Как да събера смелост да го напусна?

  • 5 921
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще си зачеркнеш живота ако останеш с него.
Има ли поне една причина, която те кара да мислиш, че с него може да е по-добре. Децата не ги намесвай, конкретно за теб става въпрос. Човек, който лъже така брутално няма как да е добър родител. Също както и човек, който се оставя да го мачкат. Не знам кой от двамата е по-лош пример за децата.
Нито емоционално, нито финансово си заслужава да се поддържа този фарс. Населеното място е без значение.
По-силна си, отколкото си мислиш.

# 61
  • Мнения: 6 803
Като искаш да си с него, бъди си, но задължително се разведи законово.
Търси спешно добър адвокат ако не искаш да сте на улицата с децата и без пари.
Колко пари печелиш месечно? Тези 50 хиляди за колко време ще можеш да ги върнеш барабар с още лихви?
Никой не ти се подиграва, опитваме се да ти кажем, че проблемът е много сериозен.

# 62
  • Мнения: 32 114
Като искаш да си с него, бъди си, но задължително се разведи законово.
Търси спешно добър адвокат ако не искаш да сте на улицата с децата и без пари.
Колко пари печелиш месечно? Тези 50 хиляди за колко време ще можеш да ги върнеш барабар с още лихви?
Никой не ти се подиграва, опитваме се да ти кажем, че проблемът е много сериозен.
Ако любовта на авторката е толкова сляпа и силна, идеята ти за развод, но да продължат да живеят заедно е супер.
Но пък не мисля, че е редно тя да връща тези пари.
Е, може пък за нея да не е проблем и да иска да ги върне вместо него  newsm78

# 63
  • София
  • Мнения: 971
В малките градчета още ли има данък "обществено мнение"? Защото, авторката дотук каза, че изпитва единствено срам какво ще кажат хората... А не разбира, че съвсем скоро ще изпита цялата палитра от негативни емоции от всичко в което я е накиснал мъжа и. Жалко, че толкова бавно загрява...

# 64
  • Мнения: 32 114
В малките градчета още ли има данък "обществено мнение"? Защото, авторката дотук каза, че изпитва единствено срам какво ще кажат хората... А не разбира, че съвсем скоро ще изпита цялата палитра от негативни емоции от всичко в което я е накиснал мъжа и. Жалко, че толкова бавно загрява...

Е, мъжът и не е толкова закостенял и не му пука хората какво ще кажат, още по-малко за мнението на жена му.

# 65
  • София
  • Мнения: 971
В малките градчета още ли има данък "обществено мнение"? Защото, авторката дотук каза, че изпитва единствено срам какво ще кажат хората... А не разбира, че съвсем скоро ще изпита цялата палитра от негативни емоции от всичко в което я е накиснал мъжа и. Жалко, че толкова бавно загрява...

Е, мъжът и не е толкова закостенял и не му пука хората какво ще кажат, още по-малко за мнението на жена му.

Това е безспорен и безсмислен факт...

# 66
  • Мнения: 4 624
Сериозно ли мислиш, че ще сгрешиш ако се разделите? Сериозно?

# 67
  • Мнения: 8 002
Представи си, как съвсем скоро ще живеете цялото семейство на улицата или в някой катун, а той ще любовничества с каките от Маалата (щото за други няма да има пари), докато ти си скубеш косите и ще ти дойде смелостта, да се надяваме.. Wink

# 68
  • Мнения: X
Сериозно ли мислиш, че ще сгрешиш ако се разделите? Сериозно?

Свикнала е с тази некачествена връзка, трудно ѝ е да вдене, затова пита. Но да, не би трябвало да стоиш в тази връзка, все пак... Не виждам уважение, любов и спокойствие в тази връзка.

# 69
  • София
  • Мнения: 38 760
Чакай, чакай.
Как е изтеглил кредитИ без твоя подпис?
Аз, откакто имам брак все съм по нотариуси и банки за подписване.

# 70
  • Мнения: X
Тя говори за бързи кредити. Кой знае дали въобще са от банки.

# 71
  • Мнения: 6 803
Чакай, чакай.
Как е изтеглил кредитИ без твоя подпис?
Аз, откакто имам брак все съм по нотариуси и банки за подписване.

Не за всички кредити от банки се изисква подпис на брачния партньор. При негова смърт обаче ще те гонят. Дори не е нужна и смърт, за да ти наложат запор на приходите.

# 72
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 071
В малките градчета още ли има данък "обществено мнение"? Защото, авторката дотук каза, че изпитва единствено срам какво ще кажат хората... А не разбира, че съвсем скоро ще изпита цялата палитра от негативни емоции от всичко в което я е накиснал мъжа и. Жалко, че толкова бавно загрява...
В малките градчета си го има одумването и обсъждането.  Затова си мисля, ако всичко това не е пързалка,  че и доста хора знаят за тоя "убавец".

# 73
  • Мнения: X
Колко грозно е когато свършва любовта Pensive

# 74
  • Мнения: 32 114
Е, рано или късно свършва.
При мъжете по-бързо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт