какво да го правя

  • 3 058
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
 на твое място отдавна да съм си стегнала куфарите и кой от къде е!много малко  мъже,оценяват домакинската работа като ''работа'' и си мислят,че като работят с това се изчерпват задълженията им ,но често работата  в къщи е  доста по-натоварваща от колкото може да се предположи.

# 16
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Съжелявам за това, което ти се случва  Sad. Надявам се той да се промени и нещата да потръгнат и да се върнат такива, каквито са били най - в началото на връзката ви  Praynig
В много семейства се случва това жената да се превърне в даденост за мъжа си  #2gunfire. За съжаление единствения начин да ги "събудиш" е раздялата  Rolling Eyes, понякога може да стане и със скандал или разговор, обаче ефекта е временен. Според мен случи ли се това жената трябва да избере или остава с мъжа си и си заформя свой личен живот и се възползва от семейните облаги или се разделя с него и обикновено се грижи сама за децата  Rolling Eyes
Желая ти успех и много щастие, точно в момента и аз мразя мъжете  Confused

# 17
  • Мнения: 1 073
Според мен разговорите, почти винаги не водят да желания резултат. Самата ти казваш, че се променя за ден-два, трябват действия. Погрижи се за себе си, намери си среда в която се чувстваш добре. Бъди малко по голям егоист/ или поне се опитай/, не търчи след него и се опитай да не му обръщаш внимание - е тогава надявам се Той сам ще се почуди какво става и ако държи на Вас ще си промени отношението към Вас. Не му натяквай за децата, това- онова, занимавай се ти с тях, играйте, смейте се , бъдета щастливи, излизайте и не го викай - опитай се да възбудиш интереса му. Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 35 963
И аз съм против брак,запазен в името на децата!Говори с него,ако не се промени-вземай мерки! Peace
Peace
Не бих търпяла такова нещо

# 19
  • Мнения: 2 584
И аз съм против брак,запазен в името на децата!Говори с него,ако не се промени-вземай мерки! Peace
Peace това е голяма заблуда, така и вие двамата се изнервяте а покрай вас и децата, това май е мъж който иска семейство но то да не го ангажира, ходя на работа и 3 дена моя мъж гледа малката. готви е не е кой знае какво но е важно че се опитва, щом нямаш никаква подкрепа от него за какво ти е, все едно че гледаш 3 деца

# 20
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 405
Съжалявам за проблемите ти. Но във вашето семейство нещата не са както трябва. Двама души се събират, за да си дават взаимно подкрепа и да се справят с ежедневието заедно, за да им е по-лесно и приятно. Не може единият да дърпа каиша, а другият да е напълно незаинтересован. Освен това аз не виждам за нормално той да си има негови финанси и да не се лишава от разни луксове, а ти да правиш компромис със семейните разходи за храна и прочие ежедневни неща. Не може да сте създали две деца, а той да не поема част от грижите за тях и да ги счита за някакви досадни същества дето му пречат да си говори с колегите и да си пие ракията. Нормално е да се дразниш. Според мен даже много търпиш. И доста дълго сигурно продължава това, защото той просто е приел, че нещата трябва да бъдат така и ти си му длъжна да го дундуркаш заедно с двете ви деца. Задължително трябва да промениш нещата. Пробвай да му възлагаш домашни задължения - трябва да има баланс между двама ви щом и двамата работите. Успех!!!

# 21
  • Мнения: 1 495
Съгласна съм с M I A и The sun и elfa. Ако ти все още го обичаш, мисля че можеш да му дадеш още един шанс, но наистина трябва да положиш усилия да го "събудиш от сладкия му сън". Къде с добро , къде по-настъпателно, ти трябва сама да прецениш в зависимост от от ситуацията. Както казаха и преди мен, да не получава всичко, на което е свикнал наготово (да му е чисто и подредено, да му е сготвено), а да влага пари и усилия, за да получи нещо. Организирайте си с децата нещо, някакви игри, излети. Опитай се и ти сама да излизаш и да правиш нещо, което ти харесва. И ако след всичко това, той отново дава заето, тогава според мен изхода е един...раздяла. Дано да не се стигне дотам и да се вземе в ръце..

# 22
  • Мнения: 4 621
И аз съм против брак,запазен в името на децата!Говори с него,ако не се промени-вземай мерки! Peace
Peace

# 23
  • Мнения: 819
Аз пък изобщо не мисля, че такъв човек се променя!Напротив-с годините ще става и по-зле! Нито ден не бих търпяла подобно отношение и то НАЙ-ВЕЧЕ ЗАРАДИ ДЕЦАТА!
Това си е чиста проба "паразит" ! Извинявай за грубия израз,но не мога да го нарека по друг начин! И не мисля,че е нормално за повечето семейства!

