На пазар във Варна - Тема 54

  • 31 876
  • 746
  •   1
Отговори
# 90
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 421
Здравейте, имам няколко гоблена за рамкиране, препоръчайте ми къде изработват рамки на добри цени.

до Окръжния съд, на ул. Шопен има специализиран магазин, там съм рамкирала доста неща, има голям избор на рамки и консултантките са много добри.

# 91
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Някой да е срещал във физически магазин сгъваем леген или кош за пране.Наскоро имаше в Лидл, но пропуснах.

# 92
  • Варна
  • Мнения: 10 789


Тук 2 пъти съм давала да ми напечатат картинки върху тениска. Имат и тениски. 10 лв струваше печатът (зависи и от размера), тениската мисля че беше 5 лв.

# 93
  • Варна
  • Мнения: 1 949
Здравейте! Детския център в Пфое Мол дали работи?

# 94
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027
Здравейте! Детския център в Пфое Мол дали работи?
Не.Правят ремонт на целия етаж.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Моля, препоръчайте магазин за дамски чанти естествена кожа на по-нормални цени (до към 120-130 лв).

# 96
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Има някакъв магазин Вера до хотел Графити, който се рекламира като магазин само за кожени чанти. Не съм го посещавала за лично впечатление.

# 97
  • Мнения: 236
И аз щях да пиша за тях. Имат и на такива цени . Другите за които се сещам са Каризма . Пак на Княз Борис №17 на ъгъла на пресечната с ул. Иван Вазов. В момента имат намаление на чанти. Мисля ,че - 40%.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 1 751
Благодаря! Вера съм ги гледала, големите чанти са по-скъпи, но пак ще проверя. Другия магазин не го знаех, ще погледна и там. Иначе знам един в пресечка на Пюскюлиев, но работното им време е неудобно.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 286
Моите гоблени само в АРТ КОМПЛЕКС Империал съм рамкирала.
Град: Варна
Адрес: ул. Кюстенджа 3, офис 2
Работно време:
Понеделник - Петък: 09:00-18:00
Телефон: 0878318850
Email: et_imperial@abv.bg
URL: www.art-imperial.com

Когато търсих къде да започна да си ги нося там цените най много ме устройваха.
Благодаря, подсетихте ме, че съм носила там картини за рамкиране.

# 100
  • Мнения: 11 336
Чанта скоро купих от Джани, естествена кожа, намалена на 70 лв.

# 101
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Здравейте дами, търся такова или подобно огледало, но задължително с вградени светлини
Скрит текст:
виждали ли сте в реален магазин, искам да го видя преди да го купя

# 102
  • Мнения: 8 759
Кой зъболекар препоръчвате за избелване на зъби?

# 103
  • Мнения: 1 472
За чанти естествена кожа мога да препоръчам Vishna. Ръчна изработка са във Варна.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Ако става въпрос за ръчна изработка чанти от естествена кожа, за мен номер едно са CHANTA, имат страница във ФБ. Поръчвала съм, страхотно качество на материала, забележими и уникални.

Общи условия

Активация на акаунт