Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 септ. 2019, 13:33 ч.

Цветята в нашия дом - тема 77

• 3 654
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
Anyyyone, радвам се много че ти вървят добре цветенцата Heart

# 121
  • DE
Бегониите ми.
Скрит текст:
Каланхоето, което цъфти за втори път, купено, за пръв път ми се случва.
Скрит текст:

# 122
Подариха ми палма в началото на лятото. Висока 50 см. Четох тук-там и я идентифицирах като финикова. Държах я на западна остъклена тераса, почнаха да
жълтеят някои листа. Преместих я на източна неостъклена и сякаш закрепна. Сега като застудя какво да я правя? Четох, че не обича топло през зимата. Приемам съвети от притежатели на такава палма.

# 123
Моята красавица
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 20:35 от polin1971

# 124
Идвам тук да питам, че съм един пишман цветар...
С голям хъс купих от Лидл луковици за божур, без да знам как се отглежда... А нямам градина. Сега чета и ми се струва, че ще е голяма хапка, да не се местел, та това, та онова...  Те още не са засадени, но се чудя дали да не ги върна, за да ги вземе, някой, който си има градина, или да се пробвам да ги гледам в саксия? Thinking В момента успешно гледам камелия и жасмин, ама за това не знам.

# 125
Може и пред блок да ги сложиш, аз така направих - имам няколко пред блока. Божурът се сади по-дълбоко и се развива бавно. Моите започнаха да цъфтят след около 3 години.

# 126

Здравейте, подариха ми това цвете, знам само, че е стайно, някой от вас дали може да ми помогне с име. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт