Парфюмни размисли и страсти - 230

  • 54 298
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Залагам на Номада. Peace

# 46
  • Мнения: 4 424
Аз на Dahlia.

Ковачева  , страхотни описания! Flowers HibiscusЛинка обаче е грешен и не е на Жул и Мад.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 7 001
Доста мацки се оказахме пристрастени към Valentino donna noir absolu.  Grinning
Аз го носих  и през лятото - вечер преди лягане едно фъс на ръката, иначе е самоубийство в 35°.
Ковачева, чакам с нетърпение новия Мон. Смолите имат ли общо с тези в Elixir des Merveilles?

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Аз днес разносвам поредната мостра, която си поръчах и се чудя къде съм проспала тази красота - Byredo La Tulipe - тъй като не съм почитател на цветните парфюми, бях скептично настроена към моно аромата на лале /макар да харесвам цветето/, но пък така прекрасно се разви на кожата ми, че не спирам да се душа. Мисля, че няма да е подходящ за предстоящата есен, и ще си го сложа в уиш листата за пролетта Simple Smile

# 49
  • Мнения: 31 288
Имай предвид, че е нетраен.

Иначе съм твърдо за L'interdit ЕДП в трилемата. Много е женствен, траен и шлейфов.

# 50
  • Мнения: 515
Доста мацки се оказахме пристрастени към Valentino donna noir absolu.  Grinning

Да и аз да се присъединя към тях Simple Smile Вече много ми се носят и Noir de Noir Tom Ford , Coco Noir, Cuir Beluga, STD Guerlain и  Moulin Rouge HdP.
Откакто се стремя да не консумирам сладко, се усещам че на моменти рядко ми се носят точно сладки  ванилови парфюми  и сега се чудя през есента  Vanille Fatale  на Tom Ford ли да си приютя или най-накрая да си взема Vanilla & Leather  на Dupont Thinking

Athena  и аз съм за Nomade EDP или L'interdit ЕДП.

Kovatcheva след тези описания на Mon и приликите с  Mon Exclusif Guerlain  и аз ще го чакам с нетърпение . Новия Jul et Mad   и мен ме плаши леко с тези алдехиди, обаче с тази пирамида  ми е много интересен и задължително ще го пробвам. Моля ти се сподели като го пробваш.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 7 001
BoMarina, аз бих заложила на Vanille fatale, много е секси .  Златната серия на Дюпон харесвам от капачка,  но на кожа са ми долапа на баба, заедно с нея. Mask

# 52
  • Мнения: 31 288
И двата, и двата. Heart Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 5 569
Аз днес разносвам поредната мостра, която си поръчах и се чудя къде съм проспала тази красота - Byredo La Tulipe - тъй като не съм почитател на цветните парфюми, бях скептично настроена към моно аромата на лале /макар да харесвам цветето/, но пък така прекрасно се разви на кожата ми, че не спирам да се душа. Мисля, че няма да е подходящ за предстоящата есен, и ще си го сложа в уиш листата за пролетта Simple Smile

Забелязала съм, че с теб имаме супер много парфюмни съвпадения и съм учудена, че пишеш, че не харесваш цветя. Simple Smile Може би харесваме едни и същи парфюми по съвсем различни причини Simple Smile Обожавам Byredo laTulipe. Определено е най-подходящ за пролет. Има нещо много изискано в този парфюм. Когато го нося, се чувствам така сякаш съм с диамантени бижута.

Ковачева, като ти прочетох ревюто за новия Мон, не можах да не се възхитя на Герлен. Удивително е как успяват да предложат такива фланкъри на Мон, че да има за всеки вкус най-предпочитан. Новият по всяка вероятност няма да е мой щом мъжкарее, но ще го тествам с интерес.

Есента е много приятен парфюмен сезон. Вървят страхотно много неща. Това лято видях дъното на Бронзовата Богиня и Покривните градини. Почти на дъното ми е и Зеления Кристал. Радваха ме и с удоволствие си ги носих. Вече съм напълно на вълна есенните сладости! Сега, докато все още температурите през деня са по-високи, най-много нося Мон Флорал, Бойс д'Ирис на Ван Клийф, Ботега Венета. Харесвам за малко по-натам Амбровото мерве, Пойзън Гърл.

# 54
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 158
Благодаря ви момичета, ще мисля, Номада с велурената връзка на бутилката ми напомня за велурено яке, велурени боти, велурена чанта, всичко което обикновено нося по това време а и цвета му е на велурена праскова, много есенни асоциации ми извиква.
Л'интердит е..особен и мистериозен, с дълбочина и отново есенен цвят на течността.
Далията е самата златна есен, с дървесна подложка ..аааах ще мисля, ще видим какво ще измисля.

Последна редакция: пт, 13 сеп 2019, 12:36 от Athena

# 55
  • Франция
  • Мнения: 898
kovatcheva, страхотно включване за Mon Guerlain Eau de Parfum Intense Hug
Само ще вметна, че на мен изобщо не ми идва мъжки, а пък знаеш, че съм много чувствителна в това отношение. Базата е много нежна и въздушна, вярно обрали са карамела, но са добавили въздух и за мен това го прави много носим. Simple Smile Според субективното ми усещане това е интензивна версия не на edp варианта, а на Мон Герлен edt. В началото на тази година се сдобих с всичките три досегашни версии и ги носих паралелно през пролетта. Версията edt е моят фаворит от цялата серия, точно заради по-въздушната база, която не убива лавандулата.
Аз пък си мисля, че новият ще се хареса на дамите в темата, които поначало харесват тази линия Simple Smile ЛМ много го одобри върху мен, но той харесва всичките. Страхувам се, че ще ми го подари в някакъв момент Satisfied

# 56
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Петя, и аз съм забелязала същото съвпадение Simple Smile Може би не уточних, че не харесвам моно аромати с цветя - напр.момина сълза, люляк или жасмин - направо ми докарват главоболие. В Ириса и Роуз Руж на Ван Клийф/защото знам, че и ти ги харесваш/ има цветна нотка, но не е единственият акцент, усещат се още амбра, ванилия, дървесен нюанс, и ириса/розата, поне на моята кожа не са превземащи. Радвам се, че открих още един любим твой парфюм Heartbeat

# 57
  • Мнения: 515
BoMarina, аз бих заложила на Vanille fatale, много е секси . 
Да и на мен ми е много  е много  сексуална  тази ванилия, навява ми идеи за съблазнителна жена, за кожа и високи токове! 

При липса на решение , това ще отговора Grinning

# 58
  • Мнения: 5 301
Аз си взех Dahlia Divin Le Nectar за есента. Пробвах го и ми хареса, вярвам, че в по-хладно време ще бъде още по-добре (сега на моменти като че ли ми е твърде сладък). Изискан и женствен аромат, а флаконът е толкова красив, влюбена съм в него!

# 59
  • София
  • Мнения: 5 569
Бисквитка, момини сълзи не харесвам в парфюм и аз. Много рядко ми харесва и люляк (въпреки че ми е любим като цвете). Жасмин обаче определено харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт