Май премина границите на нормалното

  • 3 933
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 422
Ти имаш право на свой живот. Фактът, че си майка, не ти отнема ролята на човешко същество и жена. Според мен се върни в България или изобщо се раздели с мъжа си, щом така си решила окончателно. Сегашното положение не е нормално.

Успоредно с това мъжът ти също има право да си урежда живота. Какво значи да даде парите за детето вместо екскурзия - нали не очакваш всичките си приходи да заделя само за него. И докато сте били семейство, той е имал равно право да прави неща за самия себе си. Сега това е да поддържа връзката с новата си партньорка. Може да ти е болно, но откритостта му заслужава отчитане. Скритите връзки са грозни и елементарни. Щом се разделяте, всеки върви напред.

# 16
  • Мнения: 7 914
Не мога да разбера какво точно питаш...
 Щом ще се разделяте.... така или иначе той ще си харчи парите по други... едва ли ще дава всичко за детето си....

Но това да живееш в една къща си е мъка.. направо не знам как издържаш... кураж!

# 17
  • Мнения: 5 317
Но това да живееш в една къща си е мъка.. направо не знам как издържаш... кураж!
Зарязвай го и си гледай живота.

# 18
  • Мнения: 8 917
Защо изобщо се занимаваш? Защо търпиш и се унижаваш? Какво е това отношение и какви са тези взаимоотношения? Не ми е ясно. Вземай с детето и прави мъжа си моментално бивш и съпруг и бъдещ спонсор, както се изразяваш и толкова.
smile3521 newsm10

# 19
  • Мнения: 1 975
Според мен, най-добре е да се върнеш в Б-я с детенцето, където са всичките ти роднини и ще имаш тяхната подкрепа. Той като не иска да е само спонсор да беше се замислил преди да си хване любовница  ignore2 bash

# 20
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
На твое място не бих седяла и минута при него- дали по чужбинско или в БГ, но щях да съм сама с детето.

И аз така бих направила  Peace Желая ти успех  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 945
Ще zабия нож в раната ти с думите си, но няма друг начин.

Между теб и мъжа ти всичко е всършило. Той не те обича повече, обича друга жена. Факта, че ти все още живееш пре него, покаzва, че ти все още имаш някакви надежди той да се върне при теб. Така само се zаблуждаваш. Той все още вижее в едно жилище с теб, zащото му е жал zа теб. Докато той е в Париж, намери му друго жилище и му иzнеси там багажа. Само не ми каzвай, че парите са проблем. И аz живея в Германия и 3 години съм се справяла с 400 евро на месец.

След като го пуснеш да си отиде, му пожелай да бъде щастлив, пожелай си и ти да бъдеш щастлива. Той ще живее щастливо в другата жена, ще ходи където си иска и ще прави неща, които го правят щастлив... Ще се кара с новата си жена и после ще се сдобрява, но това няма да го прави нещастен. Но от тук нататък ти няма никога повече да принадлежиш към живота му.

Това са думите, които една приятелка ми каzа, когато аz се раzделих с дългогодишен приятел при същите обстоятелства, както и ти. Приzнавам, много ме zаболя и плаках около 1 седмица. Но това много ми помогна да го zабравя по бърzо и да престана да имам към него неоснователни претенции, от които ми ставаш само още по болно. Помня как тя ми каzа "Всеки път когато си помислиш zа него, си каzвай той не ме обича вече, аz никога вече няма да съм с него..."

Бившия ти има абсолЮтното право да отиде в Париж и където си поиска. Той дори е zадължен да прави неща, коиот го карат да се чуства щастлив. Защото zа едно дете най доброто е да вижда родителите си щастливи(дори и отделно). Отиди си от мъжа си и сложи край на агонията си. Намери твоето щастие...

Постинга е написан с най добри чуства към теб.   bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 473
Момиче, загубила си съпругът си - не позволявай да загубиш самоуважението си! Това сториш ли, наистина проблемът е голям! Вземай се час по-скоро в ръце и преустрой живота си, защото той е един, а всеки има право на щастие! Направо го заради себе си и детето!
Господ да е с теб! Peace

# 23
  • Мнения: 765
Виж къде имаш възможност да продължиш да живееш самостоятелно с детенцето, дали в България или там, където си в момента, не знам, но така само си хабиш нервите, животът продължава, не си пилей времето ...
Така е  , помисли че всеки следващ по-сериозен въпрос пред вас ще се превръща в проблем . Искал да е баща ? Това не работи по този начин . Събери си силата , самоуважението и багажа . Успех !

# 24
  • Мнения: 118
Ще zабия нож в раната ти с думите си, но няма друг начин.

Между теб и мъжа ти всичко е всършило. Той не те обича повече, обича друга жена. Факта, че ти все още живееш пре него, покаzва, че ти все още имаш някакви надежди той да се върне при теб. Така само се zаблуждаваш. Той все още вижее в едно жилище с теб, zащото му е жал zа теб. Докато той е в Париж, намери му друго жилище и му иzнеси там багажа. Само не ми каzвай, че парите са проблем. И аz живея в Германия и 3 години съм се справяла с 400 евро на месец.

След като го пуснеш да си отиде, му пожелай да бъде щастлив, пожелай си и ти да бъдеш щастлива. Той ще живее щастливо в другата жена, ще ходи където си иска и ще прави неща, които го правят щастлив... Ще се кара с новата си жена и после ще се сдобрява, но това няма да го прави нещастен. Но от тук нататък ти няма никога повече да принадлежиш към живота му.

