Кое противозачатъчно средство предпочитате?

  • 14 269
  • 206
  •   1
Отговори
# 105
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз забременях с Постинор дуо,така,че сега не се пазя с нищо та поне да не се изненадвам.Но за сметка на това пък дъщеря ми е най-хубавата изненеда на света.Сега нямам нужда защото с мъжа ми се познаваме идеално в леглото и се надявам да няма място за грешки.Бих си сложила спирала но дали и тя ще ми даде пълна сигурност........

# 106
  • Мнения: 3 248
Нищо не ползваме, пък и доверие му имам! Grinning От време на време - презерватив! Peace

# 107
  • Мнения: 5 713
Презерватив. Пих известно време контрацептиви / 5мес /, но не като предпазно средство, не се 4увствах добре.

# 108
  • Popovo
  • Мнения: 571
Нищо, пазим се.

# 109
  • Мнения: 1 416
Никакви помощни средства не използваме - караме го природному...  Laughing

# 110
  • София
  • Мнения: 2 968
с мъжа ми се познаваме идеално в леглото и се надявам да няма място за грешки.Бих си сложила спирала но дали и тя ще ми даде пълна сигурност........


Предполагам, че спиралата дава повече сигурност, защото иначе вероятността за грешки се повишава.

# 111
  • Мнения: 819
с мъжа ми се познаваме идеално в леглото и се надявам да няма място за грешки.Бих си сложила спирала но дали и тя ще ми даде пълна сигурност........


Предполагам, че спиралата дава повече сигурност, защото иначе вероятността за грешки се повишава.

Абсолютно е така!  Peace

# 112
  • Мнения: 1 841
Хапчетата.

# 113
  • София
  • Мнения: 2 968
Добре, дотук ясно. Пият се хапчета, както забелязвам / и в разговори/, хайде пишете и какви марки и кои са най-добрите хапчета. Благодаря!!!

# 114
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
За "прекъсването на акта" като начин за предпазване - за мен това е "атавистична техника, която не е 100 % сигурна, и носи емоционална неудолетвореност."
Съгласна съм напално! Peace
Аз презервативи засега, обмислям Ясмин, хвалят ги!

# 115
  • Мнения: 552
Аз си ползвам противозачатъчни - за по-сигурно, че една приятелка забременя със спирала. А това за усещането на конците си зависи и от размера  Embarassed
Ако искаш, пробвай Logest - на мен поне не ми дадоха странични ефекти - пия ги от 5-6 години

# 116
  • София
  • Мнения: 2 968
За "прекъсването на акта" като начин за предпазване - за мен това е "атавистична техника, която не е 100 % сигурна, и носи емоционална неудолетвореност."
Съгласна съм напално! Peace
Аз презервативи засега, обмислям Ясмин, хвалят ги!


100% подкрепям с две ръце!!!

# 117
  • Мнения: 5 713

Аз презервативи засега, обмислям Ясмин, хвалят ги!
То и аз тях пиех, ама...

# 118
  • Мнения: 6 472
Между двете деца имах спирала. В момента сме с презервативи, но ще си слагам пак спирала.

# 119
  • Мнения: 377
спиралата много рядко се усеща от партньора и то само, ако лекарят не е подрязал достатъчно "мустачките" и тово обикновено може да се коригира. Става обаче за раждали нормално и с необилен цикъл.
Хапчетата са много добър вариант, стига да си под 35г, да не пушиш и да нямаш разширени вени.
Не съм раждала още, а и цикъла по принцип ми е доста обилен, така че спиралата отпада.
За хапчетата искам да допълня, че са противопоказни и при предразположеност към разширени вени /по принцип е наследствено/ и за мен лично и този вариант отпада.
На "пазенето" не съм фен и си караме на презервативи, допълнителен плюс е, че до момента не сме имали и разни "гъбични проблеми", които май са доста често срещани.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт