Когато той споделя с приятелите си

  • 8 021
  • 218
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
А защо трябва да й хареса реакцията му? По-добре ако трябва, да не й хареса и да решава какво иска и какво ще прави, отколкото постоянно да стъпва на пръсти около него само и само да не се скарат. След като не й дава да се смее, понеже не било секси, как да очакваме, че и за някаква друга дреболия няма да и скръцне със зъби. И тя да се снишава и да не пита нищо? Тогава да не го пита и кога ще се върне от командировката, щом е толкоз деликатен.

# 211
  • INFJ
  • Мнения: 9 487
Не й дава да се смее ли?
Къде го пише това, искам да прочета.

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 12:57 от Elunaria

# 212
  • Мнения: 6 180
Аз не казвам, че не съм съгласна с теб, но конкретно с него или трябва да стъпва на пръсти или да си събира багажа.

# 213
  • Мнения: 4 518
Аз не казвам, че не съм съгласна с теб, но конкретно с него или трябва да стъпва на пръсти или да си събира багажа.
И аз съм на същото мнение. Да му държи сметка сега означава, че не се е променила, не е тръгнала изобщо в тази посока и няма и намерение да го направи. Че не е Бог той, не е, но ако иска да е с него ще трябва да положи усилия.

# 214
  • Мнения: 8 937
Елица, няма даже да коментирам първоначалната Ви драма. Мислите ли, че на 30 години е нормално да реагирате по този начин за командировка? Това е работа, не почивка. Не е професионално да заведе гаджето си, ако аз съм на мястото на неговия ръководител, няма да ми бъде никак приятно. Каква е причината да Ви заведе? За да Ви гушка? Ако пътуването е свързано със служебни вечери, как ще се случат нещата? Или разходите за престоя Ви - кой се очаква да ги поеме - вие, той или шефът му? Последното е иронично... Колкото до страховете Ви, той не е женен за Вас, нямате деца - ако искаше да е с друга, безпроблемно можеше да си спести подобни игри.

# 215
  • Мнения: 32 282
Явно за нея командировка значи ваканция.
Един братовчед имам. Преди години като са били в началото на връзката с жена си, тя много го е ревнувала. Той работел към някаква фирма по строежи. Пратили го за няколко дни в друг град. И тя се разтропала да я вземе. Обяснил човека, че мотела е на разноски на шефа и няма логика да плаща и за нея. Оная не та не. Рекла, че сама ще си плати, само да е до него. Ми взел я. Той си работи човека на строежа, а тя седи, гледа го отвън и разбрала колко е проста  Joy

# 216
  • Мнения: 18 377
Виж сега, не можем да знаем какво е предотвратила (шегувам се). Wink

# 217
  • Мнения: 8 937
Друго, което право впечатление... "Мога да се освободя и да отида с него" ? Ами Вашия работодател? Кой ще Ви търпи, ако при всяка негова командировка се освобождавате? Не Ви ли се струва некоректно? Имате ангажименти.
Ок, заминала сте заради него. Романтика, чувства, разбирам. Но не можете да съществувате заради него. Не е здравословно за Вас самата, а и за връзката Ви. Аз съм жена, но ако някой ме спре да изляза да спортувам, за да го гушкам или ми се намеси в работата и командировките... Е няма да имаме връзка скоро.

# 218
  • Мнения: 771
За мен проблема на авторката идва от ниско самочувствие и самооценка и от някакъв страх да не остане сама, без гадже и сама няколко часа. Няколко потребителки са написали да си намериш занимания. Като нямаш приятелки там, (това май не се изясни) започни да прекарваш повече време сама, за да опознаеш и обикнеш себе си. Ще видиш, че в един момент ще започне да ти харесва да си стоиш сама и даже ще караш приятеля ти да излиза. Това е моят опит. Замислям се, обаче първата година от връзката не трябва ли да е предимно "цветя и рози"? Аз така бях с моя приятел. (не казвам, че щом при мен е било така, това е правилото) Струва ми се, че не би трябвало да има чак толкова сериозни скандали и обвинения кой какъв е от първата година. Не бива да те е страх да останеш сама, щом не страдаш от липса на мъжко внимание, не си грозна. Поработи върху недостатъците, които ТИ самата смяташ, че ти пречат и че те дърпат назад, за да нямаш същите проблеми и в други евентуални връзки. И последен съвет ще ти дам, никога не спирай мъжа си от хобитата му, защото ще се обърне към теб един ден и ще те насмете.
Обикни времето си сама, себе си и не се страхувай от раздяла. Мъжете не са свършили.

Общи условия

Активация на акаунт