На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 150
  • 736
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 184
Интересно къде отиват тези деца- в НТБГ - 1 място; в НПМГ- 1 място ?!?

# 511
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Интересно къде отиват тези деца- в НТБГ - 1 място; в НПМГ- 1 място ?!?

Набълбукват Първа АЕГ. Joy (шегувам се...но само с факта, че отиват там, не и с набълбукването).

# 512
  • София
  • Мнения: 4 578
Интересно къде отиват тези деца- в НТБГ - 1 място; в НПМГ- 1 място ?!?
В нтбг са 2 места. Едно от 18 и друго от вчера

# 513
  • Мнения: 817
Над планово някъде. Много бързо се уплашиха зайците от НПМГ.

# 514
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
За извънкласните дейности - нищо при нас. Изпуснах местата в Гьоте за А1.1, докато се чудя дали да го записвам на немски още от тази година. Но предвид колко лежерно му е в училище в момента, мисля началото на другата година да го натоваря с нещо допълнително. Иска ми се отново да започне да спортува нещо, но това не зависи от мен.

# 515
  • София
  • Мнения: 5 362
Ще го оставя малко да набере скорост и да влезе в режим. Засега му е широко около врата. Нямат кой знае, колко домашно и времето му стига дори да си почати малко.
Зимата ще има малко ски в почивните дни, тренировки по футбол със старите му другари, и май е това. На англ. няма да го записвам, поне до догодина. Нека дръпне малко с френския.

# 516
  • Мнения: 159
Над планово някъде. Много бързо се уплашиха зайците от НПМГ.

Проследих Вашата драма, в някакъв момент изживявах притесненията и надеждите Ви. Но малко се поувлякохте. Надявам се, да не се пробвате за това място, в тази паралелка.
/Рядко се включвам, но този път не се стърпях./
Все пак успех на детето Ви, където и да е, и бързо оздравяване.

# 517
  • Мнения: 817
Детето ми се разболя от амбиция по това училище. Сложихме го под чертата отдавна и няма да кандидатстваме за това място. Харесва си сегашното училище и не смята да го сменя. Даже с ИИЧЕто взе да свиква, ходи с по една тетрадка, пей сърце.

# 518
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Надявам се, да не се пробвате за това място, в тази паралелка.
/Рядко се включвам, но този път не се стърпях./

Tова, защо, че ми стана интересно? Има нещо особено в тази паралелка ли?

# 519
  • Мнения: 159
Нищо специално. Дъщеря ми е там.

# 520
  • Мнения: 817
И аз не разбрах. Вашата дъщеря ли е специална, или моята е втора ръка?

# 521
  • Мнения: 159
И аз не разбрах. Вашата дъщеря ли е специална, или моята е втора ръка?
Нито моята дъщеря е специална, нито Вашата е втора ръка.
Просто, може би, Вие ще сте ми в повече, като родител на дете от класа.
Радвам се, че детето е намерило своето място и е щастливо.
Всичко хубаво и на Вас.

# 522
  • София
  • Мнения: 6 094
За извънкласните дейности - нищо при нас. Изпуснах местата в Гьоте за А1.1, докато се чудя дали да го записвам на немски още от тази година. Но предвид колко лежерно му е в училище в момента, мисля началото на другата година да го натоваря с нещо допълнително. Иска ми се отново да започне да спортува нещо, но това не зависи от мен.
От мен съвет - ако е учил АЕ, не го оставяй без втори език тази година. Провери и в други школи.

# 523
  • Мнения: 817
Разбрах. Вие сте специална, а аз втора ръка. Дали вие няма да сте в повече на останалите родители с това самочувствие?

# 524
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Тази година реших в предвид на сложния френски да я оставя на мира от към допълнителни занимания. До сега е завършила В1.1. и мисля другата година да подновим английския. Много я е яд, че танците са от 20:00 часа, а тя се прибира 20:40 от училище, но втория срок като е първа смяна смята да ги поднови.

Общи условия

Активация на акаунт