На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 33 946
  • 736
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 815
Плуването е страхотен спорт. Калява и разтоварва. И аз съм в търсене на подходящи занимая  петък- неделя. Киокушинът отпада тази година. Няма как да съчетава тренировки, целодневно обучение и домашни, които я чакат вечер. Мъчно и е, че трябва да се откаже тази година напълно от нещо, с което е живяла 8 години. Но, това е положението. Казвам и, че тъкмо ще си почине от травмите, които съпровождат този спорт.

# 571
  • Мнения: 4 027
За леката атлетика - писах подробно на 6tiplio, но да пиша и тук за протокола - и моята девойка ходи на стадион Васил Левски, в школата на Ивет Лалова, доволни сме и двете. На състезания се явява само който иска, моята тренира само така, без състезания, за форма.

За Маринела потвърждавам, топла е водата. Доскоро това беше един от най-чистите басейни, на които аз съм ходила в София, но не зная как е в момента. В БСФС има свободно плуване, но винаги е лудница, може би защото съм ходила все след работа. Спартак хич не ми е любим (откъм чистота) но тъй като имам особено мнение за него, не съм ходила от години. Може сега да е различно.

# 572
  • Мнения: 1 915
На МБАЛ София е много малък басейна. Само за плацикане.

# 573
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Дреб продължава с футбола. Само в понеделник няма тренировка, в неделя е по желание, а всяка събота имат мач. Играят в зоналната група и тази година ще пътуваме до Перник, Кюстендил, Благоевград и Пазарджик за мачове.
Няма да ходи на АЕ, защото не можахме да наместим свободно време, учене и тренировки. А и в училище е РИЧЕ - АЕ. Решили сме да кара интензивен курс през лятото.
Засега много му харесва училището, само се оплаква от шума. Софиянци знаете къде е СГСАГ. Дограмата не върши кой знае каква работа.

# 574
  • Варна
  • Мнения: 3 227
Моята също продължава с тренировките - 4 пъти + събота и неделя. На училище от 8, свършва в 13,30 или 14,30, обядва в колата, докато я закарам до басейна. За съжаление изтърва първия един час от тренировката. Учи след 18 часа. Засега не е толкова натоварено, ако стане много зор, вероятно ще почива още един ден. За друго допълнително няма време Simple Smile Все още не намира много контакт с другите в класа, харесала си е групичка, към която иска да се присъедини, но явно не смее..

# 575
  • София
  • Мнения: 2 112
Синът ми ходи на плуване събота и неделя в 22-ро от 2-ри клас. Не се състезава, но часът плуване си е като тренировка (стилове, дължини), не просто забавление във водата. Водата е топла. С това мислим да продължим и тази година. Чакаме треньорът да се обади и да обяви началото. Обикновено часовете почивните дни са 4, като започват в 9:00.

Днес имали 10-минутка, объркал ударенията, беше много тъжен. От 1-ви до шести клас не съм/сме надзиравали работата по домашни и подготовка по същество. Говорили сме си всеки ден, споделял е какво са учили, какво има да върши, ни бе съм проверявала и прочие . В 7-ми клас въпреки курсовете, се наложи да поемем отблизо подготовката, за да му помогнем да се ориентира колко работа е достатъчно много, какви са му пропуските. (Не ми се искаше, но... поне си преговорих граматиката и си поосвежих самочувствието, че след четвърт век далеч от математиката, мога да реша някоя засукана задача по геометрия 😉.) Сега, ако пак трябва да го наглеждам, може да изкарам едно ниво испански😆

# 576
  • Мнения: 817
На Спартак, зимата е много студено. Щерката ме врънка за басейна в Парадайс. Било малко по-скъпо, но водата се пречиствала на принципа на обратната осмоза, през някакви мембрани и титаниеви платки, които я алкализирали и зареждали.

# 577
  • Мнения: 849
Добре върви темата, вече е на вълна басейни, сладват спа процедурите, като захладбее още малко. За съжаление басейнът в Парадайс е само с членска карта, която е ужасТно скъпа. В болница Лозенец има хубав басейн, но колко е топъл — не знам.

# 578
  • София
  • Мнения: 610
Martea, може ли повече инфо за тренировките - колко пъти седмично, продължителност и т. н. Моят син като си е навил, че му трябва спорт, а едвам успява с немския като за първи сблъсък..

# 579
  • Мнения: 815
Ама, то спорт си трябва! "Навивахме" в градинска възраст, оттам нататък за тях се превърна в нужда.

# 580
  • Мнения: 817
Плуването развива мускулатурата комплексно. За нашето заболяване е много удачно решение. Контрастната хидротерапия, която правим в момента, ще е излишна. Колко да е членската карта? Повече от хилядарка не е. Като си помисля, колко, по толкова дадохме, за да я разболеем, е нищо.

# 581
  • София
  • Мнения: 6 971
Синът ми получи първата си тройка в живота Grinning на днешното контролно по испански. Съсипан е и ми обясни, че не разбирал ударенията дори и в българския език. Ходил е на олимпиади, печелил е състезания и изкара отличен резултат на матурата...но като поговорихме осъзнах, че наистина не е наясно с ударенията, безмълвна съм.

# 582
  • Мнения: 817
Съчувствам ти Бъни, но сега се започва. Въоръжи се с търпение.

# 583
  • Мнения: 849
A нас направо за двойки ни подготвиха; класната каза на РС да не се притесняваме, ако в началото имат двойки. Попитах кога да започнем да се притесняваме все пак; тя се подсмихна... Чакаме си петъка, и после следващия... Петъчно ще си правят последните два часа контролно за финал на учебната седмица.

# 584
  • Мнения: 817
Офф, тия симетрали, направо ги сънувам вече. Нали отляво и дясно всички точки си отговарят. Ц

Общи условия

Активация на акаунт