Това са думите, които една приятелка ми каzа, когато аz се раzделих с дългогодишен приятел при същите обстоятелства, както и ти. Приzнавам, много ме zаболя и плаках около 1 седмица. Но това много ми помогна да го zабравя по бърzо и да престана да имам към него неоснователни претенции, от които ми ставаш само още по болно. Помня как тя ми каzа "Всеки път когато си помислиш zа него, си каzвай той не ме обича вече, аz никога вече няма да съм с него..."

Бившия ти има абсолЮтното право да отиде в Париж и където си поиска. Той дори е zадължен да прави неща, коиот го карат да се чуства щастлив. Защото zа едно дете най доброто е да вижда родителите си щастливи(дори и отделно). Отиди си от мъжа си и сложи край на агонията си. Намери твоето щастие...

Постинга е написан с най добри чуства към теб.   bouquet  bouquet  bouquet
newsm10 newsm10 newsm10

# 25
  • Мнения: 19
Ще zабия нож в раната ти с думите си, но няма друг начин.

Между теб и мъжа ти всичко е всършило. Той не те обича повече, обича друга жена. Факта, че ти все още живееш пре него, покаzва, че ти все още имаш някакви надежди той да се върне при теб. Така само се zаблуждаваш. Той все още вижее в едно жилище с теб, zащото му е жал zа теб. Докато той е в Париж, намери му друго жилище и му иzнеси там багажа. Само не ми каzвай, че парите са проблем. И аz живея в Германия и 3 години съм се справяла с 400 евро на месец.

След като го пуснеш да си отиде, му пожелай да бъде щастлив, пожелай си и ти да бъдеш щастлива. Той ще живее щастливо в другата жена, ще ходи където си иска и ще прави неща, които го правят щастлив... Ще се кара с новата си жена и после ще се сдобрява, но това няма да го прави нещастен. Но от тук нататък ти няма никога повече да принадлежиш към живота му.

Това са думите, които една приятелка ми каzа, когато аz се раzделих с дългогодишен приятел при същите обстоятелства, както и ти. Приzнавам, много ме zаболя и плаках около 1 седмица. Но това много ми помогна да го zабравя по бърzо и да престана да имам към него неоснователни претенции, от които ми ставаш само още по болно. Помня как тя ми каzа "Всеки път когато си помислиш zа него, си каzвай той не ме обича вече, аz никога вече няма да съм с него..."

Бившия ти има абсолЮтното право да отиде в Париж и където си поиска. Той дори е zадължен да прави неща, коиот го карат да се чуства щастлив. Защото zа едно дете най доброто е да вижда родителите си щастливи(дори и отделно). Отиди си от мъжа си и сложи край на агонията си. Намери твоето щастие...

Постинга е написан с най добри чуства към теб.   bouquet  bouquet  bouquet

Не, той не живее в едно жилище с мен, zащото му е жал zа мен, а zащото точно на тоzи етап не може да си поzволи да се иzнесе, не че не иска. При първа въzможност ще го направи. Впрочем аz също. Сегашното ни жилище е голямо, а по zакон при раzвод мъжът трябва да плаща жилище до 60 кв. Само дето ние още дори не сме подали документи zа раzвод.

Може би сте прави, че в момента това е агония и, че театърът, който раzиграваме пред детето не може да продължи вечно. Някои момичета ми дават идеята да си хвана детето и да се върна в БГ при блиzките, които ще ми помагат... не е това решението, беz раzвод не напускам Германия, не искам да бягам, искам да реша проблема.  Sad

# 26
  • Мнения: 115
zащото той иска да бъде блиzо до детето си и да не се иzявява само като спонсор, а и като баща.

Това което ти е казал за мен е пълна глупост, не може да се изявява като баща в подобна ситуация и да ви побърква и двамата с детето.
Според мен му дай да разбере, че повече няма да се върнеш от България в чужбина и тогава със сигурност ще му се наруши спокойствието. Той си мисли, че е построил комунизма, хем да не се разделя с детето, хем да си живее с любовницата. Не се оставяй да те манипулира по този начин, ами си хвани добър адвокат и го побъркайте. Съжалявам, че съм така крайна, но всичко това ти го пиша от личен опит.  

# 27
  • София
  • Мнения: 2 846
Защо изобщо се занимаваш? Защо търпиш и се унижаваш? Какво е това отношение и какви са тези взаимоотношения? Не ми е ясно. Вземай с детето и прави мъжа си моментално бивш и съпруг и будещ спонсор, както се изразяваш и толкова.

А дали това е най_добре zа детето? Това ли е решението? 
караш ме да мисля в друга посока  Thinking

А мислиш ли, че е добре за детето да живее в лъжа и да му се създава нереален модел за семейните отношения? И мислиш ли, че подобно положение може да продължава вечно? Да живеете цял живот по този начин ли очакваш? Или искаш да стане всичко така както реши мъжът ти някой ден.

 #Cussing out

# 28
  • Мнения: 945
Миличка, тагава просто ви трябват 2 жилища, zа да се иzнесете.  Ето ти една страница zа жилища www.immobilienscout24.de. Поне ти си намери жилище под 60 кв.м. и бегом там. Не вярвам мъжа ти да чака раzвода, zа да почне да го плаща. Осигури zа душата си спокойствие и така по лясно ще отшуми болката.

И аz живях един месец с приятеля си след като решихме да се раzделим. И много добре си спомням каква агония беше...

Само да добавя... аz на твое място в БГ никога не бих се върнала... ама никога.

# 29
  • Мнения: 4 621
На твое място не бих седяла и минута при него- дали по чужбинско или в БГ, но щях да съм сама с детето.
Подкрепям Peace Желая ти успех каквото и да решиш Peace

Общи условия

Активация на акаунт