СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 3

  • 26 462
  • 782
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 24 467
Кога успяха да направят тестове за вх. ниво, да ги проверят, че и оценките нанесени...

А да преговорят пък?
Цялата работа е мижи да те лажем.
Като повечето ни неща в образованието.

# 316
  • София
  • Мнения: 5 131
Да не са 5 и 6? При нас м.г. имаше учител, който така въвеждаше 5,5. После разбра, че я има опцията да пише дроби.
По наредба в дневника се внася оценка, която задължително е цяло число.

# 317
  • Мнения: 6 587
А как да тълкувам,,Обща" похвала в Школо?  Току- що получих известие.Допускам, че учителката по География разучава ЕД...

# 318
  • Мнения: 8 228
Обща похвала може би се отнася за целия клас. Разсъждавам си просто. Май точно такава похвала не съм виждала

# 319
  • Мнения: 6 587
И аз така си помислих, но други родители не са получили известие.

# 320
  • София
  • Мнения: 12 229

Към учебниците по Български и Литература има някакви допълнителни безплатни притурки с тестове. Ако искате мога да се опитам да ги снимам и кача някъде. Нямах време да ги разгледам.


Ако можеш, ги снимай , аз бих ги прегледала . Надявам се да имат отговори, обаче Simple Smile

Снимах набързо с телефона първите тестове от двете книжки, които се водят преговорни.
Уикенда ще се опитам да снимам и другите.
За съжаление са направени и то с грешки от децата, тъй като утре имат входно по БЕЛ
https://photos.app.goo.gl/56bHTEehXTDwbtox6

# 321
  • Мнения: 4 915
Мисля, че е за общо добро впечатление от детето. Друг тип отзиви са: "Отлично представяне", "Прогрес", "Изпълнена задача", "Активно участие" и т.н.

# 322
  • Мнения: 6 587
Благодаря, момичета!
За първа година сме с Школо( преди бяхме с друг ЕД) и още не съм сигурна как да тълкувам подобни известия Simple Smile

# 323
  • София
  • Мнения: 7 190
Ние сме за трета година с ЕД.
По принцип съм си инсталирала и приложението, което не е особено пълноценно, но пък веднага се получават известия.
И ето, седмо съобщение за последните 15 минути във връзка с изгубен-намерен телефон. 😁
А най-любимо ми е, когато някой учител пусне съобщение за тест и емнайсет души отговорят с "Благодаря'. Миналата година уж се изясни, че не трябва да се отговаря, но естествено има нови хора, които не знаят, а са си любезни по природа...

Последна редакция: чт, 26 сеп 2019, 21:42 от Red

# 324
  • Мнения: 6 587
😀Голяма забава ще да е с това Школо:)
И аз си инсталирах приложението, но засега уж няма спам:)

# 325
  • Мнения: 47 981
Депресирам се. Явно само при мен всичко е 0, о при двете деца Simple Smile

# 326
  • София
  • Мнения: 7 190
В интерес на истината първата година наистина нямаше спам.
Ма после хората като се юрнаха вдъхновено да пишат...

# 327
  • Мнения: 8 228
Това с един куп "благодаря" го имаше само веднъж и то в края на миналата година. Цял ден ми пищя телефона. По принцип в Школо има опция, когато  се пуска съобщение то да е само за четене. Много е удобно при разни известия.
Мен ме е яд, че снощи не снимах статистиката. Малкият беше първи в класа, випуска и училището.  Днес вече ситуацията е променена. И сега се тюхкаме, че нямаме доказателство за алеята на славата, защото такова нещо я видим друг път, я не 😂

# 328
  • Мнения: 6 587
Ако беше снимала, знаеш ли колко щеше да се качи цената на рибешката глава, а?

# 329
  • София
  • Мнения: 1 531
Групата от “междучасие” при Михайлова, моля кажете какво са правили миналия път и какво е домашното, че Соня беше болна и пропусна, а още нямам отговор от госпожата. Има ли нещо, което може сама да направи?

Иначе и ние сме с Школо, засега ми харесва как е организиран. Децата са нащрек, защото знаят, че всичко виждам. 😀

Общи условия

Активация на акаунт