Всичко за всички марки гел лакове - 26

  • 39 124
  • 768
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 544
Да се покажа и аз с маникюра от днес. Малко се поомазах, трябва да сменям диоптъра 😁


А това са лаковете: GDCOCO и Venalisa


На втората снимка са по-реални цветовете.

# 691
  • Мнения: 1 538
Хубав ти е розовия брокат.
Разглеждах в Али лаковете, ами много са им ниски цените, а и китайски, направо не бих рискувала, въпреки че доста се препоръчват в темата.
Някой беше питал за база на блускай - моята е обикновена (небелеща), доволна съм.

# 692
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Майка Зайка, супер е, страхотни къси нокти! Heart Eyes  HugЧак ми се прииска моите да ги поотрежа... Ама ще изкарам и декември с малко по-дълги, че януари и нататък не се знае как ще е с работата. SunglassesБрокатите на веналиса са готини. Сега нямам търпение да ги видя на Прити, тези дето ги поръчах на веднъж. Crazy 

# 693
  • Мнения: 41
Здравейте, включвам се да Ви покажа моя първи опит с гел лак - вкъщи! Незнам дали се е получило много добре, нито колко ще издържи но нагледно съм доволна! Simple Smile



Ако не съм сгрешила последователността, изполвах:

1. Лаково каре на полирани нокти
2. Праймер по свободните краища
3. Белеща се база
4. Гел лак - 2 слоя
5. Топ лак без лепкав слой
6. Декорацийте залепих с акрилен гел

Само средния пръст на тази ръка е изграден, че го пазя счупен с лепило от 2 седмици.

Лампата е Sun 4 Plus. Всичко пекох малко на усет от 30 до 60 сек. Поздрави!

# 694
  • Мнения: 2 179
Обичах, ти съвсем ни забрави, бе, човеко! Много красив маникюр

Слагай базата по-тънко и няма да ти тече. Редките бази не са за дебело поставяне. Колко сме различни всички - аз точно редки бази и лакове харесвам. Тази Микс Коко не съм я чувала - каква е? А защо смени Мишито? Или свърши и не ти се чакаше?
Благодаря!
Колкото и тънко да я слагам е все същото ...да не казвам колко е мека. МиксКоко са Холандски уж, но хич не ми харесаха. Мишито го смених за Коди, а Коди смених защото се изнервих на базата(как стана на топка)...сега си поръчах база и топ на Сикретли пък да видим.
Накрая ще де върна на Мишей и толкова..

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 4 014
Момичета не ми харесва моята лампа, мисля, че тук се обсъждаха лампи от Алиекспрес на SUN - колко вата си купувате? Също при електрическите пили какво се гледа - бих искала да си купя качествена пила.

# 696
  • Мнения: 4 590
Момичета ще купувам базов комплект. Какво да гледам и къде да внимавам при избора? От къде и каква марка....
П.П. Не мога да пазаря от Алиекспрес

# 697
  • Paris, France
  • Мнения: 14 020
вафличка, изчети първия пост в темата или поне обясненията за лампите. Не гледаме изобщо ватове, а броим лампички. Последната част от поста е за електрически пили, а има и отделна тема за тях. Потърси в търсачката!

ясмина, преди да тръгнеш да купуваш каквото и да било, изчети няколко пъти целия първи пост. Щом не ти е възможно да пазаруваш от алиекспрес можеш да погледнеш уиш и Амазон за лампа, а останалото където го намериш. Може от Коди ако си избереш каучук за начало. Там поне има всички необходими помощни материали - фрешери, праймъри, клензър, освен лакове. Ако избереш белеща се база може да я вземеш от Амазон.

В първия пост и а списък с всичко необходимо, като е указано кое е задължително и кое не е нужно веднага, макар че облекчава поставянето.

Не препоръчваме готови комплекти заради това, че лампите са малки и маломошни и не пасват на всеки. Също, много от комплектите съдържат 19-20 ненужни продукта, а после се оказва, че трябва да се докупува ултрабонд, примерно.

Успех на всички начинаещи!

Обичах, съжалявам. The Passion работи с базата на Сикретли и я похвали. Надявам се да е твоята. Ако не, върни се на Миши и готово.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Зима е  Laughing,а на мен вече ми е някакво коледно такова  Rolling Eyes. И да живее зимната циганийка  Joy.
 
 

 дайте идея за наистина покривно червено  #Cussing out. На 4 пласта е пустия флормар и пак прозира. Май трябваше да му плясна камуфлажна база отдолу все забравям каква гад е.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 16:54 от prinzesata

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Принцесата, имам  червени на камилфло, покриват  много добре, искаш ли да ти снимам?

# 700
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 Снимай моля те,че имам три техни червени и нито едно не е като това  #Cussing out. Не всяко червено стои на моите ръце и много се дразня. Тоя флорнар ми е любов от първо ползване и най-досадният лак за лакиране. Непокривен,отдръпва се кошмарно даже на никакви пластове.

# 701
  • Мнения: 2 272
Аз имам червени китайски - покриват си от раз.

# 702
  • Мнения: 728
Здравейте момичета... много хубава темичка сте направили. С радост ще се включвам в нея. Моля да споделите мнение за Led лампа Sun 5 с дъно с 24 диода 48w ?
Поръчах си преди 48 дни Sun 5 plus 56w с 36 диода... но за съжаление още я няма... а ноктите ми вече са много зле.. трябва да си купя друга от БГ.

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 21:22 от Kika1234

# 703
  • Варна
  • Мнения: 7 701
 
https://www.olx.bg/ads/q-sun-one/

 ти си избери

 На  Sun 5 са му малко лампите. Не,че няма да пече,но на SUNONE са и по добре разположени.

# 704
  • Мнения: 728

https://www.olx.bg/ads/q-sun-one/


 ти си избери

 На  Sun 5 са му малко лампите. Не,че няма да пече,но на SUNONE са и по добре разположени.

Сега ще я
погледна и нея. Благодаря 🤗

Сега я видях.. мисля че на маникюристката старата и лампа беше такава. Освен нея да поръчам. Така като чета който я има е доволен от нея. По спомен като си вкараш ръката вътре тя се включваше.. май дъното и беше със сензор?!

Общи условия

Активация на акаунт