Радостта ми е голяма, аз съм вече ЮЛСКА мама!

  • 13 570
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 653
Ама, Фионка, аз Диди81 я виждам точно в момента он-лайн. Какво става?! Защо не пише самата тя?! Да не се е заинатила като
Ами не знам newsm78

# 61
  • Мнения: 1 298
Aз също щях да питам за Диди  Thinking
Помислих си че може да са я приели за преносване  newsm78
Момичета  bowuu Нищо не съм направила.Структурка  Blush

# 62
  • София
  • Мнения: 512
Хайде бе мами,
Няма ли да си имаме бебе на моята рожденна дата, само с месечинката на RAVIA ще си остана Joy

# 63
  • Мнения: 2 653
Хайде бе мами,
Няма ли да си имаме бебе на моята рожденна дата, само с месечинката на RAVIA ще си остана Joy
Ами, хайде де теб чакаме Laughing

# 64
  • Мнения: 502
  newsm59  party023
ivka76, честит рожден ден! Много здраве и още малко търпение ти пожелавам до срещата с малкото човече. Твоето бебе изчаква да мине твоя празник, за да си има своя дата.  Laughing Peace И не се тревожи, че нямаш признаци. Всичко може да почне за миг. Ние дето уж имаме признаци да не би да раждаме. Ще чакаме всички  и това е.  Flutter


Добре дошла на мама Варвара. Чакаме да разказва.

Браво на Рени. Дано всички станем като нея!   bouquet

Днес Попова се губи! Дано да има новини скоро!

# 65
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Макси,какви 8-10 часа бе,душата? newsm78 На мен цялото раждане ми беше 4 часа /от най-слабите болчици до изваждането на беба/. А самите напъни в родилната зала продължиха около 10 мин /3 напъна с броене до 10,както ми каза док още в предродилната/. Е,вярно че си бяха яки напъни,щом получих и хемороиди Sick За това,според всички,бързо раждане съм благодарна изцяло на док,който знаеше точно в кой момент къде да пипне и да натисне.
Пожелавам на всички такъв екип,бързо и лесно раждане! Hug

# 66
  • Мнения: 1 101
Днес Попова се губи! Дано да има новини скоро!
Е, не мога да се сдържа Laughing Попова  тръгна към болницата преди около 3 часа. Чакаме всеки момент щастливата вест, че вече е МАМА Laughing (освен ако не е фалшива тревога) Стискайте и палци! Тя е невероятно смела жена, беше безкрайно спокойна и стоически изчака контракциите и да станат силни и на 5 минути преди да тръгне към родилното...

# 67
  • Мнения: 502
Сиска, благодаря за инфото! Знаех си, че има нещо!  Wink
Стискаме силно палци! Да ни информираш при първа възможност!

На теб желая весело море и дано скоро и на теб да стискаме палци! Не сме те забравили!  Hug  Praynig


N_A_N е права! Хайде да не се плашим взаимно и то без да се основаваме на личен опит! Има родилки след 8-10 часа са си в къщи след нормално раждане!

# 68
  • Мнения: 2 653
 Стискаме палци на Попова за леко и бързо раждане без никакви проблеми и да гушка малкия бонбон!
newsm17 newsm17 newsm17
Сиска , чакааме да ни кажеш хубава новина с подробност!


Н-А-Н, искам и аз така! newsm17

# 69
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте мамчета!
сега се връщам от най-кошмарната разходка smile3515
толкова беше топло че направо sweatingимах чувството че ще пукна.уж щяло да се разхлажда #Cussing outглупости.вече няма да гледам прогнозата за времето Crossing Arms
 welcomeна мама Varvara.много щастливи мигове с малката душица.
Рени направо си супер Flowers Bouquet
Стискам палци на Попова fingerscrossedдаво всичко да мине леко и скоро да научим хубавата новина
целувки от нас lovekiss

# 70
  • Мнения: 3 926
Макси, тези упражнения са част от раздвижването, което прави кинезитерапевтката в Майчин дом. На сутринта след секциото идват да те раздвижат, показват ти серия от упражнения и те качват на етажа. Освен това жената идва и два пъти по стаите, за да ни види как се раздвижваме и как се възстановяваме, като подробно обяснява как и какви упражнения може да правим в бъдеще. Нещата, които ти казах са нейни думи. Освен това докторите в МД категорично отричат ползването на колан след раждане... или поне двамата доктори на нашия етаж бяха единодушни по въпроса. Затова ми е чудно аджеба кой ти е препоръчал да си купиш колан...

# 71
  • Мнения: 433
A,има май няккаво разминаване,защото Попова ми е писала скоро по ISQ,за да ми даде новият си номер Thinkingще  звънна на съпруга й и ако имаме вече мома ще ви пиша.
Иве,аз не усетих абсолютно нищо при секциото,дори и при изваждането на бебето.Единствено е гадно ,когато те промиват,след като го извадят,тъй като се усеща нещо като задух.Лошото е при раздвижването SickДа не говорим,че тук леглата бяха много високи и с моите "дълги И стройни крака'направо си беше Ад да се надигам и стъпвам на пода.Но наистина е най-важно да не се залежиш.защото ще се възстановиш по-бавно.
Макси,какви колани бе жена,тоя лекар е за разстрел?! #2gunfireПоне месец и нещо е категорично забранено дори ползването на такива.Та това си е все пак рана.
Асинка,я кажи някой съвет за нощното хранене,защото моят юнак се събужда и в 3-4 и не приема залъгване с глщкоза,а иска кърма?Педито ми каза да го оставям да реве,ама на маен сърцето ми се къса и все го кърмя.

# 72
  • Мнения: 187
Стискам палци всичко да мине по вода с Попова baby_neutral

# 73
  • Мнения: 1 298
Tizija при нас е същото дередже.Не ще нищо друго ,иска мляко.Няма да го мъча мъника я  Naughty
Стискаме палци на Попова.Добре че е устискала докато и зачестят до 5 мин.
То и аз така отидох ама...никво разкритие.Не искам да разказвам че да не ви стресирам.Аз раждах 10 часа след като ме приеха с контракции на 5 мин.
Нан изкарала си късмет  Hug Пожелавам на чакащите като нейното раждане.Ако може и по-неусетно.  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 326
Здравейте мами

Честито на всички новообебили се мами и на техните малки съкровища. Да сте живи и здрави и много кураж ви желая. С търпение и любов да си отгледате бебчетата.

Вече съм си в къщи. Имам си малък Кристиян, роди се на 11.07.2006г. тежи - 2790гр. и е дълъг -49с.
Днес си прибрахме и беше един от най-страшните дни в живота ми. Надявам се че при вас не е било така.
Дайте съвет мами. Вколата докато пътувахме беше неимоверно топло въпреки климатика и малкия се прегря. После беше цял ден неспокоен, моята коластра спря и сега се храним адаптирано. Адски съм притеснена и изнервена. Какво се прави при прегряване. Има ли някаква опасност за бебо или ще се оправи. За съжаление нямам под ръка термометър електронен и не мога да му прецня точно телесната температура. Съжалявам че влизам с лошо настроение, но се надявам от утре всичко да е ОК.
Целувки на всички. Много ми липсвахте

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 21:38 от daniela77

Общи условия

Активация на акаунт