Бебоци, като зайчета с подскоци-НОЕМВРИ приближават и в коремчетата шават

  • 14 959
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Уф, ами не знам в коя английска са...Трябва да питам...Едната има бал 33, другата 31,5 мисля. Майка им се занимава с класиранията, аз не съм много в час с подробностите. Съжалявам че не мога да помогна с инфо...
Дано твоите момичета се придвижат напред в класирането, до където искат да учат. Много висок бал, браво, особено на фона на ниските оценки тази година !
Майка ми е учителка по математика и готвеше няколко кандидат-гимазиста, та затова съм в час с оценките...На мен задачите тая година ми се видяха много приятни, много раздвижени, за деца не само знаещи материала, но и мислещи. Но според повечето учители задачите били трудни. Не знам, аз съм завършила МГ, и затова вероятно не мога да преценя реално - според мен задачите си бяха със средна трудност.
Твоите момичета на математиката или на българския се справиха по-добре ? Нашите са математички, това им е силата...По литература им се наложи да взимат доста уроци, за да се стегнат.

# 61
  • Мнения: 3 034
Karil, стискаме палци на близначките / действа, явно... Laughing/

А за сутиена, след дълги размисли, стигнах до извода, че НЕ МОЖЕ все пак да ми е такъв размера - някак си нереално ми звучи....пък и засега ги нося сама  Joy,  най-вероятно тъй като сутиенът е тайвански, явно номерът е по-голям, защото на тайванките са им малки....размерите.Та така, не съм чак такова чудовище, надявам се. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 2 673
   Мамета от морето, много сте готини!!!Блазе ви че си правите морски разходки!! Ние  в София, както каза Цвети трябва пак да обмислим срещичка!!!!
     Мамета, досега разглеждах разни снимки - манекенски- и щях да умра като станах след това и се погледнах в огледалото!!!А вкъщи всички врати са с огледални стъкла !!! На вградения гардероб, на банята!!! Питате ли ме какво ми е !! В депресия съм не се харесвам, пак нямам дрехи които да ми стават - дори бикините!!! Задника ми е огроменКажете ми какво да не ям!!!!!!!! smile3511 smile3511

# 63
  • Мнения: 3 034
Karil, всеки път, като се погледнеш и се депресираш, се сети за моите...очи, които вървят в комплект със също толкова голям задник и корем /него, обаче си го харесвам, но САМО него/, а да - и сланинки на ханша за допълнение... Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 216
Здравейте, мацки! Аз бях за 2 дни в София, та снощи по нощите се завърнахме.  Бяхме на рожден ден в петък вечерта, но вчера не пропуснах да митлосам по магазините. Както е казала Карил, има страхотно намаление в Теранова и има панталони (ленени) и поли, които стават за нас. Освен това открих и страхотен индийски магазин по Графа и там има дрехи, подходящи за бъдещи мами и е евтино. Вие, софиянки, сигурно ги знаете тези факти, ама аз да ви се похваля, пък и може да съм полезна на някой.
Много целувки и мързелива неделя!

# 65
  • Мнения: 2 673
  Рам, хубаво си миткала по магазините, ама на мен ленените панталони не ми стават!!! Най-евтиния инди - магазин в София\,център\ е на Стамболийски, от др. страна на Мола..но дрехите за бременни бързо свършват. Получават стока вс. ден. Хора, имам мания за промяна на профила #Cussing out Mr. Green

