Къде в Пловдив??? - 82

  • 29 037
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Преди две седмици готърсих това магазинче и го нямаше

Утре, ако имам път в района, ще снимам и кача снимката тук.
В близост до него има магазинчета за сладолед, царевица, Берьозката е също там, не съм сигурна дали и някакво за калъфи и аксесоари за телефони не беше на същата редица. Е, и входа на галерията също.

# 286
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Туиг, Берьозката и калъфите са от другата страна на галерията.
Поредността е връзки-царевица-сладоледи.

# 287
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Дадох пример за близки магазини. Току се сетят за някой от тях Wink

# 288
  • Мнения: 2 574
Докато сте на темата с магазини по главната да попитам и аз някой да се сеща за магазин, който се казва Фетиш. За дрехи е, малко по-изчанчени, някъде по малката главна или в уличка до нея. Имат някаква фейсбук страница, но няма адрес, но са ми вариант там да питам, ако тук никой не се сети. Благодаря!

# 289
  • Мнения: 1 449
Фетиш е срещу магазин Стела. Като вървиш от джамията към McDonalds. Мъъничко след джамията е обаче, дадох посоката като ориентир просто.
Минаваш джамията, минаваш има едно денонощно магазинче и след 1-2 други магазина ( които не ги зная по име) е Фетиш.
Имат много готини дрешки ^_^
Дано съм била полезна.

# 290
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
По- скоро се пада с/у новия магазин на Gang, старото Лале, до магазина на Мирò.

# 291
  • Мнения: 1 449
По- скоро се пада с/у новия магазин на Gang, старото Лале, до магазина на Мирò.

Да, не е точно срещу Стела, но незная към момента какво има срещу Фетиш, та затова казах Стела.

Gang беше това индийското магазинче ли ? Където продават статуи на Буда и разни декорацийки.

# 292
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Индийски, но за дрехи. Преди беше до "Стела", сега се премести и те се разшириха.

# 293
  • Мнения: 2 574
Ехааа, момичета, много ви благодаря!


_Khaleesi_. gargamela   Flowers Cherry Blossom 

А някой случайно да е пробвал маникюристките в Мол Марково тепе, мисля, че салона се казва Нейл бар или нещо подобно? Имате ли отзиви за конкретно момиче там?

# 294
  • Мнения: 2 622
В някоя от кинкалериите по центъра дали сте виждали щипки за пердета? Нещо подобно или с магнит.
Скрит текст:

# 295
  • Мнения: 60
Идеи откъде мога да намеря сувенир от този тип? Сещам се само за магазина за подаръци до Марково тепе, но ако там ударя на камък, не знам къде да търся.

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Във Форума, кв.Тракия има голям магазин за сувенири...имаше подобни.

# 297
  • Мнения: 1 449
В Лекси в Гранда съм виждала подобни, но по - малко на брой чашки.

# 298
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Моля за координати на фирми, които извозват и изхвърлят стари мебели безплатно или на поносими цени

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
Може да ги снимаш и пуснеш в ОЛХ безплатно - веднага ще се намерят желаещи да ги вземат.

Общи условия

Активация на акаунт