СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 3

  • 26 403
  • 782
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 21 455
Просто е от 26.06.2019 г., което бе преди заповедта на министъра от 5.09. за одобрените модели на НВО и преди уточненията по формата на изпита, които още не са приети.
Доста по-стара е. Достачно е да се разцъка из разделите, за да се види. Дори не са отразени миналогодишните модели. Вече няма учебно-изпитни програми, информацията е в моделите. Инструктажите са стари ( присъства дори добрият стар син химикал), има таблица за преобразуване на точките в оценки, а това отдавна не се прави, аз не бих си проверила резултата през техния адрес, а през официалния на МОН, който по някаква причина е посочен не като основен, а като алтернативен, дори датата на едното НВО за тази година е сгрешена.

# 751
  • софия
  • Мнения: 25 371
Отивам да се трия. Мислех, че още не е актуализирана информацията за модела, защото не е официално утвърдена.

# 752
  • Мнения: 222
Здравейте,
Дали мога да помоля тези, които са на курс по БЕЛ при Йонова да споделят, кога ще са им пробните.

# 753
  • софия
  • Мнения: 25 371
Не знам дали има пробни пробни. На края на всеки модул имат проверка, която приемам за пробен. Довечера мога да снимам листчето, което ни е дала.

# 754
  • Мнения: 569
Снощи ме разпитва как се създава училище. Май има идея да си прави собствено. Щяло да се учи 18 часа физика и химия.

Е, не взимам го за зет Simple Smile много е деен и идеен, а и с рибешките глави ...

# 755
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Да се отбележа пак в темата, че съвсем ви изтървах . И нашите входни ги връщат вече ,но съм видяла само 2 броя, на останалите дори и оценките незнам . Гледам ,че се оплаквате от наборчетата, за сега за моята няма да отварям дума, че нямам време в момента да се оплаквам, щото дългичко ще стане. Сериозно трябва да си преориентирам намеренията спрямо нея , въобще не  и се учи, а и не се притеснява от това. Ще се опитам следващата тема да я следя повече.

# 756
  • Мнения: 569
Не знам дали има пробни пробни. На края на всеки модул имат проверка, която приемам за пробен. Довечера мога да снимам листчето, което ни е дала.
Е, как да няма пробни, има преди края на всеки модул. Даже тази година ще са 4! Предпоследната дата на всеки модул Simple Smile, а четвъртия - не запомних Simple Smile
Миналата година се записваха деца само за пробните, в това съм сигурна. Даже ги включваше в класацията Simple Smile

# 757
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Гледам и годежи сте обсъждали - някой , ако иска симпатична на външен вид снаха ,но мързелива и с голяма уста , да свирка . Ако и е от друг град още по-добре. Навита съм да обмисля предложението Simple Smile. Личи ли си ,че съм изпушила още в началото на учебната година !?

# 758
  • Мнения: 6 924
Да, Ния ходи като външен при Йонова. Но записването беше странно. На мен лично ми е неудобно просто да звъня на някого без да е обявено в сайта. Някак с връзки ми стои. Тази класация така и не я видях, но е добре, че щях да се депресирам. Ния сигурно е била последна Simple Smile))). При Йонова няма пак да я запиша. Целият пробен тогава беше на неизучавана глава от Под игото и да ходи, за са разбере, че хора, които са учили нещо допълнително са по-добри от нея на това допълнителното ми е загуба на пари и време.

# 759
  • Мнения: 222
Не знам дали има пробни пробни. На края на всеки модул имат проверка, която приемам за пробен. Довечера мога да снимам листчето, което ни е дала.

Ще съм благодарна. Ние ходихме при нея в края на учебната година на интензивен курс, исках да се запишам и за 7 клас при нея, но моя синковец държеше да си продължи в старата школата.

# 760
  • софия
  • Мнения: 25 371
Не знам дали има пробни пробни. На края на всеки модул имат проверка, която приемам за пробен. Довечера мога да снимам листчето, което ни е дала.
Е, как да няма пробни, има преди края на всеки модул. Даже тази година ще са 4! Предпоследната дата на всеки модул Simple Smile, а четвъртия - не запомних Simple Smile
Миналата година се записваха деца само за пробните, в това съм сигурна. Даже ги включваше в класацията Simple Smile
Ся, като си толкова отворена Gift Heart, кажи кога е предпоследната дата на всеки модул Stuck Out Tongue

Мария, мисля, че някъде имам снимано класирането след първия пробен. Мога да потърся.

Последна редакция: пт, 04 окт 2019, 11:07 от zvаnchе

# 761
  • Мнения: 222
Не знам дали има пробни пробни. На края на всеки модул имат проверка, която приемам за пробен. Довечера мога да снимам листчето, което ни е дала.
Е, как да няма пробни, има преди края на всеки модул. Даже тази година ще са 4! Предпоследната дата на всеки модул Simple Smile, а четвъртия - не запомних Simple Smile
Миналата година се записваха деца само за пробните, в това съм сигурна. Даже ги включваше в класацията Simple Smile
Ся, като си толкова отворена Gift Heart, кажи кога е предпоследната дата на всеки модул Stuck Out Tongue

Мария, мисля, че някъде имам снимано класирането след първия пробен. Мога да потърся.

Нали, при нея курса е през седмицата?

# 762
  • Мнения: 6 924
А, не, мерси Simple Smile))
Резултатът беше достатъчно красноречив. Все ми е едно дали е била последна или предпоследна Simple Smile)) Утешавам се с резултата от олимпиадата по бел и си се успокоявам, че шанс има.

# 763
  • софия
  • Мнения: 25 371
А, не, мерси Simple Smile))
Резултатът беше достатъчно красноречив. Все ми е едно дали е била последна или предпоследна Simple Smile)) Утешавам се с резултата от олимпиадата по бел и си се успокоявам, че шанс има.
Намерих от ноември 2018 г. Няма я Ния, сигурно сте били след това. 24 деца са били, но не знам колко деца са били записани на курс миналата година.
Естествено, че има шанс, дори бих казала повече от шанс.

Нали, при нея курса е през седмицата?
Моето дете ходи в събота, а на Доди - в неделя. Дете от класа на моето ходи в понеделник.

# 764
  • Мнения: 569

Ся, като си толкова отворена Gift Heart, кажи кога е предпоследната дата на всеки модул Stuck Out Tongue

[/quote]

Simple Smile Довечера ще снимам листчето Simple Smile За пробните трябва да си питате. Мисля, че има и през седмицата, и в събота и неделя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт