Къде в Пловдив??? - 82

  • 29 039
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Те мелят различно. Първия вид по- ситно, а тези с бурканче по- едро. Купувала съм преди няколко години и не бяха скъпи- около 5-6 лв. На мен лично по- удобни са ми вторите, защото бурканчето се мие, но при твърди ядки (лешник, бадем) се чупят лесно. Пиши после, ако не те затруднява, успя ли да купиш, защото искам да си набавя резервна- незаменима ми е, а имам толкова много ел. уреди, които смилат ядки 🤦♀🤷🏼♀...

Писали сме заедно с tonynette.

# 316
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Здравейте.
Сещате ли се за някоя сладкарница, в която има хубави, вкусни, малки тортички (за 6 човека), които да не са бъкани с оцветители, глюкозни сиропи и палма? И да поддържат наличност,т.е. без поръчка да мина и да си купя Blush

Става въпрос за Тракия, Кършияка, Гагарин..

# 317
  • Мнения: 594
За Тракия - Долче Фелини имат 6 парчета, отстрани Дейзи по 8. Попимони в Кауфланд също имат налични, но не съм сигурна колко парчета са. За качеството и състава нищо не мога да кажа.

# 318
  • Мнения: 2 127
Долче Мела-срещу Пожарната и у-ще "А.Константинов".Разкошни торти(6-8 парчета)без изкуствени мазнини и прочие боклуци.Изтънчен,фин и неустоим вкус! Само за ценители  на качествен шоколад! Любима ми е Шоколадова с карамелизирани бадеми!

# 319
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Благодаря ви. Ще видя Фелини и Дейзи. Мела ми идва далеч, а и веднъж бях взела от макароните им и бях леко разочарована Sad
Някой вземал ли е от тортите на Какао (в Кършияка, около у-ще Яворов) ?

# 320
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
...
Някой вземал ли е от тортите на Какао (в Кършияка, около у-ще Яворов) ?

Аз на оферта от Грабо. Много ни хареса и повтарям поръчката сега.
Няма начин да са изцяло натурални, но като вкус ни допаднаха много.

# 321
  • Мнения: 4 125
къде в пловдив  мога да намеря адаптер за сим карта
трябва им от малък размер карта, да я прехвърля в телефон с копчета -голям размер

# 322
  • Мнения: 264
Здравейте! Къде има магазин на Runners?

# 323
  • Мнения: 2 127
Мисля,че в Гранда и на Брезовско шосе склад на едро и дребно.

# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 545
+1 за Dolce Mela. Бях писала скоро, че една от техните торти, Бишкотино, се хареса от цялата рода, което е голяма рядкост.

# 325
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 747
къде в пловдив  мога да намеря адаптер за сим карта
трябва им от малък размер карта, да я прехвърля в телефон с копчета -голям размер
В Технополис има, купували сме.

# 326
  • Мнения: X
Благодаря ви. Ще видя Фелини и Дейзи. Мела ми идва далеч, а и веднъж бях взела от макароните им и бях леко разочарована Sad
Някой вземал ли е от тортите на Какао (в Кършияка, около у-ще Яворов) ?
Ако е същата сладкарница, от която взех миналата година, горе-долу по това време, не препоръчвам. (Ваучер от Грабо) В една от успоредните пресечки на бул. България, зад Яворов.
Тортата беше много вкусна, наистина. Но остана едно по-голямо парче, което прибрахме в хладилника. За мой ужас, на следващата сутрин беше покрито цялото с много особена, зеленикава плесен. Писах и на Грабо, но торта, поръчана за събота и взета тогава, съхранявана правилно, би трябвало поне 72 часа трайност да има, а не в неделя да е мухлясала.
На нас нищо не ни стана от тортата, но повече никаква храна с ваучер не взимам. И поръчвам пак в сладкарницата, до Сандо, зад Военна болница. Поне ги приготвят отзад и знам, че не са извадени от нечий фризер и преместени в хладилника, за да се отпуснат.

# 327
  • Пловдив
  • Мнения: 73
Здравейте, търся фирма за изкупуване на стара бяла техника. За пералня става въпрос. Да я вземат от вкъщи по възможност.

# 328
  • Пловдив
  • Мнения: 1 360
Здравейте! Къде има магазин на Runners?
До миналата година имаше магазин малко преди пешеходния мост, от страната на Аптека Марица, малко след подлеза, в ляво се пада, ако отиваш към моста. Сега не знам дали още съществува, но от година не съм минавала от там.

# 329
  • Мнения: 6 937
Все още е там, мисля че се води аутлет.

Общи условия

Активация на акаунт