Парфюмни размисли и страсти - 230

  • 54 367
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 264
Чудесна нова тема,Densi!!!Благодаря!С радост ще поднося Scandal,Mon Guerlain edp,Montal Roses elexir,Aoud night,Lolita,Santal Royal и др. И ще ви чета с интерес!

# 61
  • Мнения: 2 234
На мен също не ми е много есенно с тия 25-26 градуса всеки ден, но реших да извадя едно мъничко бижу, което пазя за есента:

Мнооого ми харесва! Деликатно сладко, усещам някаква пудреност, нещо подобно на виолетките в Инсоленс, но не така натрапчиво. Като малко сладко десертче Heart Eyes Много се радвам, че го взех, даже мисля, че на още една идея по-хладно време ще се разгърне напълно.
Само ме дразни, че течността има цвят и се притеснявам да не цапа дрехи.

# 62
  • Мнения: 3 026
Аз пък току що си поднових.....познайте.....Coco Mademoiselle ,edp...не мога да живея без него Heart Heart Heart

# 63
  • на брега
  • Мнения: 1 093
Една вълна от какао, кафе и шоколад ще залее моята есен - Mugler Angel Muse, Hugo Boss BOSS The Scent Private Accord, Montale Intense Cafe.  Tom Ford Velvet Orchid също нося с удоволствие през този сезон. Roberto Cavalli Nero Assoluto беше мой фаворит миналата есен. Пренаситих му се, мисля.

А сега обмислям сериозно да си отстрелям, прехласната от отзивите, Valentino Donna Noir Absolu.
Голям риск ли поемам с поръчка на сляпо?

# 64
  • Мнения: 3 026
Съдейки по нещата,които си си избрала за есента,мисля че леко ще понесеш Valentino-то-не би те притеснило..... Simple Smile

# 65
  • Мнения: 4 425
Тъкмо пробвах новостите и да дам отчет: новия Габриел много ми хареса ,аз имам и харесвам и стария, този е по-цветен в средата и по-кремест.. Като свърша първия ще го сменя с този... Новото Гучи хм доста интересен. Началото е като мирис на силаж/разбирайте ферментирало сено/ Grinning 
Обаче след това е доста интересен,  но може би не е за есен...Новия Джой е същия само по- интензивен. Харесвам ги и двата. Срам не срам новия Идол ми харесва също,  от време на време ми е шампоанен,  но доста му се чудя.Тествах новия Бушон, Кензо.. Кътче, Кензото е много близък до г-жа Роша кутюр .
Сега се триумя  L Interdit edp, новото Гучи или Идола..

# 66
  • София
  • Мнения: 5 573
От изброените три - Идола Simple Smile

Валентино Дона Ноар Абсолю за мен е много силен зимен аромат.

# 67
  • Мнения: 3 026
За мен е ултра приятен креместо-кожен аромат за по всяко време на годината.Дори вечер си пръскам по 5 фъс  и ми е супер готино....

# 68
  • Мнения: 31 377
Топло му е още, на студ се развива разкош.

# 69
  • Мнения: 1 436
Аз пък току що си поднових.....познайте.....Coco Mademois
elle ,edp...не мога да живея без него Heart Heart Heart

Напълно те разбирам, за мен е класика, неподвластна на времето. И честно казано, тук, в темата за пръв път разбрах и бях много изненадана, че има и хора, които не го харесват. Говоря сериозно - бях убедена, че всички го обожават (работя с хора, и то с много хора и смея да твърдя това) . За мен това е парфюмът съвършенство и винаги ще го имам в колекцията си. Естествено, това е само лично мнение. Sparkling Heart

# 70
  • Мнения: 603

Как е откъм трайност? И аз го харесвам и обмислям да го купя.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 4 160
Аз не харесвам нищо шанелско. Прекалено голяма скука са ми техните парфюми. Не се чувствам длъжна да се прехласвам задължително, защото някой ги е сложил в категория суперлукс и класа. За мен не са. И понеже поради горното схващане години наред ми ги подаряваха, и аз ги преподарявах, отучих  да ми ги купуват познати и не дотам познати. Особено последните. Те мислят, че като е Шанел и аз ще опна краци в екстаз.  Въпросният Мадмоазел по принцип би следвало да ми хареса поне по състав. Понасям такива миризми. Но той така е композиран, че уж харесвани от мен съставки, събрани заедно,  са ми безумно скучни. Да! Има хора, които не само не го харесват, но и не го понасят. Аз, например.

# 72
  • Мнения: 2 234

Как е откъм трайност? И аз го харесвам и обмислям да го купя.
Нанесен към 9.30 с две фъскания, до преди малко го усещах, но не се стърпях и пак поднових. Heart Eyes Намирам го за сравнително дискретен, май не се влачи наоколо, но така или иначе никой не е коментирал. Ох, много ми харесва. Blush

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 7 033
Разходих се до Нотино днес и от всичко пробвано харесах много Delina.
Ще извадя  моя Montale roses musk intense,  защото ми напомни на него.

# 74
  • Мнения: 4 425
От бързане и писане от телефона - куп правописни грешки.... Извинете!
За търсещите Валентино Дона Ноар Абсолю го има в 1 от сайтовете на добра цена. Ще пиша в другата тема. Моя току що дойде.

Общи условия

Активация на акаунт