Как сте с чупките в кръста ?

  • 4 073
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 895
Право хоро, Елено моме, ръченица...може и друго да знам ама не се сещам в момента, от класическите танци - валс (английски и виенски), танго, куйк степ, от латиното - ча ча, румба, самба, пасо добре, салса, меренге, бачата, също и джайвче и рок енд рол - всичко това съвсем любителски, но с много желание Laughing
Що се отнася до кючеците - не ми е в кръвната група тая музика, иначе чупките може и да ги докарам след показване...ама нямам нужните форми...та се обезмисля упражнението Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 3 611
Такава танцьорка съм, че стъпя ли на дансинга и моментално почвам да куфея. То и zатова много внимавам на какви точно парчета ставам.  Crazy

Иначе и хорА играя, даже доста добре ги тропам  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 734
Право хоро, Елено моме, ръченица...може и друго да знам ама не се сещам в момента, от класическите танци - валс (английски и виенски), танго, куйк степ, от латиното - ча ча, румба, самба, пасо добре, салса, меренге, бачата, също и джайвче и рок енд рол - всичко това съвсем любителски, но с много желание Laughing
Що се отнася до кючеците - не ми е в кръвната група тая музика, иначе чупките може и да ги докарам след показване...ама нямам нужните форми...та се обезмисля упражнението Twisted Evil
Kremi, къде ги побра тия танцувални възможности Simple Smile Чак танцувален комплекс за малоценност ме тресна...

# 18
  • Мнения: 2 495
Всичко, мога да изтропам най-вече ако съм си пийнала в повече Laughing

# 19
  • Мнения: 4 806
даже и не гласувах... щото няма опция "Може и да не съм дърво, ама няма как да узная"... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 734
даже и не гласувах... щото няма опция "Може и да не съм дърво, ама няма как да узная"... Simple Smile
Дай си вота Wink

# 21
  • Мнения: 3 818
Пълно дърво съм Cry Не мога да танцувам и това си е, а имам желание, баси. Като трябва да го правя, се гепвам за мъжа ми и някак си водена от него се справям.
Но пък хората не ми се опират.  Party Две- три само знам, но ги играя с голям кеф.

# 22
  • Мнения: 1 564
Право хоро, Елено моме, ръченица...може и друго да знам ама не се сещам в момента.
=======================================================================
На дискотека почти се справям с newsm68 newsm44 newsm68 ,но скоро не съм ходила.

# 23
  • Мнения: 755
Първа опция ама не в смешният смисъл Wink... просто ми трябва малко повече място та си го набавям , защото съм много дива... Twisted Evil Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 806
Kasidy, благодаря, мила Simple Smile олекна ми на душата, дадох своя вот

за последно танцувах на моята свадба - само блусове, толкоз...

# 25
  • Мнения: 4 734
Kasidy, благодаря, мила Simple Smile олекна ми на душата, дадох своя вот

за последно танцувах на моята свадба - само блусове, толкоз...
Не бива да ги изоставяш танците Wink Зарежда се човек с много положителни емоции...поне при мен е така

# 26
  • Мнения: 1 425
Гласувах с втора опция, но като цяло ме бива в латино ритмите. Хайде няма да съм скромна и ще си кажа, че в повечето случай като се развихря, ми освобождават място и околните ми се кефят. Умирам за латино танци, но с тоя корем сега не съм за дансинга  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 806
Kasidy, за себе си, сигурно си права ...
ама аз, първо нямам време,
второ нямам желание
трето - имам си куп други нещица, дето ме зареждат положително Simple Smile

ти къде ходиш за "чупки в кръста" ? Нали си в Бургас?

# 28
  • Мнения: 4 734


ти къде ходиш за "чупки в кръста" ? Нали си в Бургас?
Абе човек желание да има и върху динена кора ще се кърши Wink

# 29
  • Мнения: 515
О като фурия съм  Wink
Обожавам да танцувам незнам дали ме бива ама и не ми дреме танцувам на квото ми пуснат няма проблем хоро,кючек,рокендрол,самба ,чача, салса,ръченица не се предавам за нищо на света то е важното да си мераклия  smile3521

Общи условия

Активация на акаунт