На пазар във Варна - Тема 54

  • 31 877
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 656
А за дрехите, които носите в h&m , има ли изисквания какви да бъдат?

# 106
  • Варна
  • Мнения: 10 551
А за дрехите, които носите в h&m , има ли изисквания какви да бъдат?
Никакви изисквания нямат.
Част от тях се рециклират и по тази причина аз съм носила и стари чаршафи и хавлии.

# 107
  • In transit
  • Мнения: 11 811
Някой скоро питаше за сгъваеми кошове за пране. Днес видях в Кауфланд Възраждане такива, пластмасови за 15 лв.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 1 751
gqa, blue turquoise, може ли малко повече информация за ръчно изработените чанти, къде се намират и какви са цените на големите им чанти (приблизително, знам, че зависи от модела). Харесаха ми, но не се оправям с фб, само на едните видях телефон. И много благодаря за насоките!

# 109
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Някой скоро питаше за сгъваеми кошове за пране. Днес видях в Кауфланд Възраждане такива, пластмасови за 15 лв.

Аз питах...Ха, стига бе....Снощи бях там и съм ги отбляла.
Може ли насоки къде точно бяха сложени?

# 110
  • Мнения: 1 472
gqa, blue turquoise, може ли малко повече информация за ръчно изработените чанти, къде се намират и какви са цените на големите им чанти (приблизително, знам, че зависи от модела). Харесаха ми, но не се оправям с фб, само на едните видях телефон. И много благодаря за насоките!
Това е тел. 089 543 6239, Vishna. Най-добре се свържи с тях за по-точна информация за цени и модели.
https://m.facebook.com/vishna.bag

# 111
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Да отговоря и аз относно кожените чанти. Вишна ги следя във ФБ, считам, че техните модели са по-универсални и за ежедневна употреба, функционални. Лятото бях харесала много един плик, но така и не им писах. Това не ми допада и в двата производителя- трябва да пишеш ЛС, за да се уточни цена. CHANTA са по-шарени, есктравагантни, привличащи внимание. Ако обичате обаче функционалност, ципове, отделения и джобове, ще ви трябва допълнителен органайзер за техните по-големи чанти. По спомен моята беше около 200 лв, от големите модели е.
Сетих се за още един магазин с кожени чанти- Tine’s, на улица Шейново, до Златна рибка. Обувки имам от там зимни, много добра изработка, с естествена вълна  отвътре. Всичко правят за износ и е страхотно качество. Също имат ФБ страница, може да разгледате.
Кожени чанти съм купувала и от obuvki.bg, марка Creole, полски са. Много мека кожа, имат и добри намаления.

Последна редакция: вт, 08 окт 2019, 17:08 от Blue Turquoise

# 112
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Благодаря отново за отговорите! Тъкмо писах на chanta от профила на познат, но цените ми се сториха доста високи- от 270 до 440 им е най-скъпата. Продължавам да търся Simple Smile

# 113
  • Мнения: 13 805
Моите гоблени само в АРТ КОМПЛЕКС Империал съм рамкирала.
Град: Варна
Адрес: ул. Кюстенджа 3, офис 2
Работно време:
Понеделник - Петък: 09:00-18:00
Телефон: 0878318850
Email: et_imperial@abv.bg
URL: www.art-imperial.com

Когато търсих къде да започна да си ги нося там цените най много ме устройваха.
Благодаря, подсетихте ме, че съм носила там картини за рамкиране.

А от рамкирането доволни ли бяхте? Как е спрямо "слънчогледите"?

# 114
  • In transit
  • Мнения: 11 811
Някой скоро питаше за сгъваеми кошове за пране. Днес видях в Кауфланд Възраждане такива, пластмасови за 15 лв.

Аз питах...Ха, стига бе....Снощи бях там и съм ги отбляла.
Може ли насоки къде точно бяха сложени?

Бяха сгънати на две (като сгънат кашон си представи), в един от регалите с домашните потреби.  Някъде по към средата на регалите. Малко бяха скрити между други стоки в някакви големи кашони. Бели на цвят, поне 3-4 имаше със сигурност.

# 115
  • Мнения: 1 656
Някъде вече правят ли фреш от нар?

# 116
  • Варна
  • Мнения: 4 444
So fresh правят. Наскоро видях и на Чаталджа, срещу пилешкия магазин, до домашните потреби. Не ми се вижда обаче хигиенично, като открита барака на тротоара е.

# 117
  • Варна
  • Мнения: 851
Паркмарт.

# 118
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте!
Къде мога да отпечатам покани за РД?
Имам я на файл само newsm78

# 119
  • Мнения: 15 356
Някъде вече правят ли фреш от нар?
И на Рапонги може да има,всяка есен го пускат.

Общи условия

Активация на акаунт