# 24
  • Мнения: 764
Мсля 4е той те е приел като даденост.Опитай да промени6 ежедневието си.Намери си хоби,излизай с приятелки,ходи на фитнес,ако трябва просто излизай на разходки.Колкото по 4есто те няма в къ6ти ,толкова по-добре.Изпрати си букет цветя,или си го купи и се прибери с него.Изоб6то накарай го да се замисли,къде толкова ходи6 и за6то се прибира6 с цветя.Усмихвай се,мисли позитивно,завърти живота си около не6та които ти харесват,а не само около него и децата.Ако е възможно тях ги оставяй за малко при мама.Ако тази твоя така наре4ена "липса" го промени,добре,ако ли не....ами 6те трябва да взима6 тежки ре6ения.Във всеки слу4ей ти желая успех Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 397
Мсля 4е той те е приел като даденост.Опитай да промени6 ежедневието си.Намери си хоби,излизай с приятелки,ходи на фитнес,ако трябва просто излизай на разходки.Колкото по 4есто те няма в къ6ти ,толкова по-добре.Изпрати си букет цветя,или си го купи и се прибери с него.Изоб6то накарай го да се замисли,къде толкова ходи6 и за6то се прибира6 с цветя.Усмихвай се,мисли позитивно,завърти живота си около не6та които ти харесват,а не само около него и децата.Ако е възможно тях ги оставяй за малко при мама.Ако тази твоя така наре4ена "липса" го промени,добре,ако ли не....ами 6те трябва да взима6 тежки ре6ения.Във всеки слу4ей ти желая успех Heart Eyes
Peace Подкрепям!!!
При нас е горе долу същото - работата е по-важна от всичко и той е най-важния. Обаче като му съобщих, че довечера ще излизам с приятелки на танци с алкохол до късни зори и да видиш бърза промяна  hahaha  Обадил ми се е от сутринта сто пъти, вчера вечеряхме навън с детето, и само пита с кой ще излизаш, къде и т.н. Сигурна съм, че няма да спи докато не се прибера  Joy  Това е изхода - направи нещо за себе си, разкраси се малко (грим, прическа и т.н.) приспи децата и му кажи, че излизаш да пиеш по бира с приятелки. Ако щеш слез пред блока и се разходи, но нека той си мисли, че се забавляваш без него. Подразни го малко. Ако и това не проработи, значи наистина  имаш един дебил в къщи. (извини ме за израза) И трябва да предприемеш по-сериозни мерки.  Close

# 26
  • Мнения: 261
мило момиче, стегни се, мобилизирай се и вземи нещата в свой ръце
докажи, че не си само даденост, а си истински човек с достойнство
и стига с толкова компроми си към него
успех

# 27
  • Мнения: 764
И като се върти6 около него си свирукай Hug

# 28
  • Мнения: 2 336
Забелязват се два лагера- едните никога не биха търпяли подобно нещо, а другите биха направили нещо, за да променят нещата.
Истината е, че за да вземеш решение трябва да си сигурна най- вече в себе си. До болка ми е познато твоето положение. Има и малки разлики де-моят не харчи пари за себе си. Дава си всички пари вкъщи, ама вниманието му го няма. И той е така- работа,телевизор, компютър, приятел и най-накрая труп в леглото.
Обаче трябва едно да ти е ясно-НИКОЙ няма да стане баща на неговите деца. Колкото и да не им обръща внимание поне малко не се ли сеща за тях? И моят по принцип е такъв човек-редовният му отговор му е -не ставам за баща. Никой обаче не се родил научен.
Аз засега съм решила да се боря за семейството си, но най-вече заради това, че макар и рядко все пак се появяват искрици промяна. Понякога ни обръща внимание, понякога е мил, понякога просто идва и ме гушка. Заради това аз оставам с него и просто продължавам да се измъчвам през другото време. Така, че знай, че не си единствена, ама мъката и трудностите са си само твои. Дано не ви отегчих.

# 29
  • Мнения: 1 288
Аз пък изобщо не мисля, че такъв човек се променя!Напротив-с годините ще става и по-зле! Нито ден не бих търпяла подобно отношение и то НАЙ-ВЕЧЕ ЗАРАДИ ДЕЦАТА!
Това си е чиста проба "паразит" ! Извинявай за грубия израз,но не мога да го нарека по друг начин! И не мисля,че е нормално за повечето семейства!
на същото мнение съм!

Общи условия

Активация на акаунт