На децата ОСМИ клас да им спори, а при нас веселбата да кипи!

  • 34 081
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 064
Martea, може ли повече инфо за тренировките - колко пъти седмично, продължителност и т. н. Моят син като си е навил, че му трябва спорт, а едвам успява с немския като за първи сблъсък..

ето това е горе-долу, слагам в скрит текст, да не спамя (много):
Скрит текст:
дъщеря ми ходи на стадион Васил Левски, в клуба по лека атлетика на Ивет Лалова. Треньорката, при която ходи и много харесва, е Валя. Таксата е 50 лв на месец, като може да ходи всеки ден, ако поиска, всеки сам си определя програмата, не е нужно предварително да казва кога ще отиде. Всеки ден има по 2 групи за тренировки и сутрин, и вечер, едните са за по-малки деца, другите за по-големи, но ако нито една от тренировките на големите не е удобна на детето като час, може да отиде и с по-малките. Мисля, че часовете са 9:30 сутрин (и за малки, и за големи), 16:30 (за големи) и 18:00 (за малки) вечер. Има тренировки и в събота сутрин. Провеждат се на стадиона, ако е топло, а ако е студено - в зала вътре. Тренировките са си сериозни, това мога да кажа. Не ги лигавят. Ползват съблекалня, за баня не съм сигурна. Доволни сме и двете.

# 631
  • Мнения: X
И аз харесах вица и препратих нататък!

# 632
  • Мнения: 184
Вярно като чета изглежда пералните са най-набълкукани откъм парашутисти, направо си плачат за преименуване  Confused
  По-скоро за проверка и обоснована причина и обяснение за тези бройки.

# 633
  • Мнения: X
Предполагам, това им набълбукване се дължи на факта, че повечето парашутисти пристигат от англоговорящи страни и не владеят писмено български и за да не се мъчи милото дете с чужд език, докато учи писмен български, хоп в 1 или 2 АЕГ. Че все пак, то не може в кое да е училище да бъде записано. И така.

# 634
  • София
  • Мнения: 2 768
Предполагам, това им набълбукване се дължи на факта, че повечето парашутисти пристигат от англоговорящи страни и не владеят писмено български и за да не се мъчи милото дете с чужд език, докато учи писмен български, хоп в 1 или 2 АЕГ. Че все пак, то не може в кое да е училище да бъде записано. И така.
Има и такива от немско-говорящи държави, съответно в НЕГ също има представители парашутисти. Вече къде са повече, не мога да преценя.

# 635
  • Мнения: X
Е и във ФЕГ-а има, недейте така. JoyJoyJoy

# 636
  • Мнения: X
Да, най-вероятно и в немските, и френските е така. За тях обаче нямам наблюдения.

# 637
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
Е и във ФЕГ-а има, недейте така. JoyJoyJoy

Викаш докачи се на училищен парашутизъм. Joy Joy

# 638
  • София
  • Мнения: 532
Изида, все повече прилики откривам между нашите деца. Не че ги търся умишлено, де. Но абсолютно същия случай. Понякога ме изумява с ударенията, които поставя на български думи Joy В последно време е доста по-добре положението, но като е чуждица, ела да видиш  Smiley 
Не знам защо така тези деца в ударенията се спъват. Моят също има проблем - слага ударения в думите на невъобразими места. Доста време ми трябваше да го отуча от  "вилИца" и "улИца". Негови са и "бегонИя" и "азалИя" .Joy

# 639
  • Мнения: 1 812
Спунк, вица ми хареса Laughing Знаете ли мислех си тези дни,НВО-то не ми липсва, ама виното дете се лееше покрай него много ми залипсва Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 640
  • София
  • Мнения: 5 361
И моят днес е правил писмено изпитване по френски език. Каза, че от 32 думи е написал правилно 28. Ама дали е така? Иначе по другите предмети не е казвал да им предстоят някакви тестове или входни нива или каквото и да е.

# 641
  • Мнения: 4 064
Спунк, вица ми хареса Laughing Знаете ли мислех си тези дни,НВО-то не ми липсва, ама виното дете се лееше покрай него много ми залипсва Stuck Out Tongue Closed Eyes

ами аз дочух нещо за родителска среща на 10ти Wink

# 642
  • Мнения: 1 812
Спунк, вица ми хареса Laughing Знаете ли мислех си тези дни,НВО-то не ми липсва, ама виното дете се лееше покрай него много ми залипсва Stuck Out Tongue Closed Eyes

ами аз дочух нещо за родителска среща на 10ти Wink

Значи ще има почти пълно щастие на 10-ти и вицове и вино, само тези дето не са на родителска във ФЕГ-а дами и господа от тук ще ми липсват Thinking  Simple Smile

# 643
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
Изида, все повече прилики откривам между нашите деца.
Да не са една зодия? Joy Моят е лъв.

Значи ще има почти пълно щастие на 10-ти и вицове и вино, само тези дето не са на родителска във ФЕГ-а дами и господа от тук ще ми липсват Thinking  Simple Smile
Значи е време да организираме една среща на темата. Simple Smile

# 644
  • София
  • Мнения: 11 960
На нЕкой стадион? Joy

Общи условия

Активация на акаунт