На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 118
  • 736
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 561
Na_Vesi_Pateto, как един-два предмета само на английски? Много ме изненада! Във 2АЕГ учиха на английски история, биология, химия и физика. При това сериозно /само физиката беше малко смесено/. По първите три учителите бяха на ниво с езика.

Skulpture, струва ми се, че трябва да поработите върху психиката на детето и, извинявай за откровеността, върху възпитателните умения на родителите.
Казвам го по памет. Ще питам как точно беше. Подобна бе и историята с нейтивспикърите. Млади американчета, по един срок, нещо такова. Ще проуча, но основната идея ми бе, че не е чак толкова тежко и не такова, каквото би трябвало д бъде в Първата езикова, какво остава в 119 и то в Природни науки...

# 121
  • София
  • Мнения: 18 028
Не би било зле да се овладееш. Хората бяха съпричастни с всичките ви драми по пътя, а ти на едни казваш,  че са като пираня,  на други да замълчат. Високобалова или не,  на дъщеря ти не са й стигнали точките за НПМГ,  така че остава в сила твърдението,  че човек трябва да се задоволи с това, за което му е стигнал балът и  което е избрал САМ.

# 122
  • Мнения: 817
Ще се местим в провинцията явно. На първо класиране беше приета в ПМГ,с РИЧЕ. После ще видим.

# 123
  • София
  • Мнения: 18 028
Ама,  Санака,  не всички,  махат ЕГ,  махат паралелки с ИИЧЕ,  махат училища с неграмотни даскали като тези,  при които девойката ходеше на курс в 7 клас,  също и тези,  в които не я признават за високобалова, тези,  в които няма родители-пирани и т.н..И така кръгът се стеснява.

# 124
  • Мнения: 815
Ей, кукувица станах заради вас! Joy Само "загасям" тел-а и след малко пак го включвам! Да не изтърва! Къде да се местя? Провинцията не е опция! Joy

# 125
  • Мнения: 21 455
Ми и за нас провинцията не беше опция и детето отиде в столицата. Joy

# 126
  • София
  • Мнения: 5 131
Ще се местим в провинцията явно. На първо класиране беше приета в ПМГ,с РИЧЕ. После ще видим.
Чудесен избор, жалко за колегите.

# 127
  • София
  • Мнения: 6 094
Пате, нещо бъркаш за 1АЕГ. При сина ми в девети клас почти всичко беше на АЕ, в 10 преминаха по някои предмети на БЕ.



Ама и вие си нямате работа, та на всичко отговаряте.

# 128
  • Мнения: 3 975
Скулптур, вече се чудя дали не ни вкара всички във филм? Ако е истина, обърквате детето. На него му трябва сигурност, която, явно, не получава в дома. Повличаш и детето в отрицания. Първата школа не става, Милениум - зле, 119-то- - и то не, частно уж, ама не би. Сега провинция....А императивният изказ нека остане в дома. Тук тонът е друг, отношенията - също!

# 129
  • Мнения: 815
Ми и за нас провинцията не беше опция и детето отиде в столицата. Joy
Ааа, на мен крачето не ми стъпва в столицата за постоянно! ( Heart за софийските мами) Децата, където си пожелаят! Изборът е техен!

# 130
  • София
  • Мнения: 5 131
Предлагам на тази дама, наречена  Skulpture,   да не й отговаряме повече. При нея цялата история е неадекватна.

# 131
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 397
Мисля, че е крайно време мъжете в темата да се включат, че нивото на женски хормони достигна критична маса. Simple Smile

# 132
  • Мнения: 815
Никове.... Пък утре ще е нещо игриво. Айде лека! Нети пак ще разтрака в 5 и половина и светът ще ми е крив!

# 133
  • Мнения: 1 726
Ще се местим в провинцията явно. На първо класиране беше приета в ПМГ,с РИЧЕ. После ще видим.
Тцъ, хич и не си помисляй, няма кой да ви изтърпи!
Учебната година започна добре, сега се ослушваме за лагер през ноември.

# 134
  • София
  • Мнения: 7 054
Мъдрите са казали, че човек трябва да внимава какво си пожелава! Joy
Спунк, добре си съчинила заглавието.
Още не е изтекъл първия истински учебен ден и тук стана мноооого забавно. Joy
Момичета, не се стягайте! Wink

Общи условия

Активация на акаунт