СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 3

  • 26 402
  • 782
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 583
Оф, знаех си аз, че накои учители ще имат проблем с ЕД.
Два пъти е въведена оценката от ВХ. ниво по География...Един път в 10:43 И втори път в 13:10. Сега е с две оценки от един и същи тест.
Мисля да пиша на учителката, да се коригира.

# 301
  • Мнения: 6 924
Да не са 5 и 6? При нас м.г. имаше учител, който така въвеждаше 5,5. После разбра, че я има опцията да пише дроби.

# 302
  • Мнения: 6 583
А,не:) Една и съща е оценката, според мен е нанесена два пъти.
Ще й пиша на учителката, но трябва да подхода внимателно, че е цербер от класа:confused:

# 303
  • Мнения: 8 221
И при нас се е случвало да грешат при нанасяне. Никога обаче не се е налагало ние да сигнализираме. Учителите сами се усещаха и оправяха кашата много често в рамките на същия ден.
Най-добре изчакай, да видиш какво ще стане.

# 304
  • Мнения: 6 583
0лагодаря за съвета, Ston!
Ще изчакам тогава:)

# 305
  • София
  • Мнения: 11 952
Мисля, че има някакъв срок, в който учителят може да коригира нанесените оценки. Миналата година дъщеря ми имаше две срочни оценки по математика за първи срок Joy /учителката беше нанесла оценката два пъти/. Изчаках малко и й писах, но тя отговори, че вече не може да редактира дневника. Писах и на Школо, защото платформата изобщо не би трябвало да допуска такова нещо, но те изобщо не схванаха явно, защото ми отговориха, че това е по преценка на учителя. Joy И така си седи и до днес - две срочни 6-ци за първи срок. По-добре пишете веднага на учителката - просто й обърнете внимание, че е станала техническа грешка.

# 306
  • Мнения: 2 069
Сам реши къде иска младежа,но нормално ли е мен да ме хващат бесовете и халите,а той един такъв лежерен,яваш-яваш го дава.Още е на ваканционна вълна и се джафкаме кога ще седне да отвори я книга,я учебник.В междуушието му само вятър и мъгли виреят.

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Сам реши къде иска младежа,но нормално ли е мен да ме хващат бесовете и халите,а той един такъв лежерен,яваш-яваш го дава.Още е на ваканционна вълна и се джафкаме кога ще седне да отвори я книга,я учебник.В междуушието му само вятър и мъгли виреят.

Съвсем в реда на нещата. Joy

# 308
  • София
  • Мнения: 609
Здравейте!
Видях доста познати имена от „Родени 2006”. След години пауза отново сериозна активност, едвам успях от края на август да изчета темите, нямам много време.

Малко се депресирах от всичко.
Не мислех, че моят син е глупав, но четейки се замислих сериозно.
Седем години школа по английски- не виждам как ще чете книгите, които сте писали, мноого зор с езиците.
Математика- с частен учител от шести клас, за да има 4-5-ци, с баща му сме....
Аз мога да помагам по БГ, него го мързи да учи...въобще

Изобщо няма представа къде и какво иска да уча, аз се чудя как и към какво да го насоча..
Надявам се по-късно да обсъждаме училища подробно.

Родителска нямаме, дата също.
От Школо съм доволна, но сега има едно неизвинено, писано от    учител, който изобщо не му преподава, а класната казва, че не може да го извини, трябва зам.директора по учебната част.

# 309
  • Мнения: 47 956
В нашето училище времето за редактиране на ЕД е 20 минути. То и да видиш о звъннеш веднага,пак няма време Simple Smile. Каквото такова
В момента едното дете няма нищо в ЕД, но поне го има. 0 оценки,0 отсъствия, 0 данни
На другото добавиха училището, ама ни одобрение, ни нищо. Чакам.

# 310
  • Мнения: 6 583
Сега получих известие от Школо, изтрита е едната оценка. На целшя клас са били нанесени по две оценки от вх. тест.

# 311
  • Мнения: 5 234
Кога успяха да направят тестове за вх. ниво, да ги проверят, че и оценките нанесени...

# 312
  • Мнения: 1 951
Здравейте и от мен. След няколко неактивни години във форума отново стана време да присъствам често тук и то конкретно в тази тема  Laughing Виновникът, за което е седмокласник с големи амбиции и нулева ангажираност към начина за постигането им. Все още е ваканционно настроен, бавно се случва настройката за сериозно учене, да не кажа хич засега. Започна с уроците по математика и БЕЛ. Минаха няколко входни нива. Родителска среща все още не е обявена в нашето училище. Доволна съм от Школо, засега нещата там се случват своевременно, дано така продължи и занапред.
Надявам се и пожелавам, на всички, без много стрес да преминем през тази учебна година и накрая вълкът да е сит и агнето цяло   Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 6 583
Добре дошла, Дикси!

Е, как?! В нашето училище са от факир нагоре:)

# 314
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 312
В Школо вече е пълно със съобщения - 1 оценка, пробно входно ниво по математика, изпратено от учителката, оферта за ходене до Панагюрище през октомври и бележки с датите на всички останали входни нива. Така че..доволна съм.

Днес поръчах още помагала по математика...ако има и кой да ги отвори! По темата с помагалата - вижте в кварталната книжарница какво става от поръчки на помагала - всички бели пликчета са отделни поръчки!

Общи условия

Активация на акаунт