Бебоци, като зайчета с подскоци-НОЕМВРИ приближават и в коремчетата шават

  • 15 007
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
Една моя братовчедка се закара сама до болницата да ражда, така се случило, че нямало никой друг с нея, а тя с колата и почва да ражда...
Момичета, да ви споделя нещо по така: абе, моя мъж имам чувството, че не проявява никакъв интерес (сексуален) към мене, аз му подмятам разни работи, а той ми вика: "На зима има да правим туй-онуй..." Направо ме разби! Сякаш съм се превърнала само в бременна, а не съм вече жена, към която да има апетити. Иначе ме докосва, милва, но по-скоро с умиление, отколкото с желание. Чувала съм, че някои мъже след раждането, особено ако са присъствали на него, се държат по подобен начин, но моя от сега е така, а пък аз все още не съм чак толкова голяма. Направо не знам.  newsm78

# 76
  • Мнения: 3 216
Добро утро, мамчета!

Относно шофирането, аз съм всеки ден с колата. Толкова съм свикнала с нея, че не си се представям пеш. Мисля, че ако нямаш някакви проблеми и ако не те изнервя или стресира шофирането, може спокойно да продължиш.
За дрехите - и аз нямам нищо специално за бременни - много чувалести ми изглеждат бременните дрехи. Купувам си такива с ластици, които стават и за бременни, но по принцип не са.
А моите...очи продължават да нарастват - е, питам докога така???? Уж до третия месец и спирали - дрън, дрън. Аз в общи линии всеки месец минавам с номер нагоре. Е, не мога да се похваля с размерите на Iviche  Wink, но и тия дето ги имам, са ми огромни...
Lina_d, дано не е нещо сериозно. Синът ми има 2 изкарани пневмонии и като чуя за кашлица, продължаваща дълго време, настръхвам. Стискам палци!
Karil, като ти гледам снимките, изглеждаш страхотно! Много по-малки момичета биха ти завидели на външния вид, така че разкарай ги тия депресии! Е, няма начин да не се окръглим до ноември - кой по-малко, кой повече, но всички сме в кюпа. Да са ни живи и здрави бебоците, пък после какви мацки ще станем  Wink

Хайде, да ви е успешна новата седмица  Hug

# 77
  • Мнения: 2 332
И аз потвърждавам, че Карил изглежда страхотно (хайде, пък ще почерпиш  Laughing). Така, а за сутиените - значи са само за бременни, а не стават за кърмачки, така ли? Аз се бях заблудила нещо...

Ивиче - и аз  Shocked за размера на сутиена... браво, браво, който си има си има.

Не шофирам, защото няма какво.. и мисля, че софиянци и гостите на столицата само печелят от това  hahaha.

Момичета, хайде пак да попитам - от кой месец се ходеше на 2 седмици на ЖК? 8-ми ли беше?

Аз съм на работа, заспах в рейса... терсене ми е, но малко остана Wink.
Спорен ден и успешна седмица!

# 78
  • Мнения: X
Момичета, да ви споделя нещо по така: ................

Били, що не поговорите открито? Сигурна съм, че тогава ще се успокоиш. Ще видиш, че човека просто го прави от страх за теб и бебчето, иска да те предпази...Пък и в момента вече гледа на теб не само като сексуален обект, ами и като на майка на детето му...Тоест - изпитва едно такова особено уважение...което леко протоворечи с предишните му чувства към теб, така че може да е малко объркан от ситуацията. Ще видиш че скоро нещата ще се наместят. Но един по-открит разговор само може да помогне в случая.

Аз говоря толкова компетентно не щото със специалист по въпроса, ами защото с предната бременност имах същите притеснения като теб. Хормоните така ме бяха натиснали, че имах невероятно желание за секс. Аз го гонех като диверсант моя мъж, пък той все ми бягаше по тъч линията. Като го сгащих един ден в ъгъла- а кажи сега що не щеш? И душичката като заобяснява- ами...ти носиш детето ми, да не ти направя нещо, уважение, респект... хем ми стана едно мило, хем.... Е, с повече разговори и внимание оправихме положението. До последния ден не сме спряли, пък преносих 10 дена...Сега сме разделени вече 2-ри месец, ама и после ще го караме по-кротко заради проблемите ми с тая бременност.

