Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 30 тема

  • 60 559
  • 810
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 887
Ако стане бучка, ще усетиш със сигурност. Дискомфортът ще отшуми.
Аз съм слагала само Жуведерм, защото знам, че е по-мек филър и не прави ефект наденица. Ще е интересно да се включиш след седмица да кажеш как е положението.

# 676
  • Мнения: X
От изброените филъри, кой е най-подходящ за устни?  Не търся пластмасов ефект.

- Revolax Deep
- Apriline  (Normal)
- Pluryal (Classic, Volume)
- Stylage M
- Teosyal RHA2

До сега съм слагала juwederm volift, има ли някой подходящ от изброените, с който мога да го заменя? Доктора не работи с juwederm и за това се налага, а предпочитам друг филър пред стария доктор.

# 677
  • Мнения: 3 024
Ако стане бучка, ще усетиш със сигурност. Дискомфортът ще отшуми.
Аз съм слагала само Жуведерм, защото знам, че е по-мек филър и не прави ефект наденица. Ще е интересно да се включиш след седмица да кажеш как е положението.
Ефект наденица е по желание на клиента и се постига от техниката на поставяне не торкова от марката филър. Аз съм виждала наденици със различни марки.
Иначе рестилайн е по твърд, да. За контур е чудесен мисля...
Ето Рестилайн 0,5 в долна устна веднага след процедурата.
Скрит текст:

Скрит текст:

# 678
  • Мнения: 772
Здравейте момичета!
Предстои ми подновяване на ботокс и филър в устните, но в момента започвам и лечение с Флажил.Дали би повлияло негативно?
И още нещо- четох доста противоречиви мнения за спортуване след тези процедури. Поне две седмици не се препоръчва.Спазвате ли го?
Хубав ден на всички Simple Smile

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Здравейте момичета!
Предстои ми подновяване на ботокс и филър в устните, но в момента започвам и лечение с Флажил.Дали би повлияло негативно?
И още нещо- четох доста противоречиви мнения за спортуване след тези процедури. Поне две седмици не се препоръчва.Спазвате ли го?
Хубав ден на всички Simple Smile

След ботокс изчаквам 2 дни, след това си спортувам. След филър с ХК не чакам.

# 680
  • Мнения: 2 614
Здравейте, нова съм и се записвам да ви чета с най-голямо интерес. Ще се върна назад в темите да почета, но искам да попитам за Пловдив можете ли да ми препоръчате доктор за слагане на ХК филър в устните. Искам естествен ефект и ако може и препоръки за марка филър. Благодаря предварително Simple Smile

# 681
  • Мнения: 97
Здравейте момичета, моля за помощ тези от вас имащи опит в борбата с бръчките около очите. Не съм много наясно какво се слага, четох в темата и съвсем се обърках. Имам доста бръчици и до сега съм правила само мезотерапии, но ефект няма, освен ужасен оток в зоната под очите и седмица след това положението е същото. Ходя при др. Весела Стокова, която не ми препоръчва филър за запълването защото кожата там е тънка, събира вода и много често се получавали торбички, не знам какво да правя, а вече не мога да ходя така. Иначе ми сложи филър в назолабиалните и е страхотен ефекта, вече 3та година почти не е мръднал. Моля помагайте!

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Здравейте момичета, моля за помощ тези от вас имащи опит в борбата с бръчките около очите. Не съм много наясно какво се слага, четох в темата и съвсем се обърках. Имам доста бръчици и до сега съм правила само мезотерапии, но ефект няма, освен ужасен оток в зоната под очите и седмица след това положението е същото. Ходя при др. Весела Стокова, която не ми препоръчва филър за запълването защото кожата там е тънка, събира вода и много често се получавали торбички, не знам какво да правя, а вече не мога да ходя така. Иначе ми сложи филър в назолабиалните и е страхотен ефекта, вече 3та година почти не е мръднал. Моля помагайте!

Ботокс.

# 683
  • Мнения: 1 110
момичета сега се зачетах в ценоразписа на д-р Денкова и видях, че предлагат колагенова мезотерапия. Някой правил ли е такава Simple Smile

# 684
  • София
  • Мнения: 757
Момичета, тия дни някъде да предлагат Радиес на по-ниска цена?

# 685
  • Мнения: 54
Момичета, знаете ли дали докато кърмя мога да си сложа ботокс. Иска ми се малко да се разкрася след раждането. Четох за бутолизъм, който може да настъпи, но не ми е ясно как ботокса ще циркулира в организма ми и ще премине чак и в кърмата. Някой дали си е правил процедури (ботокс и хиалурон) докато кърми?

# 686
  • Мнения: 8 887
Здравейте момичета!
Предстои ми подновяване на ботокс и филър в устните, но в момента започвам и лечение с Флажил.Дали би повлияло негативно?
И още нещо- четох доста противоречиви мнения за спортуване след тези процедури. Поне две седмици не се препоръчва.Спазвате ли го?
Хубав ден на всички Simple Smile

След филър не съм отлагала спорт, но след ботокс ми казаха поне 2 дни никакви физически упражнения, вдигане на тежести, масаж на мястото и съдоразширяващи лекарства, за да не мигрира ботоксът в съседни зони.

# 687
  • Мнения: 81
Момичета, някоя случайно да е премахвала разширени капиляри от краката с лазер - доволна ли е, какъв е ефекта всичко ли се заличи, колко процедури бяха необходими и има ли значение вида на лазера. (Не съм от София). Събирам мнения че се чудя къде да се подложа на процедурата.

# 688
  • Мнения: 12 992
Рестилайн - 0,5 мл. Каляшева преди 2 месеца мисля. Тя препоръчва серизозни масажи на устните на 2-3 ден се започва. Аз масажирах много старателно, бучки нямам.

# 689
  • Мнения: 33
Рестилайн - 0,5 мл. Каляшева преди 2 месеца мисля. Тя препоръчва серизозни масажи на устните на 2-3 ден се започва. Аз масажирах много старателно, бучки нямам.


Много ми харесва! Прекрасен естествен резултат!
А, има ли някой, който е правил контур на устни само и може ли да покаже снимка?

Общи условия

Активация на акаунт