На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 124
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
NSt, честит двоен празник на твоето дете! Simple Smile Да е живо и здраво, щастливо и името да му носи само късмет!

# 61
  • Мнения: X
Майките от ТУЕС. Нещо друго знаете ли?
Същото: "Пристигнахме, всичко е наред, няма да ти се обаждам до края на лагера."
Мъже програмисти... Туйто. Няма локуми. Права логика. Кратко и ясно.
Поне ще съм спокойна че е сред себеподобни.
И честит празник на NST. Да ви е здрав и успешен!

# 62
  • Мнения: 198
Майките от ТУЕС. Нещо друго знаете ли?
Същото: "Пристигнахме, всичко е наред, няма да ти се обаждам до края на лагера."
Мъже програмисти... Туйто. Няма локуми. Права логика. Кратко и ясно.
Поне ще съм спокойна че е сред себеподобни.
И честит празник на NST. Да ви е здрав и успешен!
А, аз го поздравих тази сутрин и го попитах, дали ще мога за малко да го видя, а отговора беше.. няма хубава връзка, но ще видим..мамо.

# 63
  • София
  • Мнения: 9 972
Майките от ТУЕС. Нещо друго знаете ли?
Същото: "Пристигнахме, всичко е наред, няма да ти се обаждам до края на лагера."
Мъже програмисти... Туйто. Няма локуми. Права логика. Кратко и ясно.
Поне ще съм спокойна че е сред себеподобни.
И честит празник на NST. Да ви е здрав и успешен!

E, успокоих се...не съм единствената майка без инфо Joy
Или няма връзка или не може да говори, снощи така ми написа, и после изобщо не се обади...5 човека са в стая, нямат достатъчно контакти за зареждане.
Добре са явно, но може би до петък ще е оскъдна информацията.

# 64
  • София
  • Мнения: 7 034
Много ми хареса откриването на годината в Испанската вчера - песни и танци, деца с настроение. Надявам се годината на всички деца да е успешна и щастлива!

# 65
  • София
  • Мнения: 6 182
Честит празник на детето на NST и на всички празнуващи!
Убиват ме тия дечурлига, ама както казва майка ми и те ще станат родители и ще видят тогава. Моята например с мен не говори по телефон, само по вайбър ми пише. Питам я как очаква, да разбера че ми е писала, като имам и друга работа и не ходя само с телефон в ръка? Сега ми звъни и после затваря, когато ми е пратила съобщение и трябва да го прочета Head Band Щото то е ултра срамно да говориш с мама по телефона, да не си първи клас.

# 66
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
NSt, честит празник на младежа! Здраве, успех и късмет!
Честит имен ден на всички празнуващи днес!

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Е може ли такова нещо - нова тема, а аз се чудя къде сте Laughing Толкова стриктно следя, но снощи ММ ме скастри да оставям форума вече и сигурно точно тогава съм пропуснала Laughing Викам си тия хора се отърваха от децата и вместо сутринта всички да сме на линия за кафето, потънали са в работа и не пишат.

Да е славно името на всички, празнуващи днес!!! Flowers Hibiscus

NSt, честит двоен празник!!! Много хубава година да има, а и всичките след нея! Здраве, успехи, късмет....Blue Heart
Като ви чета, май няма нужда да ги мислите ТУЕС-арчетата Wink Да питам аз къде сте се крили в годините? Тук сме солидна група майки на СЕПТЕМВРИЙЧЕТА Simple Smile

M_I_A, дъщеря ти е уникален сладур - просто си я представих с огромната загащена тениска с Пикачу и кичурите (с цвят ли сте още?). И номерът със звъненето, за да прочетеш - уникална е Kissing Smiling Eyes

Аз се смях на съобщението на НЕГ да не се внасят опасни предмети в двора, но явно имало защо Satisfied При нас не е имало нито зеле, нито моркови - не боли ли да те целнат с морков, макар и парче? Много ентусиазиран за училището и моят човек. Днес е разпознал saffron-чето. Писа ми във всяко междучасие до 4-тото. Явно се поопознаха и вече не съм му нужна да запълва време с мен. Разбрали сме се да лягат в 22ч. Hands Point Up

# 68
  • София
  • Мнения: 532
Така ли стана със СЕПТЕМВРИЙЧЕТА Grinning Аз едно време, разбирай 2005, не пишех толкова, повече четях Simple Smile че и никът ми беше друг...
Много комуникативни вашите деца. Моето, ако не му звънна/пиша аз (ако си чуе телефона, де), няма да ми звънне никога Joy А пък ако говорим, е като разпит, че иначе няма да каже нищо съществено. Стандартният отговор е "нищо": Какво правихте днес? - Нищо.
M_I_A Joy
АниК - Как са се разпознали? Питал ли е дали майка му пише в бг-мама в "онази" тема? Laughing

# 69
  • Мнения: 1 812
NSt, честит  празник по две !!! Успех, здраве и приятелства! Много хубав ден за рожден ден и имен ден. Моят термин беше на днешната дата, но девойката зачака няколко дни, за да се появи Smiley
Спунк, сърдечно благодаря за темата! И да, липсваше ни на откриването на учебната година, дължиш ни едно изкарване с теб, ти си избери кафе ли ще е или вино Relieved
M_I_A, представих си малкото ти момиче с голямата тениска, сладурка!
aniK, отиде си на неговото си място момчето Revolving Hearts
Такаа, днес е на училище от 14,00 часа и пак имат среща преди часовете, толкова пък да се харесах тези деца. Каза "Мамо, трябва да отида, после ще почнем да учим и ще е трудно да се виждаме", еми отиде Simple Smile
Приятно изкарване на момчешката компания на ТУЕС-арския лагер, сериозни момчета са явно там/не мернах да има момиче/, не обичат излишните приказки Wink

# 70
  • Мнения: 890
Aaa, ние сме си съобщили имената, че и други подробности...То Saffron-чето почти 180 см; подпитвам и аз, ама нищо не казва “малкото” — запознал се вчера в часа на класа с две момчета — много готини: питам как се казват — не знаел...

# 71
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Така ли стана със СЕПТЕМВРИЙЧЕТА Grinning Аз едно време, разбирай 2005, не пишех толкова, повече четях Simple Smile че и никът ми беше друг...
....
АниК - Как са се разпознали? Питал ли е дали майка му пише в бг-мама в "онази" тема? Laughing

И в ЛС се готвех да ти го напиша за септември, но нямам инфо по другия въпрос и го чакам да се прибере. Той ми разказва подробно още от малък - с влизането в колата започва с "така...първи час еди какво си.... и т.н. ". Обаче сега ще се прибира с автобуса, а стъпи ли в къщи, ще се лепне на някое устройство (докато обядва Persevere )и нищо няма да мога да измъкна. Направо умувам дали да не го прибирам в началото, та да имам време да се информирам Satisfied Днес го взема от последната спирка, ще карам по-бавно и ще видим стига ли времето за отчета  Wink 'щото пък и не искам да се губи много време в път.
Знаеше името на малък saffron и приятелят му и е напаснал информацията. Другите две съфорумчета в класа са момичета.
Rady, тя позачака, моят избърза 2 дни, та в една стая в Шейново да си се паднем Revolving Hearts Това бг-мамата е страшна работа Wink

Edit: saffron, и на теб ще ти разкажа следобяд, ако има нещо интересно. Не ми е споделил, че твоето момче е висок - той май свикна - доста високи младежи са се събрали.

# 72
  • Мнения: 198
NSt, честит  празник по две !!! Успех, здраве и приятелства! Много хубав ден за рожден ден и имен ден. Моят термин беше на днешната дата, но девойката зачака няколко дни, за да се появи Smiley
Спунк, сърдечно благодаря за темата! И да, липсваше ни на откриването на учебната година, дължиш ни едно изкарване с теб, ти си избери кафе ли ще е или вино Relieved
M_I_A, представих си малкото ти момиче с голямата тениска, сладурка!
aniK, отиде си на неговото си място момчето Revolving Hearts
Такаа, днес е на училище от 14,00 часа и пак имат среща преди часовете, толкова пък да се харесах тези деца. Каза "Мамо, трябва да отида, после ще почнем да учим и ще е трудно да се виждаме", еми отиде Simple Smile
Приятно изкарване на момчешката компания на ТУЕС-арския лагер, сериозни момчета са явно там/не мернах да има момиче/, не обичат излишните приказки Wink
Има, има 😉 Сладуранки са нашите момичета... цели 6 са в класа. Дори и на зеленото има.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 686
Честит празник на всички празнуващи!
Да ни върви гладичко темата и само хубавини да се пишат.

За протокола - моите в 21 и 30 най-късно са си в леглата, като много често самоинициативно си лягат, въпреки че и гимназията и основното са наблизо и не стават много рано.
Синът ми е 4-ти клас и учудващо почват от 8 и 15, миналата година почваха половин час по-рано.
Но стана в 7 и 10 - каза, че иска да се подготвел за ранното ставане, което предстояло.

Sculpture, на добър час на дъщеря ти в 119-то, да се чувства добре и там и здравословно и да преборите гадостите!

# 74
  • София
  • Мнения: 6 094
Честито на имениците и на софиянци!

Общи условия

Активация на акаунт