сутрешен час,което незнам дали не е грешка,че после нямам идея ще ставам ли за пред хора.И дано се получи добър ефект,а не да се омаймуня Simple Smile

# 670
  • Мнения: 3 641
Здравейте и от мен, най-красиви Дами! Чудя се как съм пропуснала тази страхотна темичка. Да се разпиша и аз. Имам една пластична операция е няколко естетични процедури.
Четири постанвяния на филъри в устните. Ползвала съм Hialuronika/преди доста време/, Принцес Волюм, Револакс.
Имам и 1 ампула в назобиланите Pluryal Volume.
Този месец съм си записала час за цялостен констур на лице. По принцип нямам пачи крак, нито бръчици, има и добре изразен искули, само проблем в назобиалните. Жеклая да подчертая още малко скулите, брадичка може би и още в назобиалните. Бих се радвал на препоръки от Ваша страна Simple Smile

# 671
  • Мнения: 235
Имате ли отзиви за микронидлинг с дермапен?

# 672
  • Мнения: 33
Имате ли отзиви за микронидлинг с дермапен?

Лека освежаваща процедура, почти без зачервяване след нея. Не е лоша, но и нищо особено.

# 673
  • Мнения: 44
Здравейте, днес си поставих 0,6 от една ампула филър в устните (не си спомням как се казваше филъра, препоръчаме ми го дерматоложката, беше нещо "Р") и имам едно питане имам лек дискомфорт и се чудя ако стане бучка ще разбера ли и как да усетя? Мажа се с арника по 2-3 пъти на ден за момента на долна устна имам 1 синина към края, но изпитвам лека болка в средата на долна устна и една синка отгоре в края на самата устна. Благодаря предварително

# 674
  • Мнения: 44
Здравейте, днес си поставих 0,6 от една ампула филър в устните (не си спомням как се казваше филъра, препоръчаме ми го дерматоложката, беше нещо "Р") и имам едно питане имам лек дискомфорт и се чудя ако стане бучка ще разбера ли и как да усетя? Мажа се с арника по 2-3 пъти на ден за момента на долна устна имам 1 синина към края, но изпитвам лека болка в средата на долна устна и една синка отгоре в края на самата устна. Благодаря предварително

Мисля че филъра се казваше Рестилайн

Общи условия

Активация на акаунт