Какъв ужас преживях...

  • 1 903
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
  Малко встрани от темата, но тия колички като се натоварят с какви ли не багажи....И аз съм виждала как се обръща такава количка, натрупана като сергия, ами тя не е товарна.Стават големи бели, така че внимавайте!
  По въпроса, те децата къде по-ужасни падания имат, не се притеснявай!

# 16
  • Мнения: 326
Спокойно! Според мен всичко е наред, не го води на лекар и не се притеснявай..  newsm10

# 17
  • Мнения: 4 406
понеже сме със съвсем пресен случай с удар на главата, май станах специалист... нямаш повод за притеснение!!!
Коцето миналата събота се опита да влезе в един магазин, на който стъклената врата беше толкова излъскана, че и двамата не я видяхме. яд ме е че Коцето тичаше пред мен и първи се блъсна в нея, чак отскочи назад. след 10 -ина минути почна да повръща и хукнахме към спешното, където се сдобихме с 2 рентгенови снимки- слава Богу, без поражения

неврохирургът каза да наблюдаваме следващите 2-3 дни за странни реакции- повръщане, слаба координация, залитане, липса на апетит, сънливост, агресивност.
май това са тревожните симптоми

# 18
  • София
  • Мнения: 39 768
Неприятна случка. На мен често ми се е случвало. Добре, че всичко е минало добре.

# 19
  • Мнения: 4 965
Както се казва, бил е малкият дявол.
Щом детенцето не е реагирало, не мисля, че има какво да се притесняваш.

Разбирам те добре, защото и аз изживях подобен кошмар миналата година. Нашата количка, понеже е двойна, е доста тежка - празна тежи 18 кг., а и шушулките бяха вътре. Та, започваше буря и започна силен вятър (лятото - носеха се пясъци, прахоляци, започна да гърми) и аз пресичах "Симеон" и точно по средата на трамвайните релси ми се счупи едното колело. Как никой не се реши да помогне - народът се разбърза, заради бурята, а аз ни напред-ни назад (не мога да поместя количката - как да вдигна повече от 30 кг.). Добре, че беше привечер и баща ми след работа ме чакаше у нас, а ние бяхме "закъсали" близо до вкъщи, а трамваи не минаваха (иначе коли - бол). Звъннах на баща ми и той веднага дойде с колата и ни прибра. Иначе, беше се събрала тълпа зяпачи под навеса на един магазин, а то заваля из ведро - аз мокра до кости, а на децата метнах одеалата върху главите, за да не им се пълнят очите и устите с прахоляк. Направо ревях от безсилие.

Сега се успокой и се радвай, че не е станало нищо лошо.

# 20
  • Мнения: 552
Ако не е имало удар, няма смисъл от лекар, детето едва ли е разбрало какво става, най-много да си е помислило, че е игра  Simple Smile
Май в крайна сметка така се оказа  Simple Smile за щастие... Whistling

  Малко встрани от темата, но тия колички като се натоварят с какви ли не багажи....И аз съм виждала как се обръща такава количка, натрупана като сергия, ами тя не е товарна.
По принцип съм съгласна - ама я кажи тогава, като си толкова разумна, как се справяш с пазаруването? Живеем сами с мъжа ми, който работи много часове... не че няма денонощни магазини, но като се обади, че се прибира в 11-12 вечерта, предпочитам да си дойде, за да се видим поне за малко, а не да го пращам тепърва да пазарува - още повече, че на такива места, ако изобщо има плодове и зеленчуци, са ужасни  Crossing Arms Според мен е очевидно, че трудно можеш да караш количка с една ръка и да мъкнеш торби с другата... И изобщо, струва ми се безсмислено да се оправдавам - мисля, че на повечето майки проблемът е ясен, въпросът е какво е решението.

Както се казва, бил е малкият дявол.
Peace

# 21
  • Мнения: 2 126
Представям си как си се изплашила.Добре че му няма нищо на детенцето.А това че количките ги ползваме за пазаруване е безспорен факт - не си само ти.Няма как да не е така  Peace
Подобен страх аз изпитах преди по малко от месец когато малката палавница се изтърси от леглото.Милото изплака и щом я гушнах ми се ухили и почна да се гушка в ме Heart Eyes.Около седмица не знаех на кой свят се намирам като се сетя какво се случи.Въпеки че очевидно детето си беше добре.
Между другото малкият Борис е чудесен(на аватара виждам).Много поздрави на теб и на него от януарският отбор, ще чакаме да свирнеш в нашата темичка да се похвалиш как напредвате с малкият сладур Hug

# 22
  • Мнения: 552
Подобен страх аз изпитах преди по малко от месец когато малката палавница се изтърси от леглото.Милото изплака и щом я гушнах ми се ухили и почна да се гушка в ме Heart Eyes.Около седмица не знаех на кой свят се намирам като се сетя какво се случи.Въпеки че очевидно детето си беше добре.
Ужас... Точно това имам предвид - чувала съм такива истории от повечето майки - чак е чудно как толкова дълго не ни се беше случвало нищо подобно  ooooh!

Между другото малкият Борис е чудесен(на аватара виждам).
И Вяра е хубавица - трябва да ги запознаем  Peace

# 23
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Да ти кажа честно, срам ме е да си го призная, но и моята дъщеря вече 2-ри път има инцидент с количката. Първия път батко й настояваше да я повози с комбинираната количка и аз обикновено не му разрешавам, но този път............... И той искаше да слезе от един бордюр, но не тръгна с предните колелета едновременно, а само с едното и обърна количката, с Виляна вътре. Тя уж си падна на главата, а количката я похлупи, но нищо й нямаше. Само дето много се изплаши. Нямаше и драскотинка даже. Втория път беше с лятната количка и то у дома. Нищо не беше закачено по количката, ами той се опитал да завие и количката паднала на една страна. Не видях как стана, но пак й нямаше нищо. Дано Бог пази всички деца  Hug

# 24
  • Мнения: 2 673

Още се чудя дали все пак да го водя на лекар...  ooooh!

няма смисъл, но ако не можеш да спиш спокойно и те човърка - иди!



Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 03:06 от мойри

# 25
  • Мнения: 2 673
аз също съм свикнала с моето момченце- още като проходи непрекъснато падаше и си удряше главата за мой ужас.

Същата работа и при нас - от количка е падал, от колело, както бяга / щото това му е ходенето/ прасс в земята. Даже вчера как се разби  Crazy точно по челото. Ама гушкане и отвличане на вниманието му е цаката  Peace пак си порева няколко минути де.
Много пъти като падне и не му прави впечатление,той си е свикнал. Става и си тръгва като пич  Laughing

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 03:07 от мойри

Общи условия

Активация на акаунт