А това че присъствието на раждането на таткото се отразявало зле на сексуалния живот - ами не е вярно, поне не и в масовия случай. Моят мъж не само присъства на дългото ми и тежко раждане, ами и участва активно в него - напъвахме заедно, той отчиташе контракциите и силата им, той обсъждаше с акушерката възможните варианти за действие по-натам...той видя абсолютно всичко от раждането и следродилните моменти, дори повече от мен. Включително плацентата, шиенето...всичко. Това според мен само засили връзката ни, в никакъв случай не ни се отрази негативно по някакъв начин.
Сега без него не тръгвам да раждам. Тц. Никой не може да ме накара Simple Smile

# 79
  • Мнения: 3 034
  Laughing). Така, а за сутиените - значи са само за бременни, а не стават за кърмачки, така ли? Аз се бях заблудила нещо...

Ивиче - и аз  Shocked за размера на сутиена... браво, браво, който си има си има.



Роси, стават, с откопчаваща се чашка са. Иначе на табелката пише "сутиени за бременни", но те са си за кърмачки. В интерес на истината тези, които видях в Майчин дом за 10лв. ми харесаха повече, защото стояха по-стегнати като кройка и конструкция, а на мен по обясними причини ми трябва нещо здравичко, че мисля тия гърди да си ги нося с кеф и след като се смалят. Wink

Били, не се притесянвай за апетита на мъжа ти - това е временно. Повечето минават през този период. Дори и да продължи до раждането, след това няма да е така. Аз лично бих те посъветвала да поговориш открито с него /нали знаеш, че на мъжете трябва да им се казват директно нещата - иначе трудно се сещат   Laughing/.  Мисля, че това за мъжете присъствали на раждането и след това загубили интерес към жена си, е някакъв мит. Случаите, които познавам, са точно обратните.

# 80
  • Мнения: 2 332
  Laughing). Така, а за сутиените - значи са само за бременни, а не стават за кърмачки, така ли? Аз се бях заблудила нещо...

Ивиче - и аз  Shocked за размера на сутиена... браво, браво, който си има си има.



Роси, стават, с откопчаваща се чашка са. Иначе на табелката пише "сутиени за бременни", но те са си за кърмачки. В интерес на истината тези, които видях в Майчин дом за 10лв. ми харесаха повече, защото стояха по-стегнати като кройка и конструкция, а на мен по обясними причини ми трябва нещо здравичко, че мисля тия гърди да си ги нося с кеф и след като се смалят. Wink
....

А къде в "Майчин дом" се продават сутиените?   bouquet

# 81
  • Мнения: 258
    Добро утро,мамета!Надявам се да сте изкарали един прекрасен уикенд,ние със сина ми бяхме на риболов и разпуснахме максимално.Мисля,че и на беба и хареса,защото беше спокойна,а тази сутрин започна с подскоци от 6 часа.Изчетох всичко и стягам багажа,че решихме да отидем до морето за 5 дни.
  По това което сте коментирали досега мога да добавя за себе си,че продължавам да шофирам/мен също ме блъсна един пенсионер в третия месец/.Не си предстаям как ще си планирам деня,ако не съм с колата/и мойта майка мрънка,ама кой чува/.
  Днес съм +6кг от началото,но за мен е много,защото съм с наднормено тегло,та не трябваше да са повече от 10 за цялата бременност,което означава,че ми остават 4/почти нереално/.
   Карил,почти съм сигурна,че депресията ти се дължи на нещо друго,защото на снимките си много готина,а от писаниятати усещам вътрешна красота,която хората около теб ценят.Горе главата и се обичай такава каквато си!
   Чао засега и като се върна да чета само хубави неща!

# 82
  • Мнения: 3 034
Karil, я кажи океанския 3Д филм става ли за 4 годишни госпожици?

# 83
  • Мнения: 553
Denitca аз още си ходя на работа с колата. Карам лекичко, и гледам да внимавам максимално. Малко вече не ми е удобно да се опасвам с колана, но пък с него се чувствам по сигурна Simple Smile
Аз също се докопах до 3Д-то. Гледах динозаврите. В началото не исках мислех си, че ще е страшно, но не е - дори ми хареса много. А от както съм бременна съм като зайче - подскачам до тавана от най-малкото нещо Simple Smile
Карил, аз също бях в депресия през миналата седмица. В четвъртък ми потекоха сълзи от очите защото блузата с която бях в понеделник вече не ми стоеше никака  Sick
Направо се чувствах смачкана, грозна, дебела, ненужна... От вчера вече съм добре.  Hug Трябва максимално да се стремим да не се самодепресираме. Остава още малко и няма как да минем без коремчета и тук-таме някоя тлъстинка. За съжаление наистина с дрехите е доста трудничко...
Ох, моя любим все още си ме уважава, наскоро пропусна 2 дни и бях станала истеричка  Crazy Незнам какво му е на миличкото - гушка си ме, обича си ме, нищо не казва като ме гледа такавка една странна... душичка-добричка ми е той.  Ако не беше толкова внимателен нямаше да ми е никак лесно!
Мойте ОЧИ поизраснаха малко до 3-ти месец и сега не мърдат.
За клиника "Превент", горещо НЕ ви я препоръчвам  Naughty !!! Специално заради д-р Василев!!!! От малка /кажи-речи/ все на него съм имала доверие... до миналата година - няма да изпадам в подробности как ме разиграваше, не само мен, но и майка ми - искара жената пред умиране и пълна с ранички! Колко пари сме оставили там... не искам да мисля! В крайна сметка се оказа че й няма нищо - да ми е жива и здрава!
Е, хайде - спирам че много се отплеснах явно ...  ooooh!
Успешна, безгрижна,щастлива седмица пожелавам на всички ни! И много, много любов!!!   bouquet

# 84
  • Мнения: 1 986
  Нямаше ме 3 дни/бях в командировка в София,ама като нямам координатите на нито една софийска мама Confused,и се шляех сама из улиците Sad/, и сте изписали доста Wink За да не ме забравите,разписвам се и аз Wink
  С килограмите съм вече + 4 Sad, другата седмица влизам в 6 месец и усещам,че ми се отваря един апетит..... EmbarassedНа консултация съм чак в края на другата седмица, и много се надявам,че бебока този път ще ми се покаже Wink-така и не знаем още какво ще си имаме LaughingИначе,с имена сме подготвени-за момиче-София,за момче-Камен-какво ще кажете Wink
  Били,ние спряхме да правим секс още след зачеването ми Cry-таткото казва,че го е страх-все пак аз съм носела детенце,да не му станело нещо и т.н.,ама аз взех сериозно да се замислям,че ако продължаваме в същия дух до края,и като сложа и известно време след раждането.......ами направо ще ми бъде като за първи път Thinking

 И аз ще сложа моя снимка Wink,но моля ви някоя от вас да ми обясни на лични/за да не задръстваме темата/ как да кача снимката от моя компютър в общия албум-че съм много зле със съвременните технологии Crazy

# 85
  • Мнения: 2 673
     Здравейте мамета!!! На всички благодаря за милите, успокоителни думи!
    Ивиче, филма става за деца над3 год. Имаше 4-5 год. дечица. Усещаш как водата те милва, а рибките те пърхат пред носа. Спокойно тече през цялото време - 40 мин.
     Били, аз имам същите вълнения като твоите и едвам ги овладявам..И това \освен шишкавостта ми\ ме изнервя допълнително..Сякаш бебо застава между нас..Ама маметата са прави - всъщност не е така. Има по-чувствителни таковци, на които им е трудно да изразят себе си в такъв важен момент от живота. За тях майчинството е чудо, което възприемат неподготвени!!! Ще се наложи да повярваме в това..
    Роси, сутито в нашия квартал е за кърмачки, не е много мека чашката..има едни с адски мека "чашка"- като торбичка.
   raliar хубави морски дни!!! Да направиш снимки!!! bowuu
   Тали и аз мога да се разплача, само защото не съм се харесала..ама ако турнем едно червилце за авторитет и вместо да си крием задните прелести - си показваме предните..по друго ще е!!! ДНЕС ще го направя!!! 4470 photo

# 86
  • Мнения: 255
Здравейте мамета!
Днес всички ми звучат по-весели и оптимистки Simple Smile
По въпроса за секса, и аз исках да питам нещо, ама се чудех дали тука (почти се познаваме) или в общите форуми (където почти не се познаваме)..
И моят мъж се дърпа, да не му стане нещо на бебето, пък и аз имах проблеми в началото, и доки беше казал - "не!". Обяснявам му на мъжо колко е полезно, особено по -нататък за раждането. И, понякога успявам да го изненадам, просто не може да ми откаже.
Та въпроса е - вие получавате ли контракции след секс? Защото при мен май е задължително Sad Иначе почти нямам контракции, по една-две на ден.
Лека седмица на почиващи и работещи Simple Smile

# 87
  • Мнения: 553
Аз също имам от време на време контракции след секс Sad
Има дни в които се чувствам прекрасно и нямам никакви грижи, но понякога ми е едно тееееежко едвам сменям позата  Embarassed
Не ги оставяйте татковците - не стига че иначе ни е трудно, пък да търпим и такива лишения...
Не виждам какво толкова - на задна прашка и няма да виждат коремчетата. То пък да не би на нас да ни е много кеф да се гледаме като жабчета с тези ни коремчета. Аз вече предпочитам даже да съм с тениска отгоре - че сама си се пуля като фокусирам пупата  #Shocked
На мен много ми стана смешно едно нещо което четох из форума - една бъдеща мама се беше притеснила че бебето много кротувало след секс. А една друга съфорумка й каза, че бебето замирало от кеф - нали на мама като й е хубаво и на него му е готино. Е аз с моето въображение взех че си и запредставях ...  Joy
Бавничко, спокойничко - правете си секс или поне тези от нас на които не им е забранено  luvbed

# 88
Здравейте, бременни другарчета!Аз се завърнах!
Бях на моренце - в Созопол!Беше страхотно!Починах си, попекох се, плувах и се обичахме с моето момче и се радвахме на тумбачето ми! Grinning Heart Eyes Hug
А, преди да тръгна за морето ходих в Шейново на редовна консултация и всичко беше ОК!Взеха ми кръв за антитела - тъй като съм отрицателен резус фактор и дадох контролна урина след като пих 1 седмица антибиотик за бактепии в урината!
Та, като се върнах не се обадих в Шейново, защото винаги казват, да не звъним за резултатите, защото те ще се обадят в случай че има проблем!
Да, но аз реших след 1седмица да се обадя все пак, защото един път вече не ми се обадиха по същия повод!
Е и този път са ми лоши резултатите, но никой не ми звънна!
Разочарована съм доста от тази акушерка и от организацията в Шейново.
И така обаче аз почти съм решила да не пия ОТНОВО антибиотик!
Ох, цял ден пиша по пет думи, защото имам страшно много работа и чак сег позавърших моята пледоария!
Целувам ви всички момичета!Гледам ви снимките - всички сте толкова слаби и сладки с тези тумбачета, а аз съм цялата в цици и тумбак! Embarassed Mr. Green
С 7 кг. съм отгоре, а ям по-малко от преди да забременея!
Е, спирам , че пак ме заринаха в бумаги!

# 89
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте мами !
Аз се позагубих за известно време, но се радвам да ви намеря в добро здраве и настроение. При нас нищо ново, освен че и моята бебка нааай-накрая се размърда Hug -усещането е несравнимо !Днес бях на консултация и на въпроса на моя док как се чувствам , отговорих : "-Ами ако това е бременността, мога да си стоя бременна, докато вляза в менопауза... Grinning "
Гледам, че сте почнали да мрънкате за килограмите- споко, толкова малко зависи от нас.... Ако си спомняте аз първа изпищях че съм се освинчила +6 кила за отскок, а сега без да съм променила по какъвто и да било начин хранителния си режим, наддавам с по 1,5 на месец. Гледам да се храня правилно и да ....си свиркам каквото и да става със задника ми.
Зачекнали сте и "тънката част"  Wink -завиждам на мамите със "смели" половинки, дето правят добре разликата между бременна и болна и не ги лишават от секс newsm78 Аз не съм от щастливките...моя шемет даже ми опъва ластика на панталоните - да не би да му стяга на НЕГОВОТО БЕБЕ    smile3532, камо ли секс да си помисли да правим...
Е, той и преди не беше от най-ебателните, та съм свикнала да го карам предимно на гушкане  smile3518
Целувки на всички и успешна седмица !
P.S. Забравих да питам- коя от мамите беше споменала че е ветеринатна докторица? Имам въпросване покрай моя добитък... нещо мацките дето го лекуват рязко спряха да ди харесват #Cussing out

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 17:00 от grig

Общи условия

Активация на акаунт