# 66
  • Мнения: 1 064
Здравейте, моми4ета! Flowers Rose
В Стара Загора два дена е малко по-прохладно и съм се отдала на разходки и дори не ми остава време да по4ета любимата страница и форим в нет-а. Радвам се, 4е нещата с вас и покрай вас са наред и 4е бебоците слушат ноемврийските си мами. smile3522

iviche, не се притеснявай за размера на сутиена си...аз в момента съм на 90D, ама благодарение на растежа на корем4ето ми, гърдите малко по-малко запо4ват да се губят. Преди няколко дни моя приятелка си дойде от Ирландия за няколко седмиици. Та тя ми донесе сутиен 90F, защото както каза, когато родя и запо4на да кърмя гърдите ми ще нарастнат още (съди по себе си, защото роди февруари месец). Успокои ме с факта, 4е за ирландките това бил нормален размер, а по техните магазини продавали сутиени с размери подгръдна 120, чашка K или 2K. Така 4е споко и недей  newsm77... Радвай се на бебо и лека бременост! preggo

karil, стискам палци за близна4ките? Имате ли ве4е резултати?

Моми4ета, да попитам шофьорките сред вас! Карате ли все още кола? Аз имам големи мераци, но мъжа ми и майка ми не ми дават!!! no Чувствам се като малко дете, на което са му отнели любимата играчка? newsm01


Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 17:01 от Denitca

# 67
  • Мнения: 34
Ехе,карам си най-редовно, даже във втория месец ме блъснаха, ама аз си продължих с карането. Имам една приятелка, която си кара почти до последния ден.Ако имаш опит и не те изнервя ситуацията по улиците, мисля, че няма проблем

# 68
  • Мнения: 183
   Здравейте МАМЧЕТА!  newsm51
                                 Гледам, че пишете само хубави неща напоследък. Няма болежки, няма контракции. Продължавайте все така!
                                 Аз в петък си взех резултатите от изследванията. Имам нисък хемоглобин и сега съм на Феро-градумет, витамин В комплекс и пак продължавам с фолиевата киселина. Иначе с бебо всичко е наред, отговаря си на седмиците и доки потвърди, че ще е момче.
                     Karil, стискаме палци на близначките, успех!   newsm10  И горе главата! Като те гледам на снимките не изглаждаш никак, ама никак зле. Сигурна съм даже и сега като си напреднала   preggo пак си така добре изглеждаща, още повече че не ти давам годинките на които си. И ние бяхме на триизмерно кино, но за късните прожекции от 22.30 и 23.30. Вие по кое време бяхте там? Първо гледахме за "Дълбините на океана", а после останахме и за динозаврите. Като свикнеш никак не е страшно. И аз отначало се дърпах, но мъж ми много настояваше.
                                Хайде лек ден и много целувки!

# 69
  • Мнения: 255
Karil, този ти профил е супер...  
Ивиче, това се казва размер Simple Smile А така... аз си мислех, че имам добър бюст, ама просто хич няма да си казвам размерите.. то срам и позор, толкова малки цифри и начални букви да се споменават.
А за депресиите...  май в някое предна тема се разменяха съвети, ще цитирам по памет, не ми се търси дословно: по магазините, на фризьор, маникюр, масаж, или просто на разходка... Малко женски удоволствия. Едва ли ще прегрешиш много с няколко часа и лева отделени само за теб.
Мисля си понякога че да си стои човек само в апартамента, между няколко стени, с любими или не-толкова съседи, с основната компания на телевизора (вече знам всички реклами, а гледам само вечер по 2 часа), да е зает с домашни задачки... си е депресиращо само по себе си. Може би защото ходя на работа, понякога чак забравям че съм бременна. Не точно, бебо си ритка, и напомня, ама не мисля като бременна, не мисля само за бременността..
И може би защото много въпроси стоят пред нас с мъжо - къде ще живеем (аз не искам вече при свеки, а доходите ще паднат като родя)... какво ще купим и с какъв заем... абе толкова въпроси, че бебо сега е приятно очакване и мотив да искаме по-доброто за себе си и него . Като северно сияние е, или като изгрев над морето - деня не е започнал.. ама ей, сегинка  и ще се развихри шармантен и неповторим....

# 70
  • Мнения: X
Моми4ета, да попитам шофьорките сред вас! Карате ли все още кола? Аз имам големи мераци, но мъжа ми и майка ми не ми дават!!! no Чувствам се като малко дете, на което са му отнели любимата играчка? newsm01
Мдам, шофирам и то повече отпреди. Засега поне не смятам да се отказвам.
Момичета, да се похваля - купих си сутиен  newsm44  / мерси на Jenny_b   bouquet/
Но не за бременни или кърмачки, защото нямаха моят размер....мислех си, че са спрели да ми растат гърдите, но явно не са, защото и най-големият ми беше малък   Embarassed
И така моите  bombs се побраха в размер....дръжте се да не паднете....95 Е....не лъжа и не си измислям...това е....
Ау, iviche, какви са тези ОЧИ? Моите в началото пораснаха малко /голяма радост падна/, но от известно време отново съм с детски размер.
Карил, нарочно влязох в албума да те огледам - изглеждаш страхотно! Престани да се депресираш! Ние като най-големи тук няма да се даваме, я!

Аз в момента пека баница, дано да стане, защото ми се развали фурната и взех на заем една малка фурна от сестра ми, но докато я загрея корите много спаднаха.
Вече имам билет до Италия - живот и здраве на 24.07. ще летя. Тази седмица се очертава много напрегната, защото ще трябва да свърша доста работа занапред и да си понапазарувам нещо за пътуването.

# 71
  • Мнения: 2 673
   Ти си спортистка, доколкото разбирам и при теб това с нашишкавяването е несъвместимо..Ям непрекъснато..току що "забодох" 3-4 филии Бонус с хайвер!!\аддски вкусно\..Преди това ходих та си взех няколко броя гащи №L, защото др. са ми тесни..отпразнувах покупката със сладоледче. Сега мисля..как да вдигна тежката диня от пода, за да и резна търбуха... smile3514
    Всъщност аз въобще не се движа, само се пуля срещу РС-то. А за шофирането - не шофирам от трети месец, имах невероятни проблеми след изминаване на 60 км. и си казах НЕ!!! Айде на баничка с боза ОХ, чак тук ми замириса на масълце..... newsm47

# 72
  • София
  • Мнения: 2 438
Момичета според вас нормално ли е да ми е твърд корема постоянно newsm78. Не става въпрос за контракции.
Да се пооплача малко - от няколко дни вече ме боли кръста, а като стана от леглото ме дърпа от едната страна таза, изведнъж ми става топло, обливат ме горещи вълни (все едно съм в критическата).  А как ли ще е по-натам.

Карил така сладко говориш за храна, че чак ми се дояде и на мен сладоледче, а по принцип въобще не ям такова нещо.

# 73
  • Мнения: 3 034
Е, поуспокоихте ме малко  Laughing
Само да се наканя и ще кача снимки в албума, ама ако получите световъртежи, да не кажете, че не съм ви предупредила... Mr. Green

Pam, да ти кажа честно аз лично не ги знам много-много магазините в София./ то има толкова много, че понякога се обърквам от гледане.../ А пък и понеже не си купувам дрехи за бременни, а нормални с 1-2 размера по-големи, тези специализирани магазини съвсем не ги знам. Така че информацията ти може да се окаже полезна  Peace

# 74
  • Мнения: 667
Denitca, аз карам кола, не често. Утре ще карам, защото ще водя дъщеря ми на лекар, тази вечер вдигна температура. Вече 3-та седм. е с кашлица. Тя беше на гости на баба си и е изпила един Аугументин, но пак си я взехме с кашлица. Джипито в петък пита дали я водим на плаж. И ние днес ходихме - май съвсем изстина.

Да се похваля - днес бяхме на плаж и като изключим болестта на дъщеря ми, изкарахме страхотно. Аз естествено не се съблякох, мисля, че банският няма да ми стане. Страшни бутове съм заформила, задника не виждам, но гърдите почнаха да се губят на фона на другото.

Карил, и аз на снимките те виждам, че изглеждаш много добре.

sdsm, моят корем като че ли се повтвърди, май от нарастването.

Общи условия

Активация на акаунт