На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 167
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 9 979
Туесарските майки - има снимки от лагера
https://www.facebook.com/pg/tues.bg/photos/?tab=album&album_ … ref=page_internal
Днес, ако случайно не знаете, ще ходят до Сухото езеро - "голям преход и може да нямам обхват да знаеш" - цитирам Wink

# 166
  • София
  • Мнения: 6 094
Светкавица, добре завърнала се. Разписвай се по-често, че без теб темата не е същата. Hug

ТУЕСарчетата са сладурчета. Grinning

# 167
  • София
  • Мнения: 957
Мисля, че ги имам, но в момента съм на работа.

Споменахте за лагери. Може ли да споменете какви са приблизително сумите? Госпожата каза за някаква инициатива за почистване на военни гробове.

Няма нищо спешно за учебниците... благодаря, че ще провериш Flowers Tulip

В нашето училище предложенията за немски езикови лагери в Австрия след 5-ти и 6-ти клас бяха около 2300 лв. за две седмици. За по-големи ученици може и да са повече....

# 168
  • София
  • Мнения: 7 043
dimitrina, благодаря ти за чудесния разказ, едно към едно с този на сина ми Smile. Той си страда за стария клас, мъчно му е за приятелите, искрено се надявам бързо да си намери нови и да се адаптира лесно. Не е намерил лавката Sweat Smile, нямали време, освен днес преди родителската да се разтичам аз. Кога се подават тези молби за стипендии за успех не разбрах.

# 169
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
Плевен е малък град. В класа на дъщеря ми се оказа момиченце, родено след нея и бяхме в една и съща стая в родилното, с друго, което е внуче на приятелка на майка ми, с трето, което е бивше съседче и накрая взела, че седнала с едно четвърто, което е дъщеря на моя колежка. Изобщо Simple Smile

Лагерите хич не са евтини.

# 170
  • София
  • Мнения: 12 025
Buni, ще има съобщение за стипендиите на сайта. На децата ще направят профили в office 365 и оттам ще си подадат заявленията за стипендии. Заведения за хапване има достатъчно около училището - ще се ориентира, не бой се. А след едно-две написани закъснения в дневника, ще се ориентира и с времето за закупуване на неща за хапване. Joy

# 171
  • Sofia
  • Мнения: 926
1900лв е нашата оферта за 14 нощувки.

# 172
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз бих я записала на такъв лагер, но доколкото знам, в Немската няма. Дали може да я запиша към друго училище. Например СМГ? Може би трябва там да питам. Би била със старите си съученици и мисля, че ще иска да отиде и ще й се отрази добре.

# 173
  • София
  • Мнения: 9 979
Аз бих я записала на такъв лагер, но доколкото знам, в Немската няма. Дали може да я запиша към друго училище. Например СМГ? Може би трябва там да питам. Би била със старите си съученици и мисля, че ще иска да отиде и ще й се отрази добре.
Много са доволни СМГ-ейци от тазгодишния летен лагер. Дано да може.

# 174
  • Мнения: 4 000
Жениап, ще може, ще съдействам, защото познавам учителката. Искам и моята да я пратя, но навярно няма да поиска с непознати деца.

# 175
  • София
  • Мнения: 1 210
В 5ти клас също имаше, но тогава не я пуснах, тъй като ми се струваше малка. Знам, че е хубав лагерът. Ще говоря с нея да видя какво мисли по въпроса

# 176
  • София
  • Мнения: 2 768
Да, лагера е толкова обявен Ella вече е споделила.
Ще се съберем форумска агитка, много ще се радвам децата да се съберат заедно, макар и на летен лагер  Hug Hug
Lana, ти да не би да имаш по-голямо дете, което е било от лагера?
Може ли да разкажеш как е било с инфо зад кулисите? Simple Smile
Ще ти бъда благодарна  Hug

# 177
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Аз набързо разгледах някакви оферти на фирми за летни лагери в Англия/Шотландия и ми се уплаши окото нещо...Тези суми, които пишете за престой две седмици, са много ок. В Първа АЕГ екскурзията до Лондон, която организират, е 1170,00 лв. за 4 дни/3 нощувки.

# 178
  • Мнения: 899
Момичета, ако се води лагер за забавление е супер, но ако се брои за”езиков” е добре да не е с българска група, за да е в чужда среда и да са принудени да говорят на немски. Иначе те ще си говорят на български през цялото време... А и детето тъкмо ще е свикнало с нови деца отНЕГ и едно ходене на лагер със СМГ пак ще му върне мислите за старото училище. Така поне си мисля.

# 179
  • София
  • Мнения: 9 979
Lana, ти да не би да имаш по-голямо дете, което е било от лагера?
Може ли да разкажеш как е било с инфо зад кулисите? Simple Smile
Ще ти бъда благодарна  Hug
Не, деца на приятелка са.
Не знам много от задкулисието, ще трябва да поразпитам. Тийнове, все пак Joy

Общи условия

Активация на